گلایه سرمربی فلوره ایران: زیادی دارد به فلوره بی توجهی می‌شود/ کسی از من هدف نخواسته است
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایسنا
  4. ورزشی
گلایه سرمربی فلوره ایران: زیادی دارد به فلوره بی توجهی می‌شود/ کسی از من هدف نخواسته است

گلایه سرمربی فلوره ایران: زیادی دارد به فلوره بی توجهی می‌شود/ کسی از من هدف نخواسته است

ایسناخبرگزاری ایسنا |
سرمربی تیم ششمیربازی فلوره ایران گفت:در فلوره کسی نه از من هدف خواسته و نه به من هدفی داده است. فقط گفته اند نسل جدید بسازم اما این نسل جدید استراتژی و برنامه می خواهد.

محمد میرمحمدی در گفتگو با ایسنا در باره وضعیت تیم ملی ششمیربازی فلوره ایران بیان کرد: ما خیلی در تیم فلوره زحمت می‌کشیم اما آن چیزی که دلمان می‌خواهد نشده و با سرعت کمی جلو می‌رویم. فلوره احتیاج به پشتیبانی دارد.

میر محمدی در پاسخ به این پرسش که منظورش از پشتیبانی چه چیزی است، تصریح کرد: برخی مسائل وجود دارد که البته مسائل اقتصادی هم مزید برعلت شده که کمتر می‌توانند برای رشته ما بودجه بگذارند. به نظرم در این چند ساله فلوره خیلی ضعیف‌تر شده است. الان مسابقات داخلی که در رده بزرگسالان برگزار می‌کنیم می‌بینیم در بین چهار نفر اول، دو نفر متولد ۷۲ و دو نفر دیگر متولد ۸۴ و ۸۵ هستند و در این میان یک نسل گم شده است. این هم باعث شده تیم ضعیف شود و خیلی باید به ما کمک شود. تیمهای کره، ژاپن، هنگ کنگ و چین تایپه در مسابقات زیادی شرکت می‌کنند و تدارکات زیادی دارند و باید توجه ما هم بیشتر شود.

میر محمدی در پاسخ به این پرسش که این شائبه پیش آمده با توجه به نتایجی که سابر گرفته برای فدراسیون اپه و فلوره اولویت نیستند و آیا چنین چیزی را قبول دارید، تاکید کرد: تیم سابر بزرگسالان در دنیا مدعی است و حتی برای المپیک هم شانس مدال دارد. طبیعی است به آنها برسند اما در یک سیستم نمی‌شود بقیه را خیلی کم ببینیم. از طرفی ما باید ابتدا هدف داشته باشیم و برای آن هدف استراتژی تعریف کنیم. هدف سابر مشخص است اما در فلوره کسی نه از من هدف خواسته و نه به من هدفی داده است. فقط گفته‌اند نسل جدید بسازم اما این نسل جدید استراتژی و برنامه می‌خواهد. همچنین هر چند وقت یکبار نیاز است خودمان را ارزیابی کنیم اما کجا؟

او ادامه داد: وقتی می‌توانیم دو رشته را با هم مقایسه کنیم که شرایطشان شبیه باشد. نمی‌توان بر سر یکی از آنها زد و گفت چرا شبیه آن یکی نیستی.

در خبری بخوانید: داغ ترین اخبار ورزشی ایران و جهان

سرمربی تیم ملی فلوره در پاسخ به پرسش دیگری مبنی براینکه شرایط و میزان توجهی که به فلوره می‌شود او را برای ادامه کار دلسرد نکرده است، تصریح کرد: کمی دلسرد شده‌ام. من از کویت آمدم و در مورد تیم قولهایی به من دادند. حالا قبول دارم در انجام برخی از قولها، مسائل اقتصادی و قیمت ارز تاثیر گذاشت اما دیگر زیادی دارد به فلوره بی توجهی می‌شود.

او در مورد اینکه همکاری اش را با فدراسیون ادامه می‌دهد یا خیر، گفت: تا جایی هستم که ببینم حتی شده یک ذره هم پیشرفت می‌کنیم. می‌دانم ورزشکاران فلوره احتیاج به توجه و کمک دارند. واقعا به عشق آنها است که تا اینجا هم سعی می‌کنم بمانم. اما تیم پشتیبانی نمی‌شود. می‌گویند پشت هر تیم موفق هزار تیم دیگر است و حالا شما دو تا از این تیم‌ها را پشت تیم ما پیدا کنید.

سرمربی فلوره در مورد شانس ایران برای رسیدن به سهمیه المپیک در مسابقات زون آسیا گفت: خیلی سخت است به سهمیه المپیک رسید. باید دو برابر بقیه کشورها تدارکات داشته باشیم. نفر اول بزرگسالان هادی رضوی نیا ۱۹ ساله است. بازیکن با استعداد و خوبی است اما باید برای او برنامه ریزی کرد و احتیاج دارد به خود باوری برسد و این از طریق مسابقه رفتن به دست می‌آید.

او افزود: در مسابقات بزرگسالان آسیا به دلیل هزینه‌های سنگین اعزام فقط رضوی نیا را اعزام کردیم و به نظرم نسبت به تجربه و سنی که داشت، خودش را خوب نشان داد و می‌توان به او در آینده امیدوار بود اما آینده فقط این نیست که زمان بگذرد بلکه باید برنامه‌ای هم برایش فراهم باشد. تیم سابر ایران در دنیا مطرح و واقعا قوی است و خودش را جدا کرده است اما ما هم می‌توانیم از این بهتر شویم اما به شرطی که اگر برنامه‌ای هست، اجرایی شود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

قرارداد آقای سرمربی!

صدا و سیماصدا و سیما15 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ قرار بود پس از بازی با عراق یک نشست خبری برگزار شود و به سوالات و ابهامات در زمینه قرارداد مارک ویلموتس پاسخ داده شود، اما اکنون خبری از برگزاری این نشست نیست. پول سرمربی تیم ملی فوتبال از حساب بیت المال پرداخت می‌شود، بنابراین بهتر است مسئولان فدراسیون فوتبال ایران هر چه زودتر این نشست خبری را برگزار کنند تا مشخص شود مفاد قراردادی مارک ویلموتس به چه صورتی است.
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
هالک ایرانی قراردادی با سازمان بوکس آمریکایی به نام BK FC امضا کرده و به زودی وارد رینگ می‌شود. البته مسئولان این سازمان در تلاش هستند تا رقیب قدرتمندی برای هالک ایرانی بیابند. قبلا قرار بود هالک ایرانی مبارزه‌ای در رشته MMA داشته باشد و در ادامه صحبت از مبارزه او با هالک برزیلی مطرح بود که هر دو مبارزه به سرانجام نرسید. در اعلامیه‌ای که BK FC منتشر کرده، ورود هالک ایرانی به این سازمان را با عباراتی همچون «جنگ جهانی سوم» و «ایالات متحده در مقابل ایران» همراه کرده است. ما از هالک ایرانی واقعا چیزهای بزرگی انتظار داریم.
صدا و سیماصدا و سیما8 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صداوسیما‎‌؛ در ادامه بازی‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و جام ملتهای آسیا ۲۰۲۳ چین تیم‌های ملی فوتبال عراق و بحرین در امان اردن به مصاف هم رفتند که در نهایت بازی این دو تیم با تساوی بدون گل به پایان رسید تا عراق در صدر جدول این گروه از ۵ بازی ۱۱ امتیازی شود و بحرینی‌ها نیز با ۹ امتیاز از ۵ بازی در جایگاه دوم جدول باقی بمانند. در دیگر بازی این گروه تیم هنگ کنگ با یک گل کامبوج را شکست داد و ۵ امتیازی شد. تیم ملی فوتبال کشورمان امروز استراحت داشت؛ شاگردان ویلموتس از ۴ بازی قبلی با ۲ برد و ۲ شکست ۶ امتیازی هستند و در جایگاه سوم جدول قرار دارند؛ تساوی امروز عراق و بحرین بهترین فرصت را برای ملی پوشان فوتبال کشورمان به وجود آورده تا در ۴ بازی آینده که ۳ بازی آن مقابل هنگ کنگ، بحرین و عراق نیز میزبان هستیم را با برتری به پایان برسانند و به عنوان تیم نخست راهی مرحله بعد شوند. در حالی که این روزها انتقادات از ویلموتس سرمربی بلژیکی تیم ملی به خاطر عدم حضورش در ایران به اوج رسیده و تیم ملی کشورمان برنامه خاصی تا بازی ۷ فروردین مقابل هنگ کنگ ندارد باید امیدوار باشیم سرمربی تیم ملی بازی امروز حریفان را دیده باشد و با شناخت تیم‌ها و برنامه ریزی مشخص به مصاف حریفان برود تا در این ۴ بازی امتیازی از دست ترود.
ورزش۳ورزش۳15 ساعت قبل
در جریان بازی دیشب آرژانتین و اروگوئه، لیونل مسی و ادینسون کاوانی در یک صحنه با یکدیگر درگیر شدند. بعد از اعتراض مسی، ادینسون کاوانی نیز وارد درگیری شد؛ موضوعی که باعث شد یک بحث نسبتا شدید بین کاوانی و مسی به وجود بیاید. این نشریه مدعی شده که در این درگیری کاوانی رو به مسی گفته است: «قصد دعوا کردن داری؟» این اما پایان کار نبوده و لیونل مسی نیز سوال کاوانی را بی پاسخ نگذاشته است. ادینسون کاوانی پس از پایان بازی دیشب در واکنش به درگیری با مسی گفت: " بله این فوتبال است. این دومین بار طی چهار روز اخیر است که لیونل مسی باعث ایجاد یک جنگ روانی درون زمین شده است.
ورزش۳ورزش۳19 ساعت قبل
به گزارش «ورزش سه»، بعد از پیروزی ۹-۱ ایتالیا مقابل ارمنستان بار دیگر همه نگاه‌ها در اروپا به تیم روبرتو مانچینی دوخته شده. لارپوبلیکا می‌گوید ایتالیا اگر هیمشه با تیمهایی مثل ارمنستان بازی کند ده پیروزی پیاپی که هیچ، حتی می‌تواند ۱۰۰ پیروزی پیاپی را به راحتی ثبت کند. این گزارش می‌گوید از نظر آماری در حال حاضر با توجه به مرحله مقدمتی یورو ۲۰۲۰ دو تیم بلژیک وایتالیا پرقدرت‌ترین تیمهای فوتبال ملی اروپا هستند ولی این نگرانی وجود دارد که تا زمانی که تیم مانچینی با یکی از غولهای سنتی اروپا مصاف ندهد نمی‌توان به عیار واقعی این تیم پی برد. این گزارش در ادامه می‌گوید مرحله بعدی برای مانچینی انتخاب فهرست نهایی ۲۳ نفره تیم ملی ایتالیا است. لارپوبلیکا می‌گوید با توجه به اینکه مانچینی مسلما سه دروازه بان به تیم ملی دعوت خواهد کرد و سیستم مورد نظر برای ایتالیا در یورو به احتمال زیاد ۴-۳-۳ خواهد بود بنابراین او احتمالا هشت مدافع، شش هافبک و شش مهاجم را به تیم ملی دعوت خواهد کرد.
ورزش۳ورزش۳9 ساعت قبل
با نتیجه‌ای که در دیدار ایران و عراق ثبت شد، حالا تیم ملی ایران می‌تواند فارغ از نتایج تیم‌های دیگر و بدون توجه به سایر مسابقات گروه سوم، صدرنشین شود. با این حال یک شانس دیگر برای تیم ملی ایران و سرمربی کنونی اش مارک ویلموتس بلژیکی وجود داشت که سرنوشت تیم ملی در دستان خودش قرار بگیرد و آن هم تساوی دو تیم بحرین و عراق بود که در دیدار رفت نیز در منامه به نتیجه یک بر یک دست یافته بودند؛ نتیجه‌ای که به هر ترتیبی بود، در پایان دیدار دو تیم رقم خورد و حالا تیم ملی می‌تواند حتی به عنوان صدرنشین به مرحله بعدی بازی‌ها صعود کند. رقابت‌های مقدماتی جام جهانی از فرودین ماه سال ۱۳۹۷ برای تیم ملی از سرگرفته خواهد شد. در تاریخ هفتم فرودین ماه ۱۳۹۹ تیم ملی در ورزشگاه آزادی به مصاف هنگ کنگ می‌رود و ۷ روز بعدتر در خاک کامبوج به مصاف این کشور می‌رود. تیم ملی یک بازی کمتر از دو مدعی گروه انجام داده، ولی هیچ راهی برای صدرنشین شدن در گروه سوم رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ و جام جهانی ۲۰۲۳ چین ندارد، جز پیروزی در هر ۴ دیدار باقی مانده؛ چرا که دوم شدن در گروه ممکن است کار تیم ملی را به اما و اگر و شاید حذف احتمالی زودهنگام بکشاند.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری1 روز قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری1 روز قبل

مدارس و دانشگاه‌ها در برخی شهرها تعطیل شدند

خبری1 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

آخرین وضعیت طرفداری در روزهای اختلال اینترنت: سرویس نتایج زنده و جدول‌ها در اپلیکیشن و سایت قابل دسترسی شد (بهبودها انجام خواهد شد)، وضعیت پوشش اخبار بهبود یافت، بخش گفتگو (در فهرست قابل دسترسی است) در سایت راه اندازی شد. ادامه در مشروح: …

طرفداریچند ثانیه قبل

تاثیر ساختار ژنتیک شما به میزان مقاومتتان نسبت به درد چقدر است؟!

میزان‌آنلاین6 دقیقه قبل

رکود مسکن تا پایان امسال ماندگار خواهد بود

ایسنا15 دقیقه قبل

هوشمندسازی سیستم‌ها راه برون‌رفت از چالش کلانشهرها/اجرای پایلوت e-callبا هدف کاهش تلفات جاده‌ای

ایسنا22 دقیقه قبل

جوانان کانادایی در رنج سرطان مرتبط با چاقی

اقتصاد آنلاین26 دقیقه قبل

ابهامی به نام «اعتراض در مسیر قانونی»

ایسنا27 دقیقه قبل