تأیید بی‌گناهی پسر جوان در مرگ دختر مورد علاقه‌اش
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. اقتصاد آنلاین
  4. حوادث
تأیید بی‌گناهی پسر جوان در مرگ دختر مورد علاقه‌اش

تأیید بی‌گناهی پسر جوان در مرگ دختر مورد علاقه‌اش

حکم برائت پسر جوانی که از سوی پدر دختر مورد علاقه‌اش متهم به قتل شده ‌بود، در دیوان عالی کشور تأیید شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از شرق، این پسر جوان دو سال قبل از سوی پدر دختری که گفته می‌شود خودکشی کرده‌ است، به قتل متهم شد.

سال ۹۶ بود که مأموران پلیس در جریان مرگ مشکوک دختری جوان قرار گرفتند. فردی که گزارش این مرگ را داده بود، مدعی شد دختر جوان خودکشی کرده‌ است. او گفت: من و نگین با هم دوست بودیم. روز حادثه او در خانه من بود من بیرون بودم و از طریق همسایه‌ها در جریان قرار گرفتم که نگین خودکشی کرده ‌است. بلافاصله به خانه برگشتم و جسد او را زیر پنجره دیدم. پلیس از همسایه‌ها بازجویی کرد. آنها گفتند: ما با صدایی که شنیدیم، بیرون آمدیم و متوجه شدیم جسد یک دختر روی زمین افتاده است و بعد به صاحبخانه که پسری جوان است، خبر دادیم و او آمد و متوجه شدیم این دختر نگین دختر مورد علاقه اوست.

پسر جوان در بازجویی‌های بعدی گفته‌های شاهدان را تکرار کرد و گفت: من اصلا در جریان نبودم که چه اتفاقی افتاده ‌است و زمان حادثه بیرون بودم وقتی آمدم جسد را دیدم. نگین از شب قبل به خانه ما آمده بود.

او درباره علت خودکشی نگین گفت: او دچار بیماری افسردگی بود و گاهی داروهایش را قطع می‌کرد و حالش بد می‌شد. شب قبل از حادثه هم به من گفت با خانواده‌اش دچار اختلاف شده ‌است. پدر نگین ادعای دیگری را مطرح کرد. او انگشت اتهام را به سمت پسر جوان که کیوان نام دارد، گرفت و گفت: دختر من هیچ مشکلی نداشت. کیوان او را کشته ‌است. آنها سال‌ها با هم ارتباط داشتند. نگین کیوان را خیلی دوست داشت و من با ازدواج آنها مخالف نبودم اما وقتی که متوجه شدم کیوان دست بزن دارد، به دخترم گفتم اجازه ازدواج نمی‌دهم. با این حال نگین به ارتباطش با این پسر ادامه ‌داد. کیوان چندین بار دخترم را کتک زد و او را با بدن کبود به خانه فرستاد. من از کیوان شکایت کردم اما دخترم واسطه شد. اطمینان دارم کیوان دخترم را کشته ‌است.

در سایت خبری بخوانید: اخبار حوادث ناگوار

با شکایت این مرد، کیوان بازجویی شد اما مدرکی علیه او پیدا نشد و دادسرا منع تعقیب برای کیوان صادر کرد. قرار منع تعقیب مورد اعتراض پدر نگین قرار گرفت و شعبه ۸ دادگاه کیفری استان تهران به آن رسیدگی کرد. کیوان در این مرحله از تحقیقات گفت: نگین سابقه خودکشی داشت پدرش هم این موضوع را می‌داند. او دختری عصبی بود و من هم از مرگش ناراحتم و در آن نقشی نداشتم.

بر اساس نظریه پزشکی قانونی، سابقه خودکشی نگین، دفاعیات کیوان و همچنین سایر شواهد موجود در پرونده که نشان می‌داد زمان مرگ نگین کیوان در آنجا حضور نداشته ‌است، قرار منع تعقیب این جوان دوباره صادر شد و با اعتراض پدر نگین پرونده به دیوان عالی کشور رفت که در نهایت دیوان عالی کشور هم مدارک پدر نگین را مستدل ندانست و رأی قرار منع تعقیب را تأیید کرد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ورود ناگهانی یک خودرو به سالن انتظار بیمارستان + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران23 ساعت قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، راننده‌ای در چین هدایت کنترل خودرو را از دست داد و دچار حادثه شد. او با خودرو وارد سالن انتظار یک بیمارستان شد و خساراتی به آن وارد کرد. این حادثه به بیمارانی که در سالن انتظار نشسته بودند، لطمه‌ای وارد نکرد. بیشتر بخوانید: تصادف شاخ به شاخ در سر پیچ حین سبقت + فیلمانتهای پیام/

فیلم/ روبرو شدن جالب معتادان و موادفروشان

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

ادامه جنجال دور دور مرگبار جوان ایرانی مقیم امارات با پورشه در اصفهان + فیلم

رکنارکنا18 ساعت قبل
به گزارش رکنا، ساعت ۱:۱۷ بامداد روز پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت سال جاری مأموران پلیس راهنمایی و رانندگی از تصادف یک دستگاه پورشه با یک دستگاه پراید، مطلع و به محل حادثه در خیابان کارگر اعزام شدند. همان فیلم معروف که دختر جوان لاکچری‌باز در آن نگران جان از دست رفته پسر جوان نیست و نگران آن است که چرا ماشین‌شان را به پارکینگ منتقل می‌کنند و فکر می‌کند همه چیز با پول خریدنی است، حتی جان انسان‌ها. با دستگیری راننده پورشه اندکی اذهان عمومی آرام می‌شوند ولی همچنان خبری از بازداشت یا شکایت از دختر جوان این اتفاق نبود؛ دادستان اصفهان از ورود مدعی‌العموم به این پرونده خبر داد و ۲۶ شهریور بود که کیفرخواست راننده خاطی صادر شد. این حکمی است که دادگاه اصفهان برای راننده خاطی منظور کرد، همان حکمی که عده‌ای فقط بخش پرداخت دیه‌ آن را دیدند و از دقت به سایر اجزای آن خودداری کردند همان موضوعی که سخنگوی قوه قضائیه هم به آن اشاره کرد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
رکنارکنا1 روز قبل
با این اظهارات و با دستور قاضی ویژه قتل عمد، تحقیقات گسترده کارآگاهان برای شناسایی «شاه توت فراری» آغاز شد. همچنین ادامه تحقیقات بیانگر آن بود که «شاه توت» از دوران کودکی نزد پدربزرگش زندگی می‌کند و آن‌ها از گیلان به مشهد مهاجرت کرده‌اند. مشخصات «شاه توت فراری» به کلیه یگان‌های انتظامی اعلام شد و بدین ترتیب وی تحت تعقیب پلیس قرار گرفت. وقتی نیروهای کلانتری با دستور قضایی وارد لانه سیاه شدند، شاه توت و دو عضو دیگر باند سرقت مشغول استعمال مواد مخدر بودند. این گونه بود که حلقه‌های قانون بر دستان شاه توت و همدستانش گره خورد و اموال سرقتی زیادی نیز در این «لانه سیاه» کشف شد.
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
صبح امروز در شعبه ۱۰ دادگاه کیفری یک تهران، پرونده قتل خونین در خیابان شمشیری تهران با حضور فرد متهم به قتل و اولیای دم مقتول برگزار شد. با حضور مأموران در محل، آثار خونریزی در کف آسفالت مشاهده و یک عدد غلاف و قمه خونی نیز در قسمتی از کوچه کشف شد. در تحقیقات محلی اهالی اظهار داشتند مقابل خانه‌ای داخل کوچه محل نزاع، دقایقی قبل درگیری خونین رخ داد که یک دستگاه موتورسیکلت با دو ترک‌نشین مراجعه و با یکی از ساکنان خانه درگیر شده‌اند. مقتول و دوستش با من درگیر شدند و من اصلا یادم نمیاد که دیگر چه شد که متاسفانه مقتول کشته شد. قاضی پس از استماع دفاعیات متهم به قتل و وکیلش، ختم جلسه دادگاه را اعلام کرد.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایران، رسیدگی به این پرونده از یازدهم تیر سال ۹۷ به‌دنبال مرگ مشکوک مرد میانسالی در خانه‌اش شروع شد. در ابتدای جلسه دادگاه نماینده دادستان متن کیفرخواست را خواند آن گاه اولیای دم در جایگاه ایستادند و خواستار اشد مجازات برای متهم شدند. تا اینکه صبح روز حادثه به مغازه او در بازار رفتم بعد ساعت ۱۱ بود که همراه او به خانه‌اش رفتیم. در اینجا قاضی زالی به متهم پیشنهاد داد در جلسه غیرعلنی این ماجرا را توضیح دهد که متهم پاسخ داد: نه آقای قاضی خواهش می‌کنم از من نخواهید علت قتل را توضیح بدهم من اشتباه بزرگی کردم ومستحق اعدامم. پس از اظهارات متهم، قضات دادگاه ختم جلسه را اعلام کردند و برای صدور حکم وارد شور شدند.

نظرها

اخبار بیشتر