فیلم/ تحریف تاریخ به سبک شبکه من‌وتو
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مشرق‌نیوز

در ادامه بخوانید

گام‌ها و برجام …

صدا و سیماصدا و سیما15 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ اکنون فعالیت در فردو از سر گرفته شده است؛ گام چهارم علاوه بر فعال شدن فردو یک هشدار جدی به طرف‌های غربی است که اگر انفعال اروپا در زمینه تعهداتش در برجام ادامه پیدا کند در گام‌های بعدی قطعا محدوده بازرسی‌ها، تعداد بازرسان و سطح غنی سازی تغییر خواهد کرد؛ گام‌هایی که مسئولیت عواقب آن که در عمل فروپاشی برجام است برعهده اروپایی‌ها و آمریکایی‌ها خواهد بود.

خاطرات یک پورن استار در اصفهان روی پرده رفت + فیلم

ایمناایمنا20 ساعت قبل
به گزارش ایمنا مستند داستانی «ایکسونامی» در ژانر اجتماعی آماده نمایش شده است. در این مستند، یک پورن‌ استار آمریکایی تجربه رسیدن به آزادی‌‌های جنسی در ایالات متحده را روایت می‌کند. محسن آقایی اصفهانی است و تولید این فیلم اولین تجربه او در زمینه مستندسازی نام گرفته است. تولید این مستند ۹۰ دقیقه‌ای که ۲٫۵ سال زمان برده، به صورت مشترک در ایران و آمریکا انجام شده است که روز گذشته (۲۰ آبان ماه) در شهرهای تهران، مشهد و اصفهان، به صورت همزمان رونمایی شد. نمایش این فیلم برای افراد کودکان، نوجوانان، افراد زیر ۱۸ سال، بیماران قلبی و … اکیدا توصیه نمی‌شود

جنجال دوباره بر سر انتخاب نمایندگان دبیران کل احزاب در کمیسیون ماده ۱۰ + فیلم

ایلناایلنا13 ساعت قبل
دومین دوره انتخابات نمایندگان دبیران کل احزاب در کمیسیون ماده ۱۰ احزاب امروز ۲۱ آبانماه ۹۸ با حضور دبیران احزاب ملی برگزار شد. حسین کمالی، قدرتعلی حشمتیان، حجت ملکی و حسن غفوری‌فرد چهار نامزد انتخابات کمیسیون ماده ۱۰ احزاب هستند. دبیر کمیسیون ماده ۱۰ احزاب گفت: ‌ ساز و کار انتخابات را با انتخاب هیات رئیسه سنی آغاز می‌شود و سپس هیات رئیسه دائم انتخاب می‌شوند و انتخابات توسط آنها برگزار می‌شود. وی افزود: اگر قرار است دوباره انتخابات برگزار شود باید بین من و آقای غفوری‌فرد برگزار شود. پس از آن اسدالله بادامچی ضمن فراخواندن دبیران احزاب به سعه صدر و خویشتن‌داری انتخاب شدن در کمیسیون ماده ۱۰ احزاب را انقدر مهم ندانست که افراد با هم به چالش و بحث بپردازند و به تشریح وقایع انتخابات قبل پرداخت.
مهرمهر15 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، طرح سفیران کتاب به مناسبت بیست و هفتمین هفته کتاب در استان فارس صبح سه شنبه با حضور مدیر کل امور عشایری استان، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیر آموزش وپرورش عشایری و مدیر کل کتابخانه‌های عمومی فارس در سالن کتابدار آغاز به کار کرد. در این مراسم روح الله منوچهری با اشاره به طرح فوق که در جهت کتاب رسانی به مناطق عشایری استان فارس آغاز به کار می‌کند، گفت: شاید عشایر تاکنون کمتر در حوزه کتاب و کتاب‌خوانی مورد توجه قرار گرفته‌اند. منوچهری در عین حال اعلام کرد: از سال گذشته طرح سفیران کتاب مورد بررسی قرار گرفت و آغاز شد که امیدواریم به زودی به تمام کشور تسری یابد. مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان فارس در ادامه به ویژگی‌های این طرح اشاره کرد و گفت: در طرح سفیران کتاب با رایزنی با مسئولان این حوزه در نهایت ۳۱ نفر به عنوان سفیر کتاب معرفی شدند که دارای حداقل دانش در زمینه کتاب و کتابخوانی باشند که به ۲۰ منطقه عشایری اعزام می‌شوند البته این فاز اول طرح است که به اجرا در خواهد آمد. وی در عین حال افزود: عملکرد این طرح در سال آینده بررسی می‌شود و در جشن کتاب سال آینده فعالان طرح سفیران کتاب مورد تقدیر قرار می‌گیرند.
انتخابانتخاب17 ساعت قبل
، علایمی که هنگام سکته مغزی به سراغ همه می‌آید و اگر اطرافیان متوجه آن شوند می‌توانند کمک کنند. این موضوع وقتی اهمیت بیشتری می‌یابد که بدانیم سن سکته مغزی کاهش یافته و ممکن است هنگامی که از عرض خیابان عبور می‌کنیم جوانی در کنارمان به زمین بیفتد و سکته کند. نکته مهم دیگر این است که سکته مغزی همچنان به عنوان علت مهم و اصلی ناتوانی‌ها در کشور شناخته می‌شود. کاهش سن سکته مغزیهم اکنون سکته‌های مغزی در سنین ۴۰ سال و در بعضی موارد زیر ۴۰ سال هم دیده شده است. اگر در کمتر از چهار ساعت بتوانیم بیمار سکته مغزی از نوع بدون خون ریزی‌دهنده را به بیمارستان برسانیم، حتما می‌توانیم اقدامات خیلی خوبی برایش انجام دهیم.

نظرها

اخبار بیشتر