نویسنده سابق Left ۴ Dead در حال کار روی یک بازی شوتر اول شخص جدید است
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. زوم‌جی
  4. سرگرمی
نویسنده سابق Left ۴ Dead در حال کار روی یک بازی شوتر اول شخص جدید است

نویسنده سابق Left ۴ Dead در حال کار روی یک بازی شوتر اول شخص جدید است

زوم‌جیخبرگزاری زوم‌جی |
استری بمبی، استودیویی که توسط نویسنده سابق Left 4 Dead تاسیس شده، اطلاعاتی از بازی تیراندازی اول شخص جدید خود ارائه داد که از سیستمی مچ‌میکینگ متفاوتی استفاده خواهد کرد.

هرچند مدتی پیش کراس اور Dying Light و بازی‌های Left 4 Dead را شاهد بودیم، شاید هیچ‌وقت Left ۴ Dead ۳ را نبینیم. با این وجود چت فالیزک، نویسنده Left 4 Dead تایید کرد که استودیوی جدید او که به همراه کیمبرلی ول تاسیس شده است، در حال کار روی یک بازی تیراندازی اول‌شخص است.

بازی تیراندازی اول‌شخص چندنفره‌ی استری بمبی (Stray Bombay)، استودیوی جدید فالیزک، با موتور آنریل ساخته خواهد شد. او چندی پیش در کنفرانس ریبوت دولوپ که هفته پیش برگزار شد، اشاراتی به این بازی داشت. در سال گذشته بود که اعلام شد فالیزک با کیمبرلی ول، طراح سابق رایوت گیمز قصد تشکیل استری بمبی را دارد. این استودیو اعلام کرد که تمرکز خود را روی بازی چندنفره‌ای خواهد گذاشت که بازیکنان را کنار هم جمع کند.

ول متخصص هوش مصنوعی و روانشناسی بازیکن است که به نظر نقش مهمی در زمینه سیستم‌های مچ‌میکینگ که استری بمبی قصد استفاده از آن را خواهد داشت، بازی می‌کند. فالیزک در این باره گفت:

یکی از موضوعاتی که همکار من در رایوت روی آن کار می‌کرد، مچ‌میکینگ و دید ما نسبت به آن بود.

در ادامه او توضیح می‌دهد که برای مثال، چگونه در Left ۴ Dead از بازیکنان سوال می‌شود که آیا می‌خواهند افراد تیم را به عنوان دوست خود اضافه کنند یا خیر که به نظر حسی به آدم می‌دهد که انگار از نامزدی به ازدواج رسیده باشد و «زیاده‌روی باشد.»

اما اگر بدانید در هر جلسه چه اتفاقی می‌افتد، می‌توانید بگویید: «ا، این افراد با هم بازی می‌کنند و امروز پنج‌شنبه دنبال بازی‌ای هستند. پس بگذار آنها را در یک اتاق با هم قرار دهیم و به آنها شانس بازی دوباره بدهیم.» برای ما، معیارهای اجتماعی بر مهارت اولویت دارد.

در خبری بخوانید: جدیدترین اخبار سرگرمی دنیا

سپس در مورد اهداف طراحی صحبت می‌کند که چگونه در مورد دوستانتان و عادت‌ها یاد می‌گیرد و پس از آن روند بازی را با توجه به این اطلاعات به نحوی تغییر می‌دهد تا بازیکنان را به چالش بکشد. فالیزک برای توضیح بیشتر اضافه کرد:

این افراد چهار بازی را به همراه یکدیگر بازی کردند و برنده شدند؛ پس بگذار بازی علیه آن‌ها دیوانه‌وار شود. بگذار به آن‌ها چیزی دهیم که شکستشان دهد. ما می‌توانیم بازی را سخت‌تر یا آسان‌تر کنیم؛ چرا که اگر آنان را در هر جلسه دنبال کنیم، آن‌ها را خواهیم فهمید. هیچ‌کسی تاکنون مچ‌میکینگ را آن گونه که ما انجام می‌دهیم، انجام نداده است.

همچنین تایید شد که Stray Bombay تمرکز خود را روی تشکیل جلسه‌های کوتاه بازی گذاشته است که بازیکنان تنها با انتخاب شخصیت، بدون نیاز به ارتقا و شخصی‌سازی شروع به بازی می‌کنند که بسیار شبیه Left ۴ Dead است.

ما می‌خواهیم بازی‌ای ارائه دهیم که با هیچ تکنولوژی جدیدی فرو نریزد.

بازی در حال ساخت استری بمبی برای هیچ پلتفرمی معرفی نشده و در حال حاضر نامی برای آن اعلام نشده است.

نظر شما کاربران زومجی در این باره چیست؟ آیا از دیگر سیستم‌های مچ‌میکینگ راضی هستید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

هنرنمایی بانوی نقاش در خلق جذاب‌ترین طراحی‌های سه بعدی روی دست + فیلم

رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش رکنا، طراحی یکی از جذاب‌ترین هنرهاست که البته طرفداران بسیاری دارد. تاکنون هنرمندان زیادی در دنیا بوده‌اند که با روش‌های خلاقانه، سبکی نو ایجاد کرده‌اند که هر یک به نوعی جالب توجه بوده است. یکی از این سبک‌های جذاب، طراحی سه بعدی است که خیلی زود توانست در میان هنرمندان و هنردوستان جای خود را باز کند. خاص‌ترین ویژگی این سبک، ملموس بودن آن است به طوری که در برخی موارد برای بیننده تشخیص آن از واقعیت مشکل است. به همین بهانه، در ادامه ویدئویی از مجموعه هنرنمایی یکی از نقاشان حرفه‌ای طراحی سه بعدی ارائه شده است که تماشای آن خالی از لطف نیست.
انتخابانتخاب1 روز قبل
سلنا گومز خواننده جوان و پرطرفدار می‌گوید برخی از مردم به علت اضافه وزن و ابتلا به بیماری بارها به وی حمله کرده و در فضای مجازی او را ناراحت کرده‌اند. به گزارش سرویس خواندنی‌های انتخاب، سلنا گومز در صحبت‌های اخیر خود تاکید کرده که در جریان مبارزه با بیماری لوپوس دچار اضافه وزن شده است و هواداران و مخاطبان مرتب به او توهین کرده‌اند. سلنا گومز فاش کرده که چگونه در برخی از سخت‌ترین دوران زندگی خود تحت فشار قرار داشته است. سلنا می‌گوید: "من از زندگی و زندگی خودم بسیار خوشحالم. من اهمیتی نمی‌دهم که خودم را در معرض دید همه قرار دهم و آنچه را که آنها می‌گویند را بشنوم. "
همشهریهمشهری1 روز قبل
ورزش به شما کمک می‌کند شاد و متعادل‌ زندگی کنید و از زندگی‌ بیشتر لذت ببرید. در ادامه، به ورزش‌هایی خواهیم پرداخت که گاردین به‌تازگی در مطلبی از تاثیر آنها در طول عمر یا به نوعی جلوگیری از مرگ زودهنگام گفته است. این تحقیقات نشان می‌دهد که دویدن صرف نظر از مدت و سرعت آن، می‌تواند احتمال مرگ زودهنگام را کاهش دهد. همچنین شنا به رشد مهارت‌های بدنی، شناختی و اجتماعی کودکان کمک می‌کند. ۵- پیاده‌روی سریعمطالعات بی‌شماری نشان داده‌اند که نشستن بیش از حد می‌تواند یک عامل برای مرگ زودهنگام باشد.
کجاروکجارو1 روز قبل
سفر به گوشه و کنار دنیا فرصتی عالی برای آموختن چیزهای جدید است به خصوص سفر به کشوری مثل ژاپن که فرهنگی غنی و متفاوت دارد. من یک امتیاز داشتم تا به توکیو در کشور ژاپن برای مدت سه ماه به یک سفر کاری بروم. با وجود اینکه هم‌اتاقی نداشتم مثل بیشتر مسافرانی که به ژاپن سفر می‌کنند و انتخاب می‌کنند که در هاستل یا خوابگاه بمانند ولی هنوز هم فرصت داشتم تا فرهنگ مردم و نحوه زندگی اهالی ژاپن را از نزدیک ببینم. این‌ها چیزهایی است که از سفر به ژاپن یاد گرفتم؛ ۱۴ درسی که زندگی من را تغییر داد. حتی در سایر وسایل حمل و نقل عمومی به آرامی با تلفن صحبت می‌کنند و معمولا از کسی که تماس گرفته می‌خواهند تا بعدا به آنها زنگ بزند.
نامه‌نیورنامه‌نیور19 ساعت قبل
ما دنبال بازارهایی بودیم که به طور مستمر جایگزین کشورهایی شوندکه در سال‌های اخیر ریزش گردشگران آن‌ها در ایران بیشتر بوده است. او ادامه داد: درحال حاضر بیشتر مطالعات و تمرکز بازاریابی گردشگری ایران علاوه بر کشورهای اروپایی، شبه قاره هند است. او ادامه داد: سوئیس یکی از کشورهایی بود که در سال‌های گذشته با وجود نوسانات سیاسی، همواره به ایران توریست فرستاده است، به اضافه این‌که مردم آن شناخت خوبی از ایران دارند. این سند چارچوب همکاری‌های دو کشور را مشخص می‌کند تا روابط و تعاملات گردشگری بین ایران و سوئیس منسجم‌تر شود. تجربیات گردشگری سوئیس و جایگاهی که گردشگری آن در درآمدزایی و اشتغالزایی این کشور دارد می‌تواند برای ایران مفید باشد.

سفری به زیباترین روستاهای فرانسه+تصاویر

24+
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر