جزئیات مجوزهای جدید نشریات دانشجویی دانشگاه تهران
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فارس
  4. فرهنگ
جزئیات مجوزهای جدید نشریات دانشجویی دانشگاه تهران

جزئیات مجوزهای جدید نشریات دانشجویی دانشگاه تهران

فارسخبرگزاری فارس |
۱۴ نشریه از ۱۷ نشریه مجوز گرفته در دانشگاه تهران مجوز انتشار الکترونیکی دارند و بیشترین تعداد درخواست مجوز هم مربوط به دانشکده علوم اجتماعی بوده است.

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی دانشگاه تهران در آخرین جلسه خود به ۱۷ نشریه جدید دانشجویی مجوز انتشار داد.

از این ۱۷ نشریه ۱۴ نشریه مجوز انتشار الکترونیکی دارند.

بیشترین تعداد درخواست اخذ مجوز نشریه دانشجویی مربوط به دانشکده علوم اجتماعی بوده است.

جزئیات مجوزهای جدید نشریات دانشجویی دانشگاه تهران - 4

*وجود بیشترین متقاضی نشریات دانشجویی در دانشکده علوم اجتماعی

به ترتیب، برای ۷ نشریه در دانشکده علوم اجتماعی، ۲ نشریه در دانشکده‌های فنی، ۲ نشریه در دانشکده فارابی، ۱ نشریه در دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی، ۱ نشریه در دانشکده علوم، ۱ نشریه در دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی، ۱ نشریه در دانشکده هنرهای زیبا، ۱ نشریه در دانشکده حقوق و علوم سیاسی، ۱ نشریه در دانشکده تربیت بدنی درخواست شده است.

خبری: بهترین اخبار فرهنگی ادبی ایران و جهان

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

مهرمهر16 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، انجمن علمی دانشجویی فلسفه دانشگاه علامه طباطبائی جلسات آموزش زبان یونانی کلاسیک (مقدماتی) را برگزار می‌کند. این جلسات با تدریس آرش کرامتی (دانش آموخته کارشناسی ارشد فلسفه منطق از دانشگاه علامه طباطبائی) شنبه‌ها ساعت ۱۵ تا ۱۷ و دوشنبه‌ها ساعت ۱۳ تا ۱۵ به مدت ۱۰ جلسه (شروع کلاس: ۲۵ آبان ۹۸) برگزار خواهد شد. این کلاس در دانشکده ادبیات فارسی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار می‌شود و هزینه کلاس ۳۰ هزار تومان خواهد بود. برای ثبت نام در این کلاس لطفا نام، نام خانوادگی، رشته تحصیلی و گرایش تحصیلی خود را به شماره ۰۹۰۳۳۸۴۸۳۰۰ پیامک کنید.

نماهنگ جدید مهدی یغمایی و علیرضا قرائی‌منش+فیلم

ایلناایلنا16 ساعت قبل
گروه موسیقی «ژوان» متشکل از مهدی یغمایی و علیرضا قرائی‌منش تک‌آهنگ «تو رسیدی» را منتشر کرد. به گزارش ایلنا، گروه موسیقی «ژوان» با خوانندگی مهدی یغمایی و علیرضا قرائی‌منش به تازگی نماهنگی را با عنوان «تو رسیدی» منتشر کرده است. ترانه آهنگ «تو رسیدی» را عرفان سلیمی سروده و آهنگساز ‌آن علیرضا قرائی‌منش بوده و یاسر ساکی‌مهر تنظیم آن را به عهده داشته است. گروه موسیقی «ژوان» در سال ۱۳۷۶ تشکیل شده و «احساس»، «یه حالی دارم این روزا»، «دیروز»، «با تو خوشحالم»، «بهت قول میدم»، «از دور زیبایی» تک‌آهنگ‌هایی هستند که توسط اعضای آن منتشر شده‌ است. نماهنگ «تو رسیدی» با حضور و صدای مهدی یغمایی و علیرضا قرائی‌منش را اینجا بشنوید و دانلود کنید؛

فرصت‌ها و تهدید‌های شبکه‌های اجتماعی

صدا و سیماصدا و سیما13 ساعت قبل
وقتی از حوزه گسترده و جذاب شبکه‌های اجتماعی حرف می‌زنیم؛ فرصت‌ها و تهدید‌ها برای همه کشور‌ها اهمیت پیدا می‌کند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ وقتی از حوزه گسترده و جذاب شبکه‌های اجتماعی حرف می‌زنیم فرصت‌ها و تهدید‌ها برای همه کشور‌ها اهمیت پیدا می‌کند که اگر ساده از کنار بعضی از آن‌ها عبور کنیم ممکن است آینده فرهنگی سختی در انتظار نسل‌های آینده باشد.

آزادی کاخ شورا و تچر از زندان آهنین/ ایتالیایی‌ها هزینه‌ها را پرداخت کردند/ مرمتگران به دنبال درمانی برای گلسنگ‌های تخت جمشید هستند

ایلناایلنا18 ساعت قبل
با اتمام فعالیت فصل دوم مرمتگران بدون مرز در تخت جمشید، داربست‌های کاخ شورا باز شد. حمید فدایی (مدیر پایگاه جهانی تخت جمشید) با اعلام این خبر گفت: بخشی از مرمت‌ در کاخ شورا و کاخ تچر در نخستین فصل فعالیت مرمتگران بدون مرز انجام و دومین فصل این مرمت‌ها طی چند روز گذشته به پایان رسید. ضمن آنکه هزینه‌های لازم برای این فصل از مرمت، مواد، تجهیزات مورد نیاز و … توسط گروه ایتالیایی پرداخت شد و آنچه باقی ماند برای سایر فصل‌های مرمت تخت جمشید مورد استفاده قرار خواهد گرفت. او خاطرنشان کرد: گلسنگ‌ها بخشی‌ از آسیب‌های بیولوژیکی هستند که در تخت جمشید وجود دارد. تاکنون مطالعات زیادی درخصوص گلسنگ‌های تخت جمشید انجام و انواع آن شناسایی شده است.

اولین مرکز مین زدایی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، ۷۰ کشور در دنیا آلوده به مین هستند، افتتاح مرکز مین زدایی ضمن کمک به مناطق مرزی کشورمان، برای دیگر کشور‌ها هم مورد استفاده است.
ایسناایسنا16 ساعت قبل
ایسنا/خراسان رضوی مدیر رفاه و سلامت معاونت فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد با اشاره به اینکه در خوابگاه متاهلی کمبود زیادی داریم گفت: شاید لیستی تقریبا ۱۰۰ تا ۱۱۰ نفر متقاضی خوابگاه متاهلی داریم اما برای پذیرش آنها محدودیت وجود دارد. دانشگاه فردوسی مشهد اولین دانشگاه در کشور بود که این الگو را اجرا کرد. همین الگو را قبلا در دانشگاه فردوسی نیز اجرا کرده‌ایم. سالاری بیان کرد: دانشگاه فردوسی چهار خوابگاه خودگردان دارد که خوابگاه‌های خودگران مریم، ناظران و اندیشه بیرون دانشگاه هستند و زیر نظر بنیاد دانشگاهی اداره می‌شوند و تنها خوابگاه خودگردان پردیس هفت داخل دانشگاه فردوسی است. کمبود خوابگاه متاهلی در دانشگاه فردوسیمدیر رفاه و سلامت معاونت فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد، افزود: ۶۰ سوئیت متاهلی در خوابگاه بقا و ۱۵ واحد نیز در اندیشه داریم.

نظرها

اخبار بیشتر