(تصاویر) تصاویر جالبی از دو دختر مکانیک در تهران
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فرارو
  4. اجتماعی

(تصاویر) تصاویر جالبی از دو دختر مکانیک در تهران

فراروخبرگزاری فرارو |
این دو که قبل از این با هم دوست بودند مدتی پیش بنا به علاقه خود و با مشورت خانواده شان برای اینکه بتواند مهارت یک مکانیک را کسب کنند به تعمیرگاهی در تهران مراجعه و مشغول به یادگیری این حرفه شده‌اند.

کیانا یار احمدی با کارشناسی حقوق و نیلوفر فرهمند با کارشناسی گرافیک که هر دو ۲۹ ساله هستند مدت ۵ ماهی است که بر حسب علاقه به یادگیری مکانیکی ماشین‌های سواری مشغول هستند.

این دو که قبل از این با هم دوست بودند مدتی پیش بنا به علاقه خود و با مشورت خانواده شان برای اینکه بتواند مهارت یک مکانیک را کسب کنند به تعمیرگاهی در تهران مراجعه و مشغول به یادگیری این حرفه شده‌اند.

در خبری بخوانید: برترین اخبار اجتماعی در ایران

هر دو بر این باروند که می‌توانند پس از کسب آموزش لازم تجربه خود را به دیگر زنان نیز انتقال دهند. علی هامونی صاحب مغازه مکانیکی و هادی، همکارشان معتقد هستند که آن دو استعداد خوبی دارند و حتی روز‌های تعطیل را نیز برای یادگیری به سر کار می‌آیند.

عکاس: محمد بابایی/ایرنا

(تصاویر) تصاویر جالبی از دو دختر مکانیک در تهران - 6(تصاویر) تصاویر جالبی از دو دختر مکانیک در تهران - 7(تصاویر) تصاویر جالبی از دو دختر مکانیک در تهران - 8(تصاویر) تصاویر جالبی از دو دختر مکانیک در تهران - 9(تصاویر) تصاویر جالبی از دو دختر مکانیک در تهران - 10(تصاویر) تصاویر جالبی از دو دختر مکانیک در تهران - 11(تصاویر) تصاویر جالبی از دو دختر مکانیک در تهران - 12(تصاویر) تصاویر جالبی از دو دختر مکانیک در تهران - 13(تصاویر) تصاویر جالبی از دو دختر مکانیک در تهران - 14(تصاویر) تصاویر جالبی از دو دختر مکانیک در تهران - 15(تصاویر) تصاویر جالبی از دو دختر مکانیک در تهران - 16(تصاویر) تصاویر جالبی از دو دختر مکانیک در تهران - 17(تصاویر) تصاویر جالبی از دو دختر مکانیک در تهران - 18(تصاویر) تصاویر جالبی از دو دختر مکانیک در تهران - 19(تصاویر) تصاویر جالبی از دو دختر مکانیک در تهران - 20(تصاویر) تصاویر جالبی از دو دختر مکانیک در تهران - 21(تصاویر) تصاویر جالبی از دو دختر مکانیک در تهران - 22(تصاویر) تصاویر جالبی از دو دختر مکانیک در تهران - 23(تصاویر) تصاویر جالبی از دو دختر مکانیک در تهران - 24(تصاویر) تصاویر جالبی از دو دختر مکانیک در تهران - 25(تصاویر) تصاویر جالبی از دو دختر مکانیک در تهران - 26

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فردا نیوزفردا نیوز19 ساعت قبل
فیش یک نقاش ساختمان و پدر ۶ فرزند علاوه بر قتل و اذیت و آزار کودکان، آدمخوار نیز بود. آلبرت فیش در واشینگتن به دنیا آمد و پدرش، یک ناخدا در زمان تولد وی ۷۵ سال سن داشت. پدر فیش هنگامی که وی ۵ ساله بود درگذشت و وی را به یتیم خانه فرستادند و وی بار‌ها از یتیم خانه گریخت. فیش در سال ۱۹۲۸ علاقه‌اش به خوردن گوشت انسان را نمایان کرد و در آن سال دختری ۱۲ ساله به نام گریس باد را قربانی این عادت عجیبش کرد. آخرین جمله که او به زبان راند این بود: من سال‌ها پیش در خشکسالی که در چین روی داد، به خوردن گوشت انسان علاقه‌مند شدم.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
به گزارش مشرق، مرزنجوش گیاهی با طول عمری بیشتر از دو سال است که بیشتر در مناطق حوزه مدیترانه رشد می‌کند. این دو گیاه شباهت زیادی بهم یکدیگر دارند که مرزنجوش اغلب «مرزنجوش شیرین» نامیده می‌شود تا بین آن و پونه‌ی کوهی که با عنوان «مرزنجوش وحشی» معروف است فرق گذاشته شود. برخی از خواص مرزنجوشروغن مرزنجوش به طور موثر به کنترل سطح درد کمک می‌کند که معمولا با التهاب، تب، سردرد و درد عضلانی همراه است. گیاه مرزنجوش در درمان تقریبا تمام انواع اسپاسم‌ها و مشکلات آن مفید است. مرزنجوش دارای خواص ضد میکروبی، ضد قارچی، و ضد عفونی کننده‌ای است که به آن خاصیت درمانگری متعددی می‌بخشد.

لوازم یدکی قلابی

صدا و سیماصدا و سیما8 ساعت قبل
قطعات و لوازم یدکی قلابی صدمات فراوانی به خودروها وارد کرده که براساس آن، پرونده‌های سنگینی نیز در تعزیرات تشکیل شده است. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ براساس اعلام مسئولان اتحادیه‌های لوازم یدکی خودرو، انبارهای زیرزمینی در داخل شهر بسیار زیاد است و اگر مجازات‌ها بازدارنده باشد نمی‌توان لوازم یدکی‌های قلابی را به شهرهای مختلف ارسال کرد.

افزایش استفاده از حمل و نقل عمومی در پایتخت

صدا و سیماصدا و سیما8 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، به نظر می‌رسد اکنون که مردم تمایل بیشتری به استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی نسبت به خودروی شخصی دارند؛ مسئولان دولتی هم بخشی از درآمد حاصل از افزایش نرخ بنزین را به توسعه و نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی اختصاص دهند.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز16 ساعت قبل
در اوایل انقلاب، البته قشر متوسط با حاشیه نشین‌ها همراهی کردند و به کمکشان آمدند، اما در این دوره قشر متوسط، صف‌شان را از حاشیه نشین‌ها جدا کردند تا مرز بین این دو مشخص شود. البته در این ناآرامی‌ها از ناآگاهی حاشیه نشین‌ها سوء‌استفاده شد و برخی‌ها جهت دهی شده حاشیه نشین‌ها را وارد این جریان کردند. همه به‌خوبی می‌دانیم بسیاری از حاشیه نشین‌ها اتومبیل ندارند که بخواهند نگران افزایش قیمت بنزین باشند. سازمان‌های مردم نهاد می‌توانند پل مناسبی بین مردم و دولت باشند آنها می‌توانند صدای محرومان و حاشیه نشین‌ها باشند. آیا افزایش بنزین کارشناسی شده بود؟ به‌نظرم کارشناسی نبود.
مهرمهر11 ساعت قبل
ایران در عراق کارخانه بسته بندی آب و یا آب معدنی دارد؟ بله، در نجف و کربلا کارخانه بسته‌بندی آب داریم. امسال نزدیک ۲۵ میلیون جرعه آب لیوانی‌ بسته‌بندی کردیم و قبل از اربعین انبار کردیم که در اربعین توزیع کنیم. یعنی دولت هیچ سهمی ندارد؟ هیچ سهمی ندارد، حتی دستگاه‌هایی که از دستگاه‌های دولتی کمک می‌کنند از کارمندان داوطلبانه هستند. برای این که مراسم اربعین خوبی برگزار کنیم باید از چه تاریخی کار را شروع کنیم؟ از پایان اربعین سال قبل برای اربعین سال بعد باید شروع کرد. ما از الان با توجه به این که در اربعین سال بعد مسیر گرم‌تر است در حال فعالیت هستیم که آب‌ها خنک‌تر باشند و آب بیشتری ذخیره کنیم.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

حسن روحانی در مورد اعتراض مردم به گرانی بنزین چه گفت؟

خبری1 روز قبل

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری3 روز قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری3 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

آخرین وضعیت طرفداری در روزهای اختلال اینترنت: سرویس نتایج زنده و جدول‌ها در اپلیکیشن و سایت قابل دسترسی شد (بهبودها انجام خواهد شد)، وضعیت پوشش اخبار بهبود یافت، بخش گفتگو (در فهرست قابل دسترسی است) در سایت راه اندازی شد. ادامه در مشروح: …

طرفداریچند ثانیه قبل

قهرمان‌پور: ایران نگران لغو معافیت‌ تحریمی فردو و سایر تاسیسات هسته‌ای خود نیست

ایسنا16 دقیقه قبل

گروه‌های وابسته به جریانات خاص در برخی شهرها وارد اعتراض مردم شدند و آشوبگری کردند

میزان‌آنلاین19 دقیقه قبل

تحقیق کنگره آمریکا از گوگل در مورد جمع آوری سوابق پزشکی افراد

فارس24 دقیقه قبل

ادامه بارش‌ها در نقاط مختلف کشور/ رشد ۳۵ درصدی بارش‌ها نسبت به متوسط ۵۱ ساله+جدول

تسنیم27 دقیقه قبل

آذری جهرمی: ۲ برابر شدن درآمد با اجرای طرح تحول پست

عصر ایران29 دقیقه قبل