ارتش سوریه روستای «ام شعیفه» در شمال شرق این کشور را آزاد کرد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. سیاسی
ارتش سوریه روستای «ام شعیفه» در شمال شرق این کشور را آزاد کرد

ارتش سوریه روستای «ام شعیفه» در شمال شرق این کشور را آزاد کرد

مهرخبرگزاری مهر |
ارتش سوریه به پیشروی در حومه شهر راس العین ادامه می دهد و روستای ام شعیفه در شمال شرق این کشور را از دست ارتش ترکیه و شبه نظامیان وابسته به آن خارج کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از العهد، ارتش سوریه به پیشروی در حومه شهر راس العین ادامه می‌دهد.

بر اساس این گزارش؛ ارتش سوریه روستای ام شعیفه در حومه شهر راس العین در حومه شمال غربی استان حسکه را از کنترل ارتش ترکیه و شبه نظامیان وابسته به آن خارج کرد.

منابع سوری اعلام کردند که ارتش سوریه به تعقیب ارتش ترکیه و شبه نظامیان وابسته به آنها به سمت روستای المحمودیه در حومه راس العین ادامه می‌دهند.

در خبری بخوانید: پربازدیدترین اخبار روز سیاسی

این در حالی است که ساعاتی قبل منابع خبری از درگیری‌های سنگین ارتش سوریه با ارتش ترکیه و شبه نظامیان وابسته به آن در حومه راس العین خبر داده بودند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

:: پاریس - هشتمین روز اعتصاب‌ها در فرانسه

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از پاریس، گزارش روز گذشته ادوارد فیلیپ نخست وزیر فرانسه درباره جزئیات طرح اصلاح بازنشستگی برای اکثریت مردم قانع کننده نبود و نتوانست شعله‌های خشم معترضین را کاهش دهد. اکثر شهرهای فرانسه همچنان شاهد تظاهرات ضد سیاست‌های دولت فرانسه است و ضرر و زیان ناشی از اعتصاب‌ها در فرانسه برای بخش‌های تجاری و صنعت گردشگری این کشور نجومی و غیر قابل تصور است.

انتخابات انگلیس، پایان بحران یا آغازی دیگر

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از لندن، تازه‌ترین نظرسنجی‌های منتشر شده حکایت از این دارد که حدود یک چهارم از چهل و شش میلیون واجد شرایط رای دادن در انتخابات انگلیس حتی روز انتخابات تصمیم نگرفتند به نامزد کدام حزب رای دهند.

نظرها

اخبار بیشتر