برگزاری نشستی درباره جنگ و مهاجرت
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. اجتماعی

برگزاری نشستی درباره جنگ و مهاجرت

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
نشست تخصصی «جنگ، مهاجرت و اثرات آن‌ها بر زنان، خانواده و محیط زیست»، ۲۱ آبان در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار می‌شود.
برگزاری نشستی درباره جنگ و مهاجرت - 1

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، این نشست تخصصی به مناسبت روز جهانی «اثرات تخریبی جنگ‌ها و مناقشات مسلحانه بر محیط زیست» سه‌شنبه ۲۱ آبان ساعت ۹ تا ۱۲ در سالن «خلیج فارس» موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار می‌شود.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار کوتاه اجتماعی در ایران و جهان

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم | حقیقت پمپ‌بنزینی که می‌گفتند نیه‌شب در خمینی‌شهر آتش گرفته، به روایت ایسنا

خبرآنلاینخبرآنلاین17 ساعت قبل
همیشه این‌طور نیست که میکروب‌ها، باکتری‌ها و مواد بیماری‌زا، باعث بیماری انسان شوند. بعضی اوقات مواد آنتی‌باکتریال، آنتی‌بیوتیک‌ها و مواد شیمیایی که برای ایجاد بهداشت بیشتر در زندگی ما مورد استفاده قرار می‌گیرند، خود باعث بروز انواع بیماری‌ها در بدن انسان هستند. یکی از این مشکلات، بیماری‌های مربوط به روده است که در اثر وارد شدن تدریجی مایع ظرفشویی به بدن انسان بروز می‌کند. شاید برایتان عجیب باشد، اما درست فهمیدید؛ همه‌ی ما انسان‌ها در طول زندگی، مقدار متغیری مایع ظرفشویی می‌خوریم و شاید خیلی از ما، از این مسئله بی‌خبر باشیم!

داغ‌های مجازی و خبرهای جعلی …

صدا و سیماصدا و سیما3 ساعت قبل
بسته خبری داغ‌های مجازی امشب، با توجه به اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت و درپی آن بروز برخی اخبار جعلی در فضای مجازی، این خبرها را بررسی کرده است. خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما در بسته خبری داغ‌های مجازی امشب، با توجه به اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت و درپی آن بروز برخی اخبار جعلی در فضای مجازی، این خبرها را بررسی کرده است.

گاز ریه‌های شما چنده؟!

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
فراروفرارو14 ساعت قبل
رییس مرکز ملی خشکسالی و مدیریت بحران سازمان هواشناسی با اشاره به وضعیت دما و بارش در آذرماه گفت: بارش پاییزه به‌طور کلی در حد نرمال پیش‌بینی شده است. دمای کشور نیز در ماه آینده در حد نرمال خواهد بود. وی با اشاره به ورود سامانه بارشی از غرب کشور اظهار کرد: فعالیت این سامانه موجب می‌شود برای جنوب غرب و غرب کشور بارندگی پیش‌بینی کنیم. رییس مرکز ملی خشکسالی و مدیریت بحران سازمان هواشناسی درباره وضعیت دمای کشور در آبان ماه گفت: دمای میانگین کشور در آبان ماه ۲٫۵ درجه سانتیگراد خنک‌تر از میانگین بلندمدت پیش‌بینی شده است. در استان‌های قزوین و البرز در حد نرمال با گرایش بیش از حد نرمال پیش‌بینی می‌شود.

فیلم | توضیحات نوبخت درباره افزایش نرخ بنزین و یارانه جدید به ۶۰ میلیون نفر در ماه

همشهریهمشهری22 ساعت قبل
صدا و سیماصدا و سیما13 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، آقای مرتضی ضرابی افزود: برای هفته آینده با کاهش ۶ تا ۱۲ درجه‌ای در برخی نقاط استان‌های شمالی کشور، بارش برف پیش بینی خواهد شد. وی همچنین برای این مناطق آب گرفتگی معابر و بالا آمدن سطح آب رودخانه‌ها، احتمال سیلاب را پیش بینی کرد. آقای ضرابی گفت: برای امروز در مناطق گیلان و غرب مازندران، بارش باران حدود ۶۰ تا ۸۰ میلی متر پیش بینی می‌شود. وی برای استان‌های مازندران، گیلان، سمنان، خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی، رشته کوه‌های البرز نیز بارندگی پیش بینی کرد. آقای ضرابی برای تهران از اواخر امشب بارندگی پیش بینی کرد و گفت: با این بارش‌ها بهبود کیفیت هوا را انتظار داریم. وی همچنین برای فردا بارش باران برای استان‌های ساحلی دریای خزر بین ۵۰ تا ۸۰ میلی متر پیش بینی کرد. آقای ضرابی برای اردبیل و ارتفاعات البرز، زنجان و قزوین کاهش دما و بارش برف پیش بینی کرد. وی برای فردا در رشته کوه زاگرس در استان‌های لرستان، اصفهان، چهارمحال و بختیاری، جنوب سواحل بوشهر، سواحل خلیج فارس و جنوب استان فارس بارش‌های ۴۰ تا ۵۰ میلی متر به صورت نوسانی پیش بینی کرد. آقای ضرابی برای پس فردا برای جنوب و جنوب غرب کشور در ارتفاعات البرز و زاگرس و شمال کشور تداوم بارش پیش بینی کرد.

نظرها

اخبار بیشتر