دیوانعالی کشور، کیوان را در مرگ دختر مورد علاقه‌اش تبرئه کرد/ او افسرده بود و سابقه خودکشی داشت
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبرآنلاین
  4. اجتماعی
دیوانعالی کشور، کیوان را در مرگ دختر مورد علاقه‌اش تبرئه کرد/ او افسرده بود و سابقه خودکشی داشت

دیوانعالی کشور، کیوان را در مرگ دختر مورد علاقه‌اش تبرئه کرد/ او افسرده بود و سابقه خودکشی داشت

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین |
شرق نوشت:سال 96 مأموران پلیس در جریان مرگ مشکوک دختری جوان قرار گرفتند. فردی که گزارش این مرگ را داده بود، مدعی شد دختر جوان خودکشی کرده‌ است.

او گفت: من و نگین با هم دوست بودیم. روز حادثه او در خانه من بود من بیرون بودم و از طریق همسایه‌ها در جریان قرار گرفتم که نگین خودکشی کرده ‌است. بلافاصله به خانه برگشتم و جسد او را زیر پنجره دیدم.

پلیس از همسایه‌ها  بازجویی کرد. آنها گفتند: ما با صدایی که شنیدیم، بیرون آمدیم و متوجه شدیم جسد یک دختر روی زمین افتاده است و بعد به صاحبخانه که پسری جوان است، خبر دادیم و او آمد و متوجه شدیم این دختر نگین دختر مورد علاقه اوست.

پسر جوان در بازجویی‌های بعدی گفته‌های شاهدان را تکرار کرد و گفت: من اصلا در جریان نبودم که چه اتفاقی افتاده ‌است و زمان حادثه بیرون بودم وقتی آمدم جسد را دیدم. نگین از شب قبل به خانه ما آمده بود.

او درباره علت خودکشی نگین گفت: او دچار بیماری افسردگی بود و گاهی داروهایش را قطع می‌کرد و حالش بد می‌شد. شب قبل از حادثه هم به من گفت با خانواده‌اش دچار اختلاف شده ‌است.

پدر نگین ادعای دیگری را مطرح کرد. او انگشت اتهام را به سمت پسر جوان که کیوان نام دارد، گرفت و گفت: دختر من هیچ مشکلی نداشت. کیوان او را کشته ‌است. آنها سال‌ها با هم ارتباط داشتند. نگین کیوان را خیلی دوست داشت و من با ازدواج آنها مخالف نبودم اما وقتی که متوجه شدم کیوان دست بزن دارد، به دخترم گفتم اجازه ازدواج نمی‌دهم. با این حال نگین به ارتباطش با این پسر ادامه ‌داد. کیوان چندین بار دخترم را کتک زد و او را با بدن کبود به خانه فرستاد. من از کیوان شکایت کردم اما دخترم واسطه شد. اطمینان دارم کیوان دخترم را کشته ‌است.

در وبسایت خبری بخوانید: جدیدترین و بروزترین اخبار اجتماعی ایران | آخرین اخبار پزشکی ایران و جهان

با شکایت این مرد، کیوان بازجویی شد اما مدرکی علیه او پیدا نشد و دادسرا منع تعقیب برای کیوان صادر کرد.

قرار منع تعقیب مورد اعتراض پدر نگین قرار گرفت و شعبه ۸ دادگاه کیفری استان تهران به آن رسیدگی کرد. کیوان در این مرحله از تحقیقات گفت: نگین سابقه خودکشی داشت پدرش هم این موضوع را می‌داند. او دختری عصبی بود و من هم از مرگش ناراحتم و در آن نقشی نداشتم.

بر اساس نظریه پزشکی قانونی، سابقه خودکشی نگین، دفاعیات کیوان و همچنین سایر شواهد موجود در پرونده که نشان می‌داد زمان مرگ نگین کیوان در آنجا حضور نداشته ‌است، قرار منع تعقیب این جوان دوباره صادر شد و با اعتراض پدر نگین پرونده به دیوان عالی کشور رفت که در نهایت دیوان عالی کشور هم مدارک پدر نگین را مستدل ندانست و رأی قرار منع تعقیب را تأیید کرد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

بارش دومین برف پاییزی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
گزارش اختصاصیبارش دومین برف پاییزیامروز آسمان شمال پایتخت و شهرستان‌های ملارد، دماوند، پردیس و بومهن برفی بود و شهروندان در این هوای پاک نفسی تازه کردند.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
زمان اتصال اینترنت نامعلوم استخبرگزاری ایلنا نیز به نقل از یک منبع آگاه نوشته است: تصمیم برای قطع اینترنت توسط دستگاه‌های امنیتی گرفته شده است. ناامنی‌های اخیر موجب شده شورای امنیت تصمیم به قطع اینترنت بگیرد. وی قطع خطوط اینترنت تلفن همراه را در تمام اپراتورها همراه اول، ایرانسل و رایتل عنوان کرد و زمان اتصال اینترنت را نامعلوم دانست. البته در حالی گفته شده که رسانه‌ها محدودیت دسترسی به اینترنت ندارند که اینترنت دفتر رسانه‌هایی همچون «آفتاب‌نیوز» نیز همزمان با قطع اینترنت در سراسر کشور، قطع شده است. قطع دسترسی کاربران ایرانی به اینترنت جهانی انتقادهایی را در پی داشته است.

محقق نشدن استقلال شبکه ملی اطلاعات

صدا و سیماصدا و سیما2 ساعت قبل
وی با بیان اینکه مرکز ملی فضای مجازی ناظر طرح شبکه ملی اطلاعات است، گفت: قرار بود برنامه شبکه ملی اطلاعات در شورای عالی فضای مجازی تطبیق و سپس اجرا شود، اما برنامه‌ای در این باره به این شورا ارائه نشده و این نقص است. آقای تقی پور افزود: مرکز ملی فضای مجازی، گروهی را مسئول ارزیابی شبکه ملی اطلاعات کرد و این گروه، ادعای پیشرفت ۸۰ درصدی شبکه ملی اطلاعات را کارشناسی و موجه ندانست و کاستی‌هایی را مشخص کرد و رقم بسیار کمتر از ۸۰ درصد است. آقای تقی پور افزود: شبکه ملی اطلاعات نمی‌خواهد اینترنت و ارتباط جهانی را قطع کند بلکه اینترنت یکی از خدمات اصلی این شبکه است و مهمترین چیز در شبکه ملی اطلاعات، حفظ استقلال است. آقای معین گفت: منظور از شبکه ملی اطلاعات، شبکه ملی منقطع از اینترنت جهانی نیست بلکه منظور؛ استقلال آن است. وی با بیان اینکه متولیان برقراری شبکه ملی اطلاعات باید در این حوزه پاسخگو باشند، اضافه کرد: یکی از اصلی‌ترین موضوعات حوزه شبکه ملی اطلاعات، حریم شخصی و هویت است که باید درباره آن چاره اندیشی شود.
ایلناایلنا11 ساعت قبل
صنعتگران به مشارکت در پروژه پایش صنعت نساجی کشور فراخوان شدند. به گزارش ایلنا، مدیرکل صنایع نساجی، پوشاک و سلولزی وزارت صمت گفت: پروژه‌ پایش صنعت نساجی کشور از طریق انجمن صنایع نساجی ایران در دست اجراست.

سلاخی ماموران ناجا توسط اغتشاشگران + تصاویر

8+
الفالف18 ساعت قبل

اینترنت دفاتر پیشخوان دولت و پلیس+ ۱۰

صدا و سیماصدا و سیما8 ساعت قبل
دفاتر پیشخوان دولت تحت تاثیر اختلال اینترنت چند روز اخیر بودند، اما مراکز پلیس + ۱۰ به علت اینکه بر روی بستر اینترنت ملی بودند به راحتی فعالیت می‌کردند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ امروز برای اینکه ببینیم اختلال‌های اینترنت چند روز اخیر چه تاثیری بر عملکرد دفاتر پیشخوان دولت و پلیس +۱۰ داشته به برخی از این مراکز سرزدیم؛ دفاتر پیشخوان دولت تحت تاثیر اختلال اینترنت بودند، اما مراکز پلیس + ۱۰ به علت اینکه بر روی بستر اینترنت ملی قرار داشتند به راحتی فعالیت می‌کردند.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری1 روز قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری1 روز قبل

مدارس و دانشگاه‌ها در برخی شهرها تعطیل شدند

خبری1 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

آخرین وضعیت طرفداری در روزهای اختلال اینترنت: سرویس نتایج زنده و جدول‌ها در اپلیکیشن و سایت قابل دسترسی شد (بهبودها انجام خواهد شد)، وضعیت پوشش اخبار بهبود یافت، بخش گفتگو (در فهرست قابل دسترسی است) در سایت راه اندازی شد. ادامه در مشروح: …

طرفداریچند ثانیه قبل

ویلموتس: شجاعی خودش خداحافظی کند!

اقتصاد آنلاین7 دقیقه قبل

جوانان کانادایی در رنج سرطان مرتبط با «چاقی»

فارس8 دقیقه قبل

مکان‌های دیدنی اطراف تهران برای سفر کوتاه مدت +تصاویر

اقتصاد آنلاین10 دقیقه قبل

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس: مردم اجازه نمی‌دهند کسی در امور داخلی کشورمان دخالت کند

میزان‌آنلاین15 دقیقه قبل

سیدبندی یورو ۲۰۲۰ مشخص شد؛ آلمان، ایتالیا، بلژیک، انگلستان، اوکراین و اسپانیا در سید اول

طرفداری16 دقیقه قبل