«هلن میرن» قربانی نامزدی کیانو ریوز شد!
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. انتخاب
  4. سرگرمی

«هلن میرن» قربانی نامزدی کیانو ریوز شد!

انتخابخبرگزاری انتخاب |
هلن میرن بازیگر سرشناسی که بسیاری او را با فیلم زیبای ملکه می شناسند اخیرا قربانی اعلام نامزدی کیانو ریوز و الکساندرا گرنت شده است. این ماجرای باورنکردنی چگونه رخ داد؟
«هلن میرن» قربانی نامزدی کیانو ریوز شد! - 0

هلن میرن بازیگر سرشناسی که بسیاری او را با فیلم زیبای ملکه می‌شناسند اخیرا قربانی اعلام نامزدی کیانو ریوز و الکساندرا گرنت شده است. این ماجرای باورنکردنی چگونه رخ داد؟

به گزارش سرویس خواندنی‌های انتخاب، هلن میرن با کیانو ریوز آشنایی نزدیکی ندارد اما به نظر می‌رسد بسیاری از کاربران مجازی او را با نامزد جدید کیانو ریوز اشتباه گرفته‌اند و در نتیجه به وی حملاتی تند داشته‌اند.

«هلن میرن» قربانی نامزدی کیانو ریوز شد! - 4

طی آخر هفته اخیر کیانو ریوز و الکساندرا گرنت نامزد او در مراسم فیلم گالا در کنار یکدیگر ظاهر شدند و در نتیجه بسیاری از مخاطبان فیلم و سینما و علاقه مندان به کیانو ریوز شوکه شدند و به خود اجازه دادند به نامزد کیانو توهین کنند. این توهین‌ها اغلب به ظاهر نامزد کیانو ریوز مرتبط بود چرا که به نظر مسن می‌رسد در حالی که ریوز بسیار جوانتر از او به نظر می‌رسد. گرچه در واقعیت اینگونه نیست.

در وبسایت خبری بخوانید: مهم ترین اخبار تفریحی و سرگرمی

«هلن میرن» قربانی نامزدی کیانو ریوز شد! - 7

گرنت ۴۶ ساله، که موهای نقره‌ای طبیعی خود را پنهان نکرده بود در نگاه اول بسیار شبیه به هلن میرن به نظر می‌رسید. میرن روز چهارشنبه در پیش نمایش فیلم جدیدش در شهر نیویورک ضمن اشاره به این اشتباه مخاطبان گفت که طی چند روز گذشته تعداد زیادی از تماشاگران به وی حمله کلامی کرده و پرسیده‌اند چرا با کیانو ریوز نامزد کرده است.

میرن با اشاره به توهین‌های تند علیه خود در توییتر گفت: «من دورادور کیانو را می‌شناسم و از زمان بازی وی در فیلم وکیل مدافع شیطان در سال ۱۹۹۷ از بازی وی لذت میبردم و من مطمئن هستم که او یک پسر خوش اخلاق و با شخصیت است اما باید از همین جا علام کنم که من نامزد کیانو نیستم.»

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

همشهریهمشهری1 روز قبل
بهتر است قبل از خرید وسایل و چیدمان خانه نکاتی را مدنظر قرار دهیم و اشتباه‌های رایج زیر را مرتکب نشویم. بهتر است زمان بیشتری صرف خرید وسایل کنیم و شتابزده عمل نکنیم، چراکه باعث پشیمانی‌مان می‌شود. اشتباه دوم؛ فضا را خیلی سریع پر می‌کنیمعجله در تزئین دکوراسیون و چیدمان خانه‌ می‌تواند به پشیمانی منجر شود و به صبر و حوصله نیاز دارد. اشتباه سوم؛ همه لوازم و اکسسوری‌ها را از یک فروشگاه می‌خریمهمه‌چیز را از یک فروشگاه تهیه نکنیم؛ این یک قانون است. در غیر این صورت می‌توانیم با ترفندهای دکوراسیونی و به‌کارگیری ایده‌هایی که به ساختمان آسیب نمی‌رساند فضای خانه‌مان را به زیبایی تغییر دهیم.
پارس نیوزپارس نیوز17 ساعت قبل
پارس نیوزپارس نیوز14 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری1 روز قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری1 روز قبل

مدارس و دانشگاه‌ها در برخی شهرها تعطیل شدند

خبری1 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

آخرین وضعیت طرفداری در روزهای اختلال اینترنت: سرویس نتایج زنده و جدول‌ها در اپلیکیشن و سایت قابل دسترسی شد (بهبودها انجام خواهد شد)، وضعیت پوشش اخبار بهبود یافت، بخش گفتگو (در فهرست قابل دسترسی است) در سایت راه اندازی شد. ادامه در مشروح: …

طرفداریچند ثانیه قبل

تاثیر ساختار ژنتیک شما به میزان مقاومتتان نسبت به درد چقدر است؟!

میزان‌آنلاین10 دقیقه قبل

رکود مسکن تا پایان امسال ماندگار خواهد بود

ایسنا19 دقیقه قبل

هوشمندسازی سیستم‌ها راه برون‌رفت از چالش کلانشهرها/اجرای پایلوت e-callبا هدف کاهش تلفات جاده‌ای

ایسنا26 دقیقه قبل

جوانان کانادایی در رنج سرطان مرتبط با چاقی

اقتصاد آنلاین30 دقیقه قبل

ابهامی به نام «اعتراض در مسیر قانونی»

ایسنا31 دقیقه قبل