توضیح کمالوندی درباره بازرسی که از ورود او به نطنز ممانعت شد +فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. اقتصاد آنلاین
  4. اقتصادی

توضیح کمالوندی درباره بازرسی که از ورود او به نطنز ممانعت شد +فیلم

توضیحات کمالوندی درباره بازرسی که از ورود او به نطنز ممانعت به عمل آمد.

حجم ویدیو: ۷٫۲۸M | مدت زمان ویدیو: ۰۰:۰۴:۱۰دانلود ویدیو

خبری: اخبار اقتصادی دلار و بورس

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

عصر ایرانعصر ایران22 ساعت قبل
مشاهدات خبرنگار عصر ایران در محمد شهر کرج، حاکی از آن است که افرادی با سوء‌استفاده از فضای اعتراض به سهمیه‌بندی و افزایش قیمت بنزین به شعب چند بانک در این منطقه حمله و اقدام به تحریب آنها کردند. گزارش‌های دیگر از کرج، حاکی از غارت یکی از شعب فروشگاه‌های زنجیره‌ای «افق کورش» در کیان‌مهر است. همچنین یکی از شعب فروشگاه‌های رفاه در این منطقه به همراه اتومبیل «برلیانس» که برای جایزه گذاشته شده بود به آتش کشیده و غارت شد. شنیده‌ها از غارت یکی از شعبه‌های فروشگاه‌های زنجیره‌ای «امیران» نیز حکایت می‌کند. به گفته یکی از مأموران حاضر در صحنه، مادام که اعتراض‌ها محدود به موضوع و در حد شعار بود تحمل می‌شد اما غارت فروشگاه‌ها و شعبه‌های بانک‌ها قابل قبول و تحمل نیست و مواجهه خواهد شد.
ایلناایلنا1 روز قبل
معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا با هشدار به مردم در خصوص پیامک‌هایی با عنوان «دریافت رمز یک‌بار مصرف» گفت: این پیامک‌ها جعلی بوده و به قصد کلاهبرداری ارسال می‌شود. به گزارش ایلنا، ‌ سرهنگ رامین پاشایی معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا درباره پیامک‌هایی با عنوان «دریافت رمز یک‌بار مصرف» گفت: این پیامک‌ها جعلی هستند و یک سری افراد سودجو از این موقعیت سوءاستفاده کرده و با ارسال پیامک به افراد خود را نماینده بانک معرفی می‌کنند. وی ادامه داد: این افراد سودجو با ارسال یک لینک به مردم از آنها می‌خواهند برای دریافت رمز یکبار مصرف در لینک مورد نظر ثبت‌نام کنند. معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا با تاکید براینکه مردم برای دریافت رمز به بانک عامل خود مراجعه کنند، خاطرنشان کرد: سرشماره‌های بانکی کاملا مشخص است و بانک‌ها از این طریق برای مشتریان خود پیامک ارسال می‌کنند. هیچگاه بانک‌ها از طریق شماره‌های شخصی و از طریق سیم‌کارت‌های همراه اول، ایرانسل و رایتل برای مشتریان خود پیامک ارسال نمی‌کنند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 روز قبل
حسن صادقی، معاون دبیرکل خانه کارگر در امور استان‌ها گفت: قانون فعلی کار توان شناسایی اشتغال‌های نوین را ندارد و نیازمند قانون کار فراگیرتری هستیم. اعتمادآنلاین| حسن صادقی، معاون دبیرکل خانه کارگر در حاشیه گردهمایی سالانه هیات‌های اجرای خانه کارگر در لنگرود گفت: تشکیلات کارگری کشور موافق اصلاح و بازنگری قانون کار است و در حوزه اشتغال شاهد اشتغال‌های نوین و جدیدی در کشور هستیم و اشتغال هایی که در حوزه مجازی و استارتاپ‌ها قرار دارند، حدود دو تا سه میلیون کارگر را بکار گرفته‌اند. وی خاطرنشان کرد: این موضوع نشان می‌دهد قانون کار نسبت به شناسایی این شرکت‌ها توان لازم را ندارد و نیاز به قانون کار فراگیرتری داریم؛ و زمان آن رسیده که بپذیریم اصلاح قوانینی که در حوزه کارگری وجود دارند، باید انجام شود. وی اظهار داشت: امسال تشکیلات کارگری کشور کارهای اساسی انتخابات مجلس شورای اسلامی، تغییر قانون کار و نحوه عملکرد در این حوزه را در پیش رو دارد و باید فصل ششم قانون کار اصلاح شود و سایر فصول آن هم بر اساس موضوعات روز حوزه کارگری مورد بازنگری قرار بگیرد. صادقی به نابسامانی هایی که در زمینه جذب بکارگیری نیروی کار وجود دارد هم اشاره و اضافه کرد: این نابسامانی‌ها در جذب و بکارگیری کارگران به قانون بر نمی‌گردد؛ اگر اقتصاد پویا و توسعه محور بوده و از رونق برخوردار باشد، کارگر امنیت شغلی و بهره وری خواهد داشت.
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد12 ساعت قبل
شمخانی تاکید کرد این مساله را روی زمین نخواهد گذاشت و تحت عنوان یک راهبرد آن را بررسی خواهد کرد. گزارشی از اعتراضات شنبهدر همین حال عصر شنبه در پی سهمیه‌بندی و افزایش قیمت بنزین، در برخی شهرهای کشور اعتراضاتی به‌صورت پراکنده شکل گرفت. درخبری دیگر پیمان کامران، رئیس انجمن جایگاه‌داران سوخت استان اصفهان از آسیب به ۱۵جایگاه سوخت بنزین دراین شهر خبرداد. نورالله طاهری فرماندار شهرستان شهریار، نیز بابیان اینکه حدود ۶۰، ۷۰ نفردراعتراضات شنبه شب مجروح شده‌اند وضعیت این شهر را آرام بیان کرد. وی افزود: شناسایی عوامل اغتشاش دیروز شهر بم در حال انجام است و به‌زودی دستگیر می‌شوند.

حمایت معیشتی با سهمیه بندی بنزین

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ موضوع سهمیه بندی و افزایش قیمت بنزین، همچنین توزیع درآمد حاصل از آن بین خانوار‌ها یکی از موضوعات جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا بود که در آن اعضا تاکید کردند که منابع حاصل از این طرح باید به درستی بین خانوار‌ها توزیع شود. از اهدافی که برای سهمیه بندی بنزین شمرده می‌شود می‌توان به عدالت اجتماعی، مبارزه با قاچاق سوخت، کاهش رانت، مقاوم سازی اقتصاد و مدیریت مصرف اشاره کرد. پیش بینی می‌شود از محل سهمیه بندی و افزایش قیمت بنزین، سالانه حدود ۳۱ هزار میلیارد تومان درآمد حاصل شود، درآمدی که قرار است برای هدفمند کردن یارانه سوخت ۶۰ میلیون نفر بازتوزیع شود.
مهرمهر1 ساعت قبل
رضا اردکانیان در گفتگو با مهر، بابیان اینکه ۱۱۱ پروژه حوزه وزارت نیرو تا پایان دولت دوازدهم در سطح کشور افتتاح می‌شود، تأکید کرد: برای این طرح‌ها یک هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان بودجه صرف خواهد شد. وی بابیان اینکه با بهره‌برداری از این طرح‌ها، ظرفیت‌های خوب سد مخزنی، تصفیه‌خانه آب، نیروگاه حرارتی و … به زیرساخت‌های انرژی کشور افزوده می‌شود، افزود: ۲۲۷ پروژه بزرگ آب و برق نیز در ۳۱ استان کشور با هزینه ۳۳ هزار میلیارد تومانی نیز مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت. وزیر نیرو همچنین بیان کرد: طرح «پویش الف ب ایران» از دیگر طرح‌هایی است که در سمنان به‌عنوان هفتمین استان کشور انجام می‌شود. اردکانیان همچنین بیان کرد: این طرح در استان‌های تهران، قم، ایلام، آذربایجان غربی، یزد، کرمان و امروز در سمنان انجام شده است.

نظرها

اخبار بیشتر