:: صبارنه- اعتراض فلسطینیان به غارت محصولات زیتون
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. سیاسی

:: صبارنه- اعتراض فلسطینیان به غارت محصولات زیتون

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از فلسطین؛ فلسطینیان در اعتراض به غارت محصولات باغ‌های زیتون که اشغالگران هر ساله در فصل برداشت با برنامه اقدام می‌کنند، در بسیاری از شهر‌ها و روستا‌های فلسطینی تظاهرات کردند. شهر کفرقدوم یکی از این مناطق است که ساکنان مقاومش برای پایان دادن به محاصره پانزده ساله این شهر، رسیدن به حق آزادی تردد و بیان مخالفت با شهرک سازی بپاخاسته‌اند.

کد ویدیو دانلودفیلم اصلی۱-ابراهیم شتیوی شهروند

۲-یاسر ملشه صاحب زمینابراهیم شتیوی شهروند گفت: هیچ اشغالگریی در دنیا مانند آنچه که ما در اینجا شاهدیم، نیست. رژیم اشغالگر و نظامیان خون آشامش در خدمت شهرک نشینانی هستند که علیه فلسطینیان و کشاورزان فلسطینی اقدام می‌کنند.

در سایت خبری بخوانید: تازه ترین اخبار سیاسی ایران و جهان از سراسر وب

هفته گذشته طرحی برای مصادره چندین هزار مترمربع از اراضی فلسطین، از شمال تا جنوب کرانه باختری رود اردن آغاز شده است. فلسطینیان برای مقابله با این طرح خزنده تظاهرات کردند و در برابر تجاوز مداوم اشغالگران به سرزمین فلسطین و محروم کردن فلسطینیان از حق زندگی، به مقاومت برخاستند.

یاسر ملشه از صاحببن زمین می‌گوید: این روند علیه اشغالگران ادامه دارد تا مسیری را که سالهاست مسدود کرده‌اند، باز کنیم، ما به مقاومت مان ادامه می‌دهیم.

ایمان این جوانان به گزینه مقاومت و ادامه پایداری، انگیزه‌ای فراتر از قدرت سلاح اشغالگران است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

حرف مردم

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز20 ساعت قبل
«نباید به مرحله‌ای برسیم که چشم‌باز کنیم و کار از کار گذشته باشد» رئیس دفتر رهبری در قم با اشاره به برنامه‌های دشمن برای مقابله با آرمان‌های انقلاب اسلامی گفت: خطر در کمین قم، فاسد کردن از درون است و باید از امروز اقدام برای جلوگیری از این اتفاق را آغاز کنیم. حجت‌الاسلام محمود محمدی عراقی در نشست ارزیابی وضعیت فرهنگی قم که در سالن جلسات دفتر رهبری در استان قم برگزار شد، با اشاره به بیانات مهم رهبری در دیدار مردم قم در سالروز ۱۹ دی سال گذشته‌ اظهار داشت: همه دستگاه‌ها و نهادها باید خود را مخاطب بیانات مقام معظم رهبری بدانند و اقداماتی عملی در جهت تحقق مطالبات ایشان انجام دهند. وی با اشاره به ارزش و اهمیت شهر مقدس قم تصریح کرد: مقام معظم رهبری در خصوص جایگاه و ظرفیت‌های شهر قم منویات مهمی را بیان کردند، برای ما این خطر که قم به‌عنوان مرکز انقلاب و مادر انقلاب به تعبیر رهبری با چه خطراتی مواجه است آن‌طور که باید و شاید روشن نشده است. رئیس دفتر‌ رهبری در قم با بیان اینکه به گفته اروپایی‌ها حکومتی عادل‌تر و مهربان‌تر از حکومت اسلامی در آن دوران وجود نداشته است، ادامه داد: دشمنان اسلام با دو عامل زن و شراب مسلمانان را منحرف کردند و حتی برخی مسیحیان باغ انگور را برای فراهم‌سازی شراب جهت در اختیار قرار دادن جوانان وقف می‌کردند تا از این طریق اسلام را از میان بردارند. وی بابیان اینکه برای حفظ شهر مقدس قم به‌عنوان مادر انقلاب اسلامی از هیچ تلاشی دریغ نکنیم، خاطرنشان کرد: باید به این موضوع برسیم که قم با چه خطراتی مواجه است و در این راستا باید به این باور برسیم.

عوض کردن جای اشرار و مردم

صدا و سیماصدا و سیما10 ساعت قبل
در این هسته‌ها عمدتا برخی زنان و دختران نقش محوری را دارند برای تحریک افکار عمومی نیز از واژه «غیرت» استفاده می‌شود. در آشوب‌های شنبه و یکشنبه خشونت رمز عملیات بود؛ خشونت‌های بسیار بالا و تخریب اموال عمومی. اکنون رسانه‌های بیگانه که در ماجرای آشوب‌ها و اغتشاشات به آخر خط رسیده‌اند و شکست طراحی دو ساله را جلوی چشمان خود می‌بینند همچنان تلاش دارند آموزش آشوب و خشونت بدهند. در طراحی آشوب‌های شنبه و یکشنبه استفاده از سلاح گرم و کشتن مردم در دستور کار جدی طراحان بوده است. اکنون آمریکایی‌ها و رسانه‌های آن‌ها بعد از شکست در این طراحی وارد مرحله جدیدی شده‌اند تا جای اشرار و مردم را عوض کنند و جلاد را به جای مظلوم بنشانند، اما این بار نیز به جایی نخواهند رسید.
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، جلسه کمیسیون سیاسی، اجتماعی و فرهنگی مجلس خبرگان رهبری پنجشنبه ۳۰ آبان در قم برگزار گردید. تاکید خبرگان بر جلوگیری از فعالیت شبکه‌های خارجیآیت الله خاتمی در حاشیه جلسه کمیسیون سیاسی، اجتماعی و فرهنگی مجلس خبرگان: اعضای این کمیسیون بر جلوگیری از فعالیت مجدد شبکه‌های خارجی در کشور را تأکید کردند. آیت الله سید احمد خاتمی گفت: اعضای کمیسیون سیاسی، اجتماعی و فرهنگی مجلس خبرگان تاکید کردند شبکه‌های داخلی قدرت تامین نیازهای مردم را دارند و مسئولان باید شبکه‌های داخلی را تقویت کنند. همچنین اعضای مجلس خبرگان رهبری عضو سامانه ثبت دارایی‌های مسئولان شدند. نمایندگان مجلس خبرگان رهبری با حضور کارشناسان مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه در دفتر دبیرخانه این مجلس در قم، ضمن دریافت آموزش‌های لازم، در سامانه ثبت دارایی مسئولان جمهوری اسلامی ایران (ثنا) ثبت‌نام کردند.
خبرآنلاینخبرآنلاین23 ساعت قبل
متاسفانه بعد از افزایش قیمت بنزین، برخی نارضایتی‌ها شکل گرفت و ابهاماتی برای مردم ایجاد شد. با اینکه اصل این حرکت درست بود اما باید نهادهای مدیریتی و مسئولان مردم را نسبت به درست بودن این تصمیم اقناع کنند. انتقاداتی که مردم دارند باید توسط دولتمردان، نمایندگان و دیگر مسئولان شفاف و روشن پاسخ داده شود. اگر این مسیر دنبال نشود قطعا باعث دلسردی مردم خواهد شد و بر میزان مشارکت آنها در انتخابات نیز تاثیر می‌گذارد. متاسفانه در نتیجه همین آشوب‌ها بسیاری از اموال عمومی و حتی اموال مردم آسیب دید و از بین رفت.
تسنیمتسنیم11 ساعت قبل
به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری تسنیم به نقل از قرارگاه رسانه‌ای رزمایش مدافعان آسمان ولایت ۹۸، در مرحله نهایی رزمایش، سامانه پدافندی بومی تلاش با موفقیت اهداف مهاجم واگذار شده توسط شبکه یکپارچه پدافند هوایی کشور را در ارتفاع بلند منهدم کرد. انجام اقدامات عملیات روانی و پدافند غیر عامل و مردم یاری در منطقه عمومی رزمایش در این مرحله از رزمایش انجام شد. انتهای پیام/

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

حسن روحانی در مورد اعتراض مردم به گرانی بنزین چه گفت؟

خبری2 روز قبل

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری4 روز قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری4 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

آخرین وضعیت طرفداری در روزهای اختلال اینترنت: سرویس نتایج زنده و جدول‌ها در اپلیکیشن و سایت قابل دسترسی شد (بهبودها انجام خواهد شد)، وضعیت پوشش اخبار بهبود یافت، بخش گفتگو (در فهرست قابل دسترسی است) در سایت راه اندازی شد. ادامه در مشروح: …

طرفداریچند ثانیه قبل

تحریم آذری جهرمی توسط آمریکا؛ وزارت خزانه داری آمریکا وزیر ICT ایران را تحریم کرد

تکراتوچند ثانیه قبل

راهنمای خرید تلویزیون ۹۸؛ هنگام انتخاب تلویزیون به چه نکاتی باید توجه کرد؟

تکراتوچند ثانیه قبل

ما حزب‌اللهی‌ها، اصولگرا نیستیم/ کلاش‌ها و زبان‌بازها نباید مسئول شوند

اعتمادآنلاین10 دقیقه قبل

تیغ استیضاح بیخ گلوی ترامپ!

تاکید چین بر حمایت از سوریه در مبارزه با تروریسم

تسنیم17 دقیقه قبل