فیلم | تمرین نظامی تفنگداران دریایی آمریکا در هوای منجمد نروژ
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبرآنلاین
  4. بین‌المللی

فیلم | تمرین نظامی تفنگداران دریایی آمریکا در هوای منجمد نروژ

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین |
تمرین نظامی تفنگداران دریایی آمریکا در هوای منجمد نروژ، به فاصله چند کیلومتری از نیروهای روسیه که نیروهای خود را به جدیدترین تسلیحات مجهز کرده‌اند.

دریافت ۷ MB

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

مهرمهر19 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، منابع لبنانی اعلام کردند که کارکنان بانکها به اعتصاب خود در روز دوشنبه ادامه خواهند داد. از سوی دیگر جوزف عون فرمانده ارتش لبنان در بازدید از یگانهای ارتش در بیروت و جبل لبنان از آنها تمجید کرد و گفت: ارتش فرصت را از کسانی که قصد دارند که از آب گل آلود ماهی بگیرند، می‌گیرد. ارتش لبنان در نهایت نظم و حرفه‌ای بودن عمل می‌کند. ارتش در حال حاضر مامور حفظ امنیت و مسئول امنیت تظاهرات کنندگان و دیگر شهروندان است. تاریخ شاهد خواهد بود که ارتش لبنان، لبنان را نجات داد.
ایسناایسنا4 ساعت قبل
ایسنا/لرستان یک کارشناس مسائل سیاسی لرستان اظهار کرد: هفته وحدت، هفته اتحاد، برادری و باهم بودن مسلمانان است، چراکه امروز یکی‌از نقشه‌های دشمن در ایجاد تفرقه و گروه وهابیت و اجرای سیاست خبیث انگلیسی تفرقه بی‌انداز و حکومت کن و کارهایی دیگری که انجام می‌دهد، به دنبال ایجاد اختلاف بین اهل تسنن و تشیع است. وی با تأکید بر این‌که ما شیعیان و اهل سنت برادر بوده و وجه اشتراک زیادی با یکدیگر داریم، اظهار کرد: درعین حال وجوه اختلافی بین شیعیان و اهل سنت وجود دارد که می‌توانیم با کار فرهنگی، مفاهمه و مکالمه به تفاهم برسیم. امیری تصریح کرد: هفته وحدت، هفته اتحاد، برادری و باهم بودن مسلمانان است، چراکه امروز یکی‌از نقشه‌های دشمن در ایجاد تفرقه و گروه وهابیت و اجرای سیاست خبیث انگلیسی تفرقه بی‌انداز و حکومت کن و کارهایی دیگری که انجام می‌دهد، به دنبال ایجاد اختلاف بین اهل تسنن و تشیع است. امیری با بیان این‌که دشمنان بیشتر از وقت‌های دیگر دنبال ایجاد مشکل در بین مسلمانان هستند، اظهار کرد: براین اساس امروز بیشتر از هر روزی نیاز به وحدت در بین مسلمانان احساس می‌شود. مسلمان کشته شده است و دشمن به آرزوی خود که ایجاد اختلاف بین مسلمانان است رسیده‌است.
مهرمهر21 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روسیاالیوم، وزارت دفاع الجزایر همزمان با شروع کمپین انتخابات ریاست جمهوری این کشور بیانیه‌ای صادر کرد. در این بیانیه آمده است: فرماندهی کل ارتش دستورات کافی و دستورهای ضروری را به همه نیروها برای فراهم آوردن شرایطی که ملت الجزایر بتوانند مشارکت قوی و فعالانه در تبلیغات انتخابات و نیز انتخابات ریاست جمهوری ۱۲ دسامبر با آزادی و شفافیت کامل داشته باشند، داده است. وزارت دفاع الجزایر بیان کرد: هدف ایجاد فضای اطمینان بخش امنیتی در سراسر کشور همزمان با شروع کمپین انتخاباتی است. امروز یکشنبه، کمپین‌های انتخاباتی برای انتخابات ریاست‌جمهوری الجزایر که قرار است در ۱۲ دسامبر آینده برگزار شود، آغاز شد. نامزدهای انتخابات الجزایر عبارتند از: عزالدین میهوبی، معاون دبیرکل حزب جمعیت ملی دموکراتیک، عبدالقادر بن قرینه، رئیس حزب جنبش سازندگی ملی، عبدالمجید تبون، نخست وزیر پیشین، علی بن فلیس، رئیس حزب پیشگامان آزادی و عبدالعزیز بلعید، رئیس حزب جبهه المستقبل.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز15 ساعت قبل
به گزارش مشرق، شبکه خبری المیادین از شنیده شدن صدای انفجار در مرکز پایتخت عراق خبر داد. شبکه خبری اسکای‌نیوز گزاش داد که سه خمپاره به منطقه الخضرای بغداد اصابت کرده است. شبکه خبری الجزیره نیز با انتشار خبر اصابت چند خمپاره به منطقه الخضرا اعلام کرد که صدای آژیر خطر در این منطقه که سفارت چند کشور در آن قرار دارد شنیده می‌شود. حملات خمپاره‌ای به منطقه الخضرا در حالی صورت می‌گیرد که جمعه شب، انفجار بمب در نزدیکی میدان التحریر، چندین قربانی گرفت. این در حالی است که میدان التحریر بغداد، از اول اکتبر گذشته تا کنون شاهد تحصن شمار زیاد معترضان به نقصان در خدمات و فساد در کشور است.
ایلناایلنا1 روز قبل
شهروندان بلاروس امروز - یکشنبه- برای شرکت در انتخابات پارلمانی پای صندوق‌های رای خواهند رفت. به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری رویترز، بلاروس امروز -‌یکشنبه- شاهد برگزاری انتخابات پارلمانی خواهد بود. این در حالی است که نهادهای بین‌المللی بر نحوه برگزاری این انتخابات نظارت دارند تا بررسی کنند که «الکساندر لوکاشنکو»، رئیس‌جمهوری این کشور، تا چه اندازه به مخالفان خود اجازه عرض اندام می‌دهد. در ماه سپتامبر، آمریکا و بلاروس اعلام کردند که برای نخستین‌بار از سال ۲۰۰۸، روابط دیپلماتیک خود را از سر می‌گیرند. در انتخابات امروز حدود ۳۰۰ نامزد مخالف با یکدیگر به رقابت می‌پردازند، گرچه شماری از آنها اجازه حضور در عرصه انتخابات را نداشتند.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

وضعیت آب و هوای کشور - امروز ۲۶ آبان‌ماه

خبری1 روز قبل

پس از تاکیدات رهبر، دو طرح بنزینی فراکسیون امید از دستور کار خارج شد

خبری1 روز قبل

درآمد حاصل از افزایش قیمت بنزین به چه کاری اختصاص می‌یابد؟

خبری1 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

گران فروشان حاشیه امنیت ندارند/ بازار تحت کنترل کامل بازرسان

مهر34 دقیقه قبل

آخرین قیمت خودروهای وارداتی در بازار/ سراتو ۴۶۰ میلیون تومان شد

ساعت ۲۴36 دقیقه قبل

یک روز با «اینترنت ملی»

اقتصاد آنلاین37 دقیقه قبل

آمادگی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در پی بارش احتمالی برف

ایلنا37 دقیقه قبل

واگذاری هفت تپه از طریق وزارت صمت انجام شد/ جهش نرخ ارز بر ساختار کشت تاثیرگذار بود/ باید با کشاورز به تفاهم برسیم تا الگوی کشت اجرا شود.

ایلنا38 دقیقه قبل

تدوین برنامه ارتقای کرامت کودکان و خشونت‌زدایی از محیط مدارس

ایلنا39 دقیقه قبل