روانشناسی رنگ صورتی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ساعت ۲۴
  4. سرگرمی
روانشناسی رنگ صورتی

روانشناسی رنگ صورتی

ساعت ۲۴خبرگزاری ساعت ۲۴ |
ساعت24 -صورتی رنگ عشق و پرورش بی قید و شرط است رنگ صورتی نشان دهنده دلسوزی می باشد.صورتی رنگی غیر تهدیدآمیز است که به دنبال قدردانی ، احترام و تحسین است. دوست ندارد مورد توجه واقع شود و فقط دوست دارد کلمات "ممنون" را بشنود.

ترکیبی از قرمز و سفید، صورتی نیاز به قرمز دارد و به آن برای رسیدن به پتانسیل موفقیت و بینش ارائه شده توسط سفید کمک می‌کند. این شور و قدرت قرمز نرم شده با خلوص، باز بودن و کامل بودن رنگ سفید است. هرچه صورتی پر رنگ‌تر باشد، شور و اشتیاق بیشتری به نمایش می‌گذارد.

صورتی رنگ زنانه و عاشقانه، مهربان و صمیمی، متفکر و دلسوز است. این امر باعث می‌شود تا احساس جسمی قرمز از جایگزین کردن آن با یک انرژی دوست داشتنی آرام کاهش یابد.

صورتی بصری و بصیرت است، با همدلی و حساسیت خود حساسیت و مهربانی نشان می‌دهد.

در روانشناسی رنگ، صورتی نشانه امید است. این یک رنگ مثبت الهام بخش احساسات گرم و آرامش بخش است، حسی که همه چیز خوب خواهد بود.

صورتی انرژی‌های عاطفی ما را آرام و اطمینان می‌دهد و احساس خشم، پرخاشگری، نارضایتی، ترک و غفلت را کاهش می‌دهد. مطالعات تأیید کرده‌اند که قرار گرفتن در معرض مقادیر زیادی صورتی می‌تواند تأثیر آرام بخش بر اعصاب بگذارد و باعث ایجاد ضعف جسمی در افراد شود. زندانیان خشن و پرخاشگر با قرار دادن آنها در یک اتاق صورتی برای مدت مشخص، با موفقیت آرام شدند. قرار گرفتن در معرض مدت طولانی می‌تواند اثر متضادی داشته باشد.

چه کسانی رنگ صورتی دوست دارند؟

اگر دوستی دارید که دائم صورتی می‌پوشد از این امر آگاه باشید زیرا ممکن است نشان دهنده نیاز به پذیرش، پشتیبانی و عشق بی قید و شرط باشد!

صورتی رنگی غیر تهدیدآمیز است که به دنبال قدردانی، احترام و تحسین است. دوست ندارد مورد توجه واقع شود و فقط دوست دارد کلمات «ممنون» را بشنود.

رنگ صورتی نشانگر شیرینی و بی گناهی کودک در همه ما است. این رنگ احساسات بدون عارضه، بی تجربگی و ساده لوحی است. استفاده مداوم و منحصر به فرد از صورتی اغلب می‌تواند شما را به سمت ناخالصی، احمقانه و دخترانه سوق دهد و از مسئولیت‌های بزرگسالان خود صرف نظر کنید.

صورتی همچنین می‌تواند خاطرات اولیه کودکی را به شما یادآوری کند، که با پرورش و آسایش مادر یا شخصیت مادر همراه است.

معنی منفی صورتی

صورتی، از معنای رنگ منفی، می‌تواند عدم قدرت اراده، و عدم اعتماد به نفس باشد. این می‌تواند یک طبیعت بیش از حد عاطفی و بیش از حد محتاط را نشان دهد.

خبری: اخبار سرگرمی و تفریحی

ترکیب صورتی با رنگ‌های دیگر

ترکیب رنگ صورتی با سایر رنگ‌های تیره‌تر مانند آبی تیره، سبز تیره، سیاه یا خاکستری، استحکام و پختگی را به صورتی اضافه می‌کند.

اگر رنگ مورد علاقه شما صورتی باشد، در شخصیت شما منعکس خواهد شد!

کلمات کلیدی مثبت و منفی رنگ صورتی

کلمات کلیدی مثبت عبارتند از: عشق بی قید و عاشقانه، دلسوزی و درک، پرورش، عاشقانه، گرمی، امید، آرامش، شیرینی، انرژی زنانه و شهودی.

کلمات کلیدی منفی عبارتند از: ضعف جسمی، بیش از حد احساساتی و بیش از حد محتاط، داشتن احساس نیاز عاطفی یا انتظارات غیرواقعی، ساده لوح بودن، نابالغ بودن، نداشتن قدرت اراده و عدم اعتماد به نفس.

رنگ صورتی نشان دهنده چیست؟

عشق بدون قید و شرط: صورتی به عشق بی قید و شرط و عشق عاشقانه مربوط می‌شود.

شفقت: همدلی و درک، برای صورتی است.

پرورش: صورتی هم هدیه دادن و هم دریافت عشق، درک و احترام است.

امید: صورتی احتمالا نتیجه مثبت را القا می‌کند.

جلوه‌های رنگ صورتی

آرامش: صورتی انرژی عاطفی ما را آرام می‌کند.

غیر تهدیدآمیز: صورتی فاقد هرگونه پرخاشگری یا عصبانیت است.

محبت آمیز: صورتی گرما و لطافت را به دوستان و خانواده ارائه می‌دهد.

مراقبت: حساسیت و مراقبت دوست داشتنی از انرژی مربوط به انرژیهای زنانه و بصری صورتی است.

نارس: قبل از اینکه تجربیات زندگی به پایان برسد، رنگ دختر جوان شیرین است.

تغییرات رنگ صورتی

صورتی ملایم: مانند رنگ پوست، این صورتی بسیار کم رنگ دارای پیوندهای حسی و جنسی است. غیر تهدیدآمیز است اما فاقد شور و اشتیاق است.

رز صورتی: این رنگ صورتی عشق و وحدت جهانی است. بالغ، زنانه و شهودی است.

ارکیده: این یک صورتی غیرمعمول است و مربوط به غیر متعارف و فردی است که کار خودش را انجام می‌دهد. این عدم تطابق است.

ترکیبی از صورتی و آبی پر رنگ: باعث ایجاد اعتماد به نفس، اطمینان و بلوغ، یک پرورش و عشق مسئولیت پذیرتر و کنترل شده‌تر می‌شود.

صورتی پر رنگ: صورتی پر رنگ الهام بخش عشق پرشورتر، بازیگوش و حسی‌تر است. گرما و خوشبختی و عشق به زندگی را غرق می‌کند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ویدئوی عجیب محمدرضا حیاتی پشت میز خبر! +فیلم

رکنارکنا10 ساعت قبل

عکس‌های و فیلم لورفته از شیلا خداداد در آمریکا

رکنارکنا19 ساعت قبل
شیلا خداداد دوران تحصیل خود را سپری کرد و در سال ۱۳۷۵ وارد دبیرستان شد. ورود شیلا خداداد به سینماشیلا خداداد به طور کاملا اتفاقی توسط مسعود کیمیایی وارد عرصه سینما شد و در کنار بزرگان این رشته شروع به کار کرد. شیلا خداداد همچنین در رشته موسیقی نیز فعالیت دارد و در چند گروه موسیقی مشغول به کار است. ورزش مورد علاقه شیلا خداداد، فوتبال و والیبال، و تیم مورد علاقه‌اش استقلال است. زندگی ما زندگی یک پزشک و یک هنرپیشه نیست.

فیلم افشاگری بی سابقه امام جمعه قزوین روی آنتن زنده شبکه یک

رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش رکنا، امام جمعه قزوین روی آنتن زنده شبکه یک از زمین خواری و فساد بزرگ‌ مسئولین در قزوین پرده برداشت. یکی از موضوعاتی که این روزها توجهات برخی را به خود جلب کرده، زمین‌خواری در هفت سنگان است؛ زمین‌های حدود ۲۵ هکتاری که با کاربری کشاورزی به بنیاد مسکن دادگستری قزوین فروخته شد. خانه‌هایی که از باغ کشاورزی روئیدند! مشخص نیست واژه زمین‌خوار و زمین خواری از چه زمانی به صورت گسترده در ادبیات روزمره مردم ما جا گرفت، اما این روزها این واژه از سوی بسیاری از افراد شنیده می‌شود. زمین خوار به کسی گفته می‌شود که زمین‌های بایر و بی صاحب را از راه‌های نامشروع تصرف می‌کند و یا به دیگران می‌فروشد؛ اقدامی که علاوه بر معضلات اجتماعی و اقتصادی، موجب مشکلات محیط زیست و منابع طبیعی نیز شده است.
انتخابانتخاب1 روز قبل
در ادامه به ۵ نکته مهم که همه مردان بالای ۵۰ سال باید به آن توجه کنند پرداخته‌ایم. به گزارش سرویس خواندنی‌های انتخاب، اشتباهات رایج مردان بالای ۵۰ سال را می‌توان به این ترتیب رده بندی کرد: عدم غربالگری سرطان پروستاتبر اساس اعلام مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها، سرطان پروستات دومین سرطان شایع مردان در ایالات متحده است. به همین دلیل است که بهتر است همه مردان از سنی مشخص به بعد غربالگری انجام دهند. نادیده گرفتن علائم خطربسیاری از مردان با افزایش سن دچار مشکلات سلامتی مختلفی می‌شوند و با نادیده گرفتن علائم سلامتی خود را به خطر می‌اندازند. بسیاری از افراد بالای ۵۰ سال بدون آن که متوجه ابشند کمتر از حدی که لازم است آب می‌نوشند.
همشهریهمشهری12 ساعت قبل
به گزارش دویچه‌وله، نان گندم سبوسدار به همراه تخم مرغ آبپز، یک انتخاب سالم برای وعده صبحانه است. ماهی قزل‌آلا به همراه گریپ فروت نیز ایده خوبی برای وعده صبحانه است. این نوع کره بر اساس گفته محققان دانشگاه هاروارد، در صورتی که به اندازه مصرف شود، بهترین خوراکی برای کاهش وزن و احساس سیری طولانی مدت است. مصرف کیوی در صبحانه منجر به کاهش اشتها و کاهش میل به مصرف غذاهای مضر می‌شود. مصرف کیوی در وعده صبحانه باعث کاهش سایز دور کمر و کاهش چاقی شکمی می‌شود.
همشهریهمشهری8 ساعت قبل
۲- هنگام تخلیه تانکر بنزین نزنیدبسیاری از مواقع زمانی که به پمپ بنزین می‌روید، تانکرها و ماشین‌هایی در حال تخلیه بنزین هستند. توصیه کارکنان شاغل در پمپ بنزین و البته کارشناسان این است که در این هنگام بنزین نزنید. ۳- زمانی که باک نصفه است بنزین بزنیداین کارشناسان همچنین توصیه می‌کنند که اجازه ندهید بنزین شما به پایان برسد و سپس بنزین بزنید و باید زمانی که باک حدودا نیمه یا یک‌سوم است برای بنزین زدن به پمپ بنزین مراجعه کنید. حتما هنگام باز کردن در باک برخی زمان‌ها مخصوصا در تابستان با این بخار یا بنزین بخار شده مواجه شده‌اید. ۴- دستگیره را تا انتها فشار ندهیداگر به نازل‌ها و دستگیره آنها در پمپ بنزین دقت کرده باشید.

نظرها

اخبار بیشتر