روزهای فرهنگی روسیه در تهران
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. فرهنگ

روزهای فرهنگی روسیه در تهران

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
برگزاری روز‌های فرهنگی میان ایران و روسیه نشاندهنده اشتراکات عمیق فرهنگ و هنر دو کشور است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ برگزاری روز‌های فرهنگی میان ایران و روسیه نشاندهنده اشتراکات عمیق فرهنگ و هنر دو کشور است؛ پیوند‌های عمیقی که از فرهنگ آغاز می‌شود، اما در دیگر حوزه‌ها مثل اقتصاد و سیاست نیز ظهور و بروز پیدا می‌کند.

کد ویدیو دانلودفیلم اصلی

در وبسایت خبری بخوانید: آخرین اخبار فرهنگ و هنر

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

نمایشی متفاوت

صدا و سیماصدا و سیما4 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ پس از ۵۰ سال از تاسیس تئاتر شهر فرسودگی تجهیزات این مجموعه در طی سالها پاسخگوی نیاز امروز کارگردانان هنری تئاتر نیست. شرکتی دانش بنیان از دانشجویان دانشگاه شریف ما را به یک تور پشت صحنه برد.

پویش سلام بر محمد

صدا و سیماصدا و سیما3 ساعت قبل

دستاوردهای جدید در حوزه پوست و مو

صدا و سیماصدا و سیما22 ساعت قبل

کتابهای معارف کاربردی

صدا و سیماصدا و سیما21 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ در این اردوها هفت جلد کتاب معارف کاربردی با عنوانهای خداشناسی معرفت شناسی انسان شناسی اسلام شناسی شیعه شناسی و معاد شناسی معرفی می‌شوند.
انتخابانتخاب23 ساعت قبل
«پینک» یکی از خوانندگان مشهور است که اعلام کرده قصد دارد سال ۲۰۲۰ را به عنوان سال خانواده در نظر گرفته و با دنیای موسیقی خداحافظی کند. به گزارش سرویس خواندنی‌های انتخاب، پینک می‌گوید که او قصد دارد در سال ۲۰۲۰ از موسیقی فاصله بگیرد و بیش از گذشته به خانواده خود رسیدگی کند. پینک ضمن تعریف از همسرش گفت: «او یک شوهر دوست داشتنی و یک قهرمان است و ما خوش شانسیم که با هم هستیم.» پینک در توضیح کنار گذاشتن موسیقی نیز گفت: «ما طی دو سال و نیم پیاپی بر موسیقی تمرکز کردیم و به نظرمان می‌رسد اکنون باید روی درس، تحصیل و پیشرفت بچه‌ها تمرکز کنیم.» به نظر می‌رسد حتی ستارگان دنیای موسیقی نیز هر از گاهی نیاز دارند به خانواده خود توجه کرده و از حاشیه‌های مختلف فاصله بگیرند.

ریشه یابی ضربات بر پیکره اسلام به دست اسلام نماها

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
برنامه گفتگوی ویژه اخبار قرآنی فردا با موضوع «ریشه یابی ضربات بر پیکره اسلام به دست اسلام نماها» روی آنتن می‌رود. ریشه یابی ضربات بر پیکره اسلام به دست اسلام نماهاریشه یابی ضربات بر پیکره اسلام به دست اسلام نماهابه گزارش خبرگزاری صدا و سیما، برنامه گفتگوی ویژه اخبار قرآنی جمعه ۲۴ آبان از شبکه قرآن پخش می‌شود. در این برنامه محمدحسن قدیری ابیانه کارشناس عالی مسائل راهبردی به موضوع «ریشه یابی ضربات بر پیکره اسلام به دست اسلام نماها» می‌پردازد.

نظرها

اخبار بیشتر