(ویدئو) انتقاد تند محسن نامجو از شبکه من‌ و تو: بتازید!
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فرارو
  4. فرهنگ

(ویدئو) انتقاد تند محسن نامجو از شبکه من‌ و تو: بتازید!

فراروخبرگزاری فرارو |
محسن نامجو به شدت از شبکه من و تو انتقاد کرد و گفت: «پیگیر حقوقی این اتفاق هستم و تا آخر این مساله را پیگیری می‌کنم تا یکبار برای همیشه امثال این تلویزیون به خودشان اجازه ندهند هر استفاده‌ای که دلشان می‌خواهد و هر چیزی که می‌خواهند از آثار دیگران بسازند.»

کد ویدیو دانلود

محسن نامجو، خواننده ایرانی که در خارج از کشور زندگی می‌کند، از شبکه من‌وتو به دلیل استفاده غیرقانونی از آهنگش شکایت کرد و گفت: «شما به اندازه کافی در ویران کردن فرهنگ در سال‌های اخیر نقش داشتید؛ در ساختن تاریخ جعلی از ایران قبل انقلاب و خراب کردن تصویر آینده …، ولی دوره دوره شماست. در چنین دوره چیپی قطعا امثال شما برنده بازی هستید.»

محسن نامجو در یک پیام ویدیویی که در صفحه شخصی خودش در اینستاگرام منتشر کرد، گفت: «چند روز پیش شبکه تلویزیونی من‌وتو یکی از قطعات من به اسم «نامه» را با تغییر شعر، یک استفاده چیپ و سطح پایینی از این آهنگ کردند.»

نامجو گفت: «شبکه من‌وتو یک تلویزیون خارج از ایران هست و بار اولشان هم نیست این کار را کردند و من تعجب می‌کنم که به خودشان اجازه می‌هند که همچین کاری را بکنند چرا که باید طبق قوانین بین‌المللی انجام می‌شد. من سالهاست که در غرب زندگی می‌کنم و تمام کار‌های من مثل خیلی از آهنگسازان دیگر کپی رایت شده. این را هم بگویم که تمام شبکه‌های فارسی زبان خارج از ایران برای استفاده از آهنگ‌هایم حتما با وبسایت من تماس می‌گیرند، کسب اجازه می‌کنند و حق آن را پرداخت می‌کنند و اگر تلویزیون من‌وتو با وبسایت من تماس گرفته بودند قطعا اجازه همچین کار سخیفی را نمی‌دادم.»

نامجو در ادامه به انتقاد از سیاست‌های شبکه‌ی من‌وتو پرداخت و گفت: «من می‌دانم دوره دوره شماست و به اندازه کافی در ویران کردن فرهنگ ایران نقش داشتید. در ساختن گذشته جعلی از ایران قبل از انقلاب و خراب کردن تصویر آینده در ذهن نسلی که در این کشور‌های خارجی زندگی می‌کنند و مهم اینکه برنده این بازی شما هستید و دوره دوره شماست و در همچین دوره چیپ و سخیفی که بشریت در آن هست، قطعا تلویزیون و رسانه شما برنده این بازی است. همینجور بتازید و جلو بروید و امیدوارم در همه کارهاتان موفق باشید. ولی من پیرو هنرمدانی هستم که سعی می‌کنند آن چراغ کور سو دهنده را نگه دارم. مثل شمعی که با باد ابتذال ممکن است خاموش شود.»

این خواننده در ادامه از شبکه‌های خارجی فارسی زبان که حق کپی رایت را پرداخت نمی‌کنند خواهش کرد که کاری به موسیقی و آهنگ‌های او نداشته باشند.»

او در پایان گفت: «پیگیر حقوقی این اتفاق هستم و تا آخر این مساله را پیگیری می‌کنم تا یکبار برای همیشه امثال این تلویزیون به خودشان اجازه ندهند هر استفاده‌ای که دلشان می‌خواهد و هر چیزی که می‌خواهند از آثار دیگران بسازند.»

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

پویش سلام بر محمد

صدا و سیماصدا و سیما3 ساعت قبل

نمایشی متفاوت

صدا و سیماصدا و سیما4 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ پس از ۵۰ سال از تاسیس تئاتر شهر فرسودگی تجهیزات این مجموعه در طی سالها پاسخگوی نیاز امروز کارگردانان هنری تئاتر نیست. شرکتی دانش بنیان از دانشجویان دانشگاه شریف ما را به یک تور پشت صحنه برد.
ایسناایسنا7 ساعت قبل
رئیس مرکز حوزه ریاست، روابط عمومی و امور استان‌های دانشگاه آزاد اسلامی بر سه محور اصلی قرآن، خوشنویسی و ادبیات فارسی در مدارس سمای استان خراسان رضوی تأکید کرد. وی افزود: در این زمینه شوراهای تخصصی تشکیل شده تا از این طریق انتقال تجربیات در سطح مدارس به سهولت انجام شود. وی ضمن قدردانی از مدیران مدارس سما به دلیل با اهمیت شمردن مسأله فرهنگ در سطح مدارس، اظهار کرد: امروز باید به مدارس سما توجه ویژه‌ای شود، چرا که دانش آموزان با همان فرهنگ و تربیتی که در مدارس رشد یافته‌اند، وارد دانشگاه می‌شوند. دکتر سروری مجد با بیان اینکه هنوز در مدارس سما یک مدل تربیتی ویژه تدوین نشده است، تأکید کرد: تدوین مدل تربیتی ویژه مدارس سما یکی از کارهای مهم دانشگاه است، تا تمایز این مدارس با سایر مدارس مشخص شود. وی خواستار پیگیری این الگوی تربیتی توسط مدیران مدارس سما شد و خاطرنشان کرد: پیاده سازی آن در مدارس بسیار با اهمیت است.

دستاوردهای جدید در حوزه پوست و مو

صدا و سیماصدا و سیما22 ساعت قبل
افکارنیوزافکارنیوز1 روز قبل
افکارنیوز، به گزارشهوشنگ گلمکانی، منتقد باسابقه سینما درباره تبلیغات فیلم سینمایی «مطرب» به کارگردانی مصطفی کیایی در اینستاگرام نوشت: «تیزر و تبلیغات فیلم «مطرب» به‌شدت بد و گمراه‌کننده است و قصدش کشاندن تماشاگر متفنن به سینما، با دادن نشانی غلط است. اخبار فرهنگ وهنر- تیزر، «مطرب» را فیلمی بشکن‌وبالابنداز، لوده‌وار و خیلی سطحی و سرهم‌بندی‌شده معرفی می‌کند، در حالی که این طور نیست. «مطرب» یک «کمدی غم‌انگیز» درباره مردمی‌ است که سال‌هاست اسباب و امکان شادمانی‌های کوچک از آن‌ها سلب شده است. در جاهایی از فیلم، بدون آن که فیلم مستهجن شود، بدون شکلک و لودگی و جنگولک‌بازی، البته تماشاگر می‌خندد، اما فیلم حکایت یک اندوه جمعی است. پایان فیلم هم ظاهرا یک هپی‌اند است اما بیش از همه، اشک‌های دختر جوان مطرب میان‌سال داستان است که فیلم را معنا می‌کند.»
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، آیین بزرگداشت پیشکسوتان ستاد کل نیروهای مسلح و قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا (ص) صبح امروز (پنجشنبه) با حضور سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، امیر سرلشکر حسنی سعدی جانشین فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیاء، امیر آشتیانی جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، سردار شادمانی معاون هماهنگ کننده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا، سردار علی عبدالهی معاون هماهنگ کننده ستاد کل نیروهای مسلح، سردار ابوالفضل شکارچی سخنگوی ارشد نیروهای مسلح، سردار تمیزی، امیر سلامی و جمعی دیگر از فرماندهان و مسئولان نیروهای مسلح در ستاد کل نیروهای مسلح برگزار شد. وی با بیان اینکه نسل شما بازنشسته نیست، افزود: شما عزیزان وابسته به نیروهای مسلح هستید و باید در دوران فراغت مسئولیت‌های سنگینی را از جمله تربیت نسل جوان بر عهده بگیرید. وی ادامه داد: شما پس از دوران دفاع مقدس وارد عرصه بازسازی کشور شدید و در ادامه نیز مقابله با تهدیدات استکبار جهانی را طرح‌ریزی کردید. رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: رشادت‌ها و ایثارگری‌های نسل شما سبب شده تا امروز از قدرت بازدارندگی برخوردار باشیم و دشمنان نتوانند دیگر به کشور ما طمع و تعدی کنند. وی تصریح کرد: شما به جهت الزاماتی که در دوران خدمت داشته‌اید و به جهت خدمت در دوران دفاع مقدس و رشادت هایی که در دوران‌های مختلف انقلاب و پس از آن از خود نشان داده‌اید، امروز بازنشسته محسوب نمی‌شوید، بلکه شما همواره وابسته به نیروهای مسلح و در واقع سرمایه‌های معنوی نیروهای مسلح محسوب می‌شوید.

نظرها

اخبار بیشتر