فال روزانه ۱۸/ ۰۸/ ۱۳۹۸
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. برترین‌ها
  4. سرگرمی

فال روزانه ۱۸/ ۰۸/ ۱۳۹۸

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها |
همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه برترین‌ها صرفا جنبه سرگرمی دارد.
فال روزانه ۱۸/ ۰۸/ ۱۳۹۸ - 0

فال روزانه شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که ۱۸ آبان به دنیا آمده‌ای، تولد مبارک! شما از زندگی تان انتظار بیش از این‌ها را داشته‌اید و احساس می‌کنید که تلاش هایتان به نتیجه‌ای نرسیده است. بهتر است واقع بین‌تر باشید. شما دارایی‌های زیادی در دست دارید که دیگران حسرت آن را می‌خورند. کافی ست که شکرگذارتر باشید تا حال دلتان نیز خوب شود. اواخر سال زمانی ست که پیشرفت قابل ملاحظه‌ای در محیط کار خواهید داشت. هرچه می‌توانید بر توانایی هایتان بیافزایید و خودتان را به دیگران ثابت کنید. هیچوقت برای یادگیری دیر نیست. درست آنجایی که درگیر مسایل مالی خود هستید، شانس به شما روی می‌آورد و غافلگیرتان می‌کند به طوری که ناگهان زندگی شما از این رو به آن رو می‌شود. روابط عاطفی شما کمی پستی بلندی دارد، اگر کمی صبر کنید این سختی‌ها تمام خواهد شد و شما نیز به مراد دلتان می‌رسید. غرور از خصلت‌های بدی ست که باید آن را کنار بگذارید در غیر این صورت بر روابط خانوادگی و دوستانه تان تاثیر بدی خواهد گذاشت. در ماههای اول سال جدید خبرهای خوبی می‌شنوید و سفری می‌روید که بهترین روزها را برای شما رقم خواهد زد.

فال روزانه ۱۸/ ۰۸/ ۱۳۹۸ - 5

زمانی که می‌خواهید ایده هایتان را به زبان آورید، با مخالفت دیگران روبه رو می‌شوید اما قبل از هر عکس العمل، سعی کنید که احساسات تان را کنترل کنید. پرخاشگری تنها اوضاع را بدتر می‌کند. از تقلید کردن دیگران به خصوص در محیط کار خودداری کنید، هیچ کس رفتارهای تصنعی شما را نمی‌پسندد، شما همان طور که هستید برای دیگران بسیار جذاب خواهید بود. بنابراین خود واقعی تان باشید. خبر خوبی از یک دوست قدیمی در راه است.

فال روزانه ۱۸/ ۰۸/ ۱۳۹۸ - 7

امروز با روزهای دیگر متفاوت است. قلب تان آماده پرواز کردن است اما نیرویی شما را از درون کنترل می‌کند. برای حفظ این احساس تمام بندها را پاره کنید و از تک تک لحظات خود لذت ببرید. امروز هیچ محدودیتی نباید مانع از پیشرفت شما شود. مدتی ست به خاطر مشغله کاری از دوستان و خانواده خود دور بوده‌اید، حال که زمان مناسبی است آنها را در لحظات تان شریک کنید. بی نظمی‌ها و بهم ریختگی‌های این روزهای شما تا چند وقت دیگر هم ادامه داد بنابراین صبر کنید تا اوضاع مانند قبل شود.

فال روزانه ۱۸/ ۰۸/ ۱۳۹۸ - 9

امروز بیان احساسات واقعی برایتان سخت شده است. نمی‌دانید که باید روراست و رک باشید یا این که حرف هایتان را در دلتان نگه دارید. بهتر است فعلا اقدامی نکنید تا شرایط بهتری برایتان فراهم شود. دیگران از این که شما از خود هیچ اراده‌ای ندارید و دنباله رو دیگران شده‌اید، سرزنش تان می‌کنند. برای خلاصی از این راه کمی مستقل‌تر عمل کنید. مشا به تنهایی برای پیشرفت و انجام کارهایتان کافی هستید. اعتماد به نفس کلید موفقیت شماست.

فال روزانه ۱۸/ ۰۸/ ۱۳۹۸ - 11

یک اتفاق باعث شده که فکر کنید تمام راههایی که انتخاب کرده‌اید، اشتباه است و هر چه بیشتر تلاش می‌کنید، بیشتر در مرداب فرو می‌روید. اما بدانید که همیشه همه چیز بر وفق مراد ما پیش نمی‌رود و این دوران هم گذری ست. آنچه باید در حال حاضر کنترل کنید، انگیزه و احساسات تان است. اگر در رابطه عاطفی خود دچار مشکل شده‌اید، کمی سطح توقع و انتظارات خود را کم کنید. بدانید که شما دو انسان از دو جهان متفاوت هستید. مثبت اندیشی در روزها آتی به سراغ تان می‌آید و باعث می‌شود که نگاه خود را نسبت به زندگی تغییر دهید. به زودی یک سفر کوتاه اما تاثیرگذار خواهید داشت که روحیه تان را از این رو به آن رو می‌کند.

فال روزانه ۱۸/ ۰۸/ ۱۳۹۸ - 13

اگر به دیگران وعده‌ای داده‌اید، همین امروز به آنها عمل کنید در غیر این صورت دیگران نگاهشان را به شما تغییر خواهند داد. برای آرامش بیشتر در چنین روزی، تعادل در کارهایتان را فراموش نکنید. نه خیلی انرژی تان را روی کار بگذارید و نه خیلی خیال پردازی کنید. شب زمان خوبی است تا با دوستان تان سپری کنید و خوش بگذرانید. امروز پس از آشنایی با فردی، دریچه تازه‌ای به روی زندگی شما گشوده می‌شود، بهتر است زمان بیشتری را با او سپری کنید.

در خبری بخوانید: جدیدترین اخبار تفریحی

فال روزانه ۱۸/ ۰۸/ ۱۳۹۸ - 16

امروز بیش از همیشه سرتان شلوغ است اما این شلوغی نتیجه خوبی را به همراه خواهد داشت بنابراین دست از بهانه گیری بر دارید و با انرژی به کارهایتان رسیدگی کنید. ایده‌ای در سر دارید اما خودتان جرات قدم برداشتن ندارید. توصیه می‌کنیم از طریق یکی از دوستان تان وارد عمل شوید. نگرانی به دل راه ندهید، زیرا هر چه به صلاح تان باشد، برایتان اتفاق می‌افتد. به همراه شریک زندگی تان سفری کوتاه در پیش خواهید داشت. سعی کنید در این سفر فقط به فکر تفریح و استراحت تان باشید تا خستگی‌های اخیرتان به در شود.

فال روزانه ۱۸/ ۰۸/ ۱۳۹۸ - 18

خیلی حال و حوصله ندارید. دیگران نیز با دیدن شما ابراز نگرانی می‌کنند که مبادا مشکلی برایتان پیش آمده باشد. تنها چیزی که شما به آن نیاز دارید، کمی آرامش است. بنابراین سعی کنید که زمان بیشتری را در تنهایی بگذرانید. برای حل این مشکل سراغ دیگران نروید، سعی کنید خودتان آن را حل کنید. با انرژی که در روزهای آتی به دست می‌آورید با افرادی که تا به حال ارتباطی نداشته‌اید، صحبت می‌کنید و بسیاری از کارهای نیمه تمام تان را به زودی به پایان می‌رسانید.

فال روزانه ۱۸/ ۰۸/ ۱۳۹۸ - 20

امروز در جمعی باید حرفی بزنید اما حواس تان باشد که آن را روشن و واضع بیان کنید تا دیگران اشتباه برداشت نکنند. به دنبال شروع کاری هستید، از همین حالا باید به دنبال فردی باشید که حامی شما در طول مسیر باشد در غیر این صورت به تنهایی از عهده آن برنخواهید آمد. نارضایتی در رابطه عاطفی شما وجود دارد. اگر می‌خواهید این مشکل را حل کنید، باید تغییراتی را به رفتارتان بدهید. همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت اگر غرور را کنار بگذارید.

فال روزانه ۱۸/ ۰۸/ ۱۳۹۸ - 22

این روزها کمی آشفته هستید. مشکل شما این است که هیچ روشی به دل شما نمی‌نشیند. ممکن است دیگران شما را مانعی بر سر راهشان ببیند یا حتی برای جلوگیری از تخریب برنامه هایشان، نظرات شما را رد کنند اما شما از حرکت نایستید. برای این که شنیده شوید و مورد احترام دیگران قرار گیرید، برای هدف هایتان بجنگید. حصارهای که میان شما و عشق تان بوده، پاره و رابطه عاطفی خوبی میان تان برقرار خواهد شد. منتظر پولی هستید ک تا چند روز آینده به دست تان می‌رسد.

فال روزانه ۱۸/ ۰۸/ ۱۳۹۸ - 24

حقیقتی را پنهان کرده‌اید اما امروز زمان خوبی ست که آن را آشکار کنید. دیگران این حق را دارند که از واقعیت امر باخبر شوند، بنابراین درنگ نکنید. درگیری میان شما و یکی از اطرافیان تان رخ داده، باید سعی کنید که از زاویه دید گسترده‌تری به موضوع نگاه کنید. حالت دفاعی به خود نگیرید زیرا این رفتار دیگران را نیز از شما دور می‌کند. هر چه در برقراری ارتباط موفق‌تر باشید، اتفاقات بهتری برایتان خواهد افتاد. انتهای روز کمی ورزش یا مدیتیشن کنید تا استرس هایی که کشیدید از تن تان بیرون رود.

فال روزانه ۱۸/ ۰۸/ ۱۳۹۸ - 26

امروز باید تغییراتی را به برنامه هایتان بدهید. اگر چه برایتان سخت است اما نتیجه خوبی را به همراه خواهد داشت. کمک‌های دیگران را دخالت ندانید. آنها نگران شما هستند و می‌خواهند کمک حالتان باشن. بنابراین درخواست‌های آنها را رد نکنید. اگر می‌خواهید روی شریک زندگی تان تاثیر بگذارید، از بحث هایی که طی هفته‌های گذشته داشتید، فاصله بگیرید و راههای جدیدتری را امتحان کنید. نگران نباشید تمام کدورت‌ها خیلی زود برطرف خواهند شد.

فال روزانه ۱۸/ ۰۸/ ۱۳۹۸ - 28

اگرچه برخی درها به رویتان بسته شده است اما اگر دقیق‌تر نگاه کنید، درهای دیگری به رویتان باز شده است که می‌توانند شما را به مراد دلتان برسانند. بنابراین از ناشناخته‌ها نترسید و راههای جدید را امتحان کنید. قرار است فردی را ملاقات کنید، ملاقات شما منحصر بفرد و کاملا دور از انتظار پیش خواهد رفت. این اتفاق خوب باعث می‌شود که شما تمایل بیشتری به ادامه رابطه پیدا کنید. از بیان احساسات تان نترسید و با جسارت راهی که دلتان می‌گوید را در پیش بگیرید. تغییر کوچکی خیلی زود در محیط کارتان رخ می‌دهد که بر شرایط مالی تان تاثیرگذار خواهد بود.

فال روزانه ۱۸/ ۰۸/ ۱۳۹۸ - 30

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

هنرنمایی بانوی نقاش در خلق جذاب‌ترین طراحی‌های سه بعدی روی دست + فیلم

رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش رکنا، طراحی یکی از جذاب‌ترین هنرهاست که البته طرفداران بسیاری دارد. تاکنون هنرمندان زیادی در دنیا بوده‌اند که با روش‌های خلاقانه، سبکی نو ایجاد کرده‌اند که هر یک به نوعی جالب توجه بوده است. یکی از این سبک‌های جذاب، طراحی سه بعدی است که خیلی زود توانست در میان هنرمندان و هنردوستان جای خود را باز کند. خاص‌ترین ویژگی این سبک، ملموس بودن آن است به طوری که در برخی موارد برای بیننده تشخیص آن از واقعیت مشکل است. به همین بهانه، در ادامه ویدئویی از مجموعه هنرنمایی یکی از نقاشان حرفه‌ای طراحی سه بعدی ارائه شده است که تماشای آن خالی از لطف نیست.
انتخابانتخاب1 روز قبل
سلنا گومز خواننده جوان و پرطرفدار می‌گوید برخی از مردم به علت اضافه وزن و ابتلا به بیماری بارها به وی حمله کرده و در فضای مجازی او را ناراحت کرده‌اند. به گزارش سرویس خواندنی‌های انتخاب، سلنا گومز در صحبت‌های اخیر خود تاکید کرده که در جریان مبارزه با بیماری لوپوس دچار اضافه وزن شده است و هواداران و مخاطبان مرتب به او توهین کرده‌اند. سلنا گومز فاش کرده که چگونه در برخی از سخت‌ترین دوران زندگی خود تحت فشار قرار داشته است. سلنا می‌گوید: "من از زندگی و زندگی خودم بسیار خوشحالم. من اهمیتی نمی‌دهم که خودم را در معرض دید همه قرار دهم و آنچه را که آنها می‌گویند را بشنوم. "
همشهریهمشهری1 روز قبل
ورزش به شما کمک می‌کند شاد و متعادل‌ زندگی کنید و از زندگی‌ بیشتر لذت ببرید. در ادامه، به ورزش‌هایی خواهیم پرداخت که گاردین به‌تازگی در مطلبی از تاثیر آنها در طول عمر یا به نوعی جلوگیری از مرگ زودهنگام گفته است. این تحقیقات نشان می‌دهد که دویدن صرف نظر از مدت و سرعت آن، می‌تواند احتمال مرگ زودهنگام را کاهش دهد. همچنین شنا به رشد مهارت‌های بدنی، شناختی و اجتماعی کودکان کمک می‌کند. ۵- پیاده‌روی سریعمطالعات بی‌شماری نشان داده‌اند که نشستن بیش از حد می‌تواند یک عامل برای مرگ زودهنگام باشد.
انتخابانتخاب1 روز قبل
احتمالات حکایت از آن دارند که جین فوندا؛ بازیگر سرشناس هالیوودی امسال جشن تولد هشتاد و دو سالکی خود را در زندان برگزار می‌کند. البته صحبت بر سر یک زندان واقعی است نه زندانی که در لوکیشن یک فیلم وجود داشته باشد. به گزارش سرویس خواندنی‌های انتخاب، جین فوندا یکی از چهره هایی است که اخیرا به علت اعتراضات خود به تغییرات اقلیمی حاشیه ساز شد. اکنون به نظر می‌رسد فوندا که در بازداشت موقت به سر می‌برد باید امسال در زندان تولد بگیرد. در این شرایط فوندا باید جشن تولد امسال خود را در زندان برگزار کند.
کجاروکجارو23 ساعت قبل
سفر به گوشه و کنار دنیا فرصتی عالی برای آموختن چیزهای جدید است به خصوص سفر به کشوری مثل ژاپن که فرهنگی غنی و متفاوت دارد. من یک امتیاز داشتم تا به توکیو در کشور ژاپن برای مدت سه ماه به یک سفر کاری بروم. با وجود اینکه هم‌اتاقی نداشتم مثل بیشتر مسافرانی که به ژاپن سفر می‌کنند و انتخاب می‌کنند که در هاستل یا خوابگاه بمانند ولی هنوز هم فرصت داشتم تا فرهنگ مردم و نحوه زندگی اهالی ژاپن را از نزدیک ببینم. این‌ها چیزهایی است که از سفر به ژاپن یاد گرفتم؛ ۱۴ درسی که زندگی من را تغییر داد. حتی در سایر وسایل حمل و نقل عمومی به آرامی با تلفن صحبت می‌کنند و معمولا از کسی که تماس گرفته می‌خواهند تا بعدا به آنها زنگ بزند.
نامه‌نیورنامه‌نیور18 ساعت قبل
ما دنبال بازارهایی بودیم که به طور مستمر جایگزین کشورهایی شوندکه در سال‌های اخیر ریزش گردشگران آن‌ها در ایران بیشتر بوده است. او ادامه داد: درحال حاضر بیشتر مطالعات و تمرکز بازاریابی گردشگری ایران علاوه بر کشورهای اروپایی، شبه قاره هند است. او ادامه داد: سوئیس یکی از کشورهایی بود که در سال‌های گذشته با وجود نوسانات سیاسی، همواره به ایران توریست فرستاده است، به اضافه این‌که مردم آن شناخت خوبی از ایران دارند. این سند چارچوب همکاری‌های دو کشور را مشخص می‌کند تا روابط و تعاملات گردشگری بین ایران و سوئیس منسجم‌تر شود. تجربیات گردشگری سوئیس و جایگاهی که گردشگری آن در درآمدزایی و اشتغالزایی این کشور دارد می‌تواند برای ایران مفید باشد.

نظرها

اخبار بیشتر