کف زنی ۳۰۰ دلار در یک چشم بهم زدن و جلوی دوربین صدا و سیما! + فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. باشگاه خبرنگاران
  4. اقتصادی

کف زنی ۳۰۰ دلار در یک چشم بهم زدن و جلوی دوربین صدا و سیما! + فیلم

یک سارق در یک چشم بهم زدن توانست سیصد دلار را از پولهای در حال شمارش به سرقت ببرد.
کف زنی ۳۰۰ دلار در یک چشم بهم زدن و جلوی دوربین صدا و سیما! + فیلم - 1

به گزارش گروه فیلم و صوتباشگاه خبرنگاران جوان، سارق جوان پس از دستگیری یکی از راهکارهای سرقت خود را به نمایش گذاشت.

بیشتر بخوانید:لحظه حمله سارقان خشن به یک پیرمرد در رباط کریم

کد ویدیو دانلودفیلم اصلیانتهای پیام/

دزدی در روز روشن + فیلم

در خبری بخوانید: اخبار اقتصادی دلار و بورس

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

نامه‌نیورنامه‌نیور20 ساعت قبل
مروری بر تجربه هند در زمینه سهمیه بندی و تعیین قیمت بنزین؛ مهمترین تدبیر دولت هند برای افزایش قیمت بنزین افزایش قیمت در برخی ایالات است. با تصمیم چند روز گذشته سران قوا، قیمت بنزین سهمیه‌ای به ۱۵۰۰ تومان و نرخ بنزین آزاد هم به ۳۰۰۰ تومان رسید. برخی از نمایندگان معتقدند در شرایط فعلی افزایش قیمت بنزین منطقی نبود. مهمترین تدبیر دولت برای افزایش قیمت بنزین و کسب درآمد از آن (جهت تامین بودجه لازم برای واردات نفت) افزایش قیمت بنزین در برخی ایالات است. روش دینامیک قیمت سوختسیاست دیگری که دولت هند در مورد بنزین پیش گرفته سیاست «روش دینامیک قیمت سوخت» است.

کیفیت خدمات شبکه ملی اطلاعات

صدا و سیماصدا و سیما10 ساعت قبل

مردم نگران افزایش قیمت‌ها نباشند

صدا و سیماصدا و سیما14 ساعت قبل
تاکید دوباره دولت و وزرای اقتصادی با تدابیر دستگاه‌های نظارتی برای رصد بازار، هیچ نگرانی برای افزایش قیمت‌ها به علت اصلاح قیمت بنزین وجود ندارد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ حیاط پاستور امروز در حالی میزبان خبرنگاران بود که موضوع اصلی پرسش‌ها را اغتشاشات اخبر تشکیل می‌داد. تاکید دوباره دولت و وزرای اقتصادی با تدابیر دستگاه‌های نظارتی برای رصد بازار، هیچ نگرانی برای افزایش قیمت‌ها به علت اصلاح قیمت بنزین وجود ندارد و به ویژه در حوزه حمل و نقل با افزایش سهمیه خودرو‌هایی که در این بخش فعال هستند نرخ کرایه‌ها و همچین حمل بار افزایش نخواهد یافت.
تسنیمتسنیم18 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، حشمت‌الله عسگری پیش از ظهر امروز در یکصد و‌ نود و هفتمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان که در سالن جلسات مدیریت بحران استانداری سمنان برگزار شد اظهار داشت: برخی بانک‌های عامل استان سمنان در پرداخت تسهیلات رونق تولید عملکرد ضعیفی از خود نشان داده‌اند. وی افزود: باید عملکرد بانک‌های عامل پرداخت‌کننده تسهیلات رونق تولید با توجه به نقش بانک‌ها در تسریع در تحقق رونق تولید و کمک به تولیدکنندگان در دستیابی به اهداف موردنظرشان در این حوزه باید موردبازنگری و بررسی جدی قرار گیرند. وی به مزایای صرف منابع درآمدی در داخل استان اشاره کرد و گفت: تکمیل پروژه‌ها، افزایش و تقویت بودجه و پویایی اقتصاد و رونق تولید استان سمنان از نتایج افزایش منابع درآمدی استان سمنان است. معاون هماهنگی امور اقتصادی استان سمنان در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع خود اظهاری مالیات اشاره کرد افزود: این موضوع در استان سمنان باید با جدیت دنبال شود. عسگری آموزش و فرهنگ‌سازی را در توجه به موضوع خود اظهاری مالیات در استان سمنان مهم و در رغبت و ایجاد محرک‌های انگیزشی در پرداخت مالیات از سوی مردم اثرگذار دانست.
ایمناایمنا20 ساعت قبل
مهدی رمدان در گفت و گو با خبرنگار ایمنا از گلپایگان اظهار کرد: سال گذشته از محل صندوق توسعه ملی طرح کنترل سیلاب در حوزه آبخیزداری تخت عباس به طول یک هزار و ۳۵۰ متر مربع و با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان اجرا شد. مدیرمنابع طبیعی و آبخیزداری گلپایگان افزود: پخش سیلاب حوزه دشت عباس شامل دو قسمت است که نقشه برداری قسمت پایاب به طول شش هکتار انجام شده و در صورت تأمین اعتبار طرح جنگل کاری با هدف جلوگیری از فرسایش خاک وجلوگیری از ورود ریزگردها و تغذیه سفره‌های زیر زمینی انجام می‌شود. وی افزود: یکی دیگر از بندها در حوزه قرغن نیاز به تعریض دارد که پیمانکار آن انتخاب و اکنون ۴۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد. رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری گلپایگان گفت: با جذب ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار پیمانکار تعریض بند خاکی تیکن انتخاب و اکنون ۲۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که قسمت سرزیر و پایاب در حال اجرا است. رمدان افزود: سال گذشته در حوزه تخت عباس فاز یک پخش سیلابی احداث شد و امسال برای اجرای فاز دوم با جذب اعتبار آن پیمانکار انتخاب شده که تاکنون اجرای آن ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

حسن روحانی در مورد اعتراض مردم به گرانی بنزین چه گفت؟

خبری18 ساعت قبل

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری2 روز قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری2 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

آخرین وضعیت طرفداری در روزهای اختلال اینترنت: سرویس نتایج زنده و جدول‌ها در اپلیکیشن و سایت قابل دسترسی شد (بهبودها انجام خواهد شد)، وضعیت پوشش اخبار بهبود یافت، بخش گفتگو (در فهرست قابل دسترسی است) در سایت راه اندازی شد. ادامه در مشروح: …

طرفداریچند ثانیه قبل

تمامی دستگاه‌ها برای احیای تالاب جازموریان همراه شوند

همشهری28 دقیقه قبل

خسارت ۲۰۰ میلیارد تومانی به فروشگاه‌های زنجیره‌ای

نامه‌نیور31 دقیقه قبل

سرنوشت نامعلوم خودروهای دپو شده در گمرک/ حاشیه هایی که همچنان ادامه دارد

میزان‌آنلاین31 دقیقه قبل

خواص پرتقال برای سلامت بدن

مشرق‌نیوز31 دقیقه قبل

محدودیت‌ تجمعات بر خلاف قانون اساسی است/ بستن راه گفت‌و‌گو بر پیکر جامعه زخم می‌زند / وزارت کشور ۲۰ سال است اجازه حتی یک تجمع را هم نداده است

خبر فوری31 دقیقه قبل