پورن استار آمریکایی از تجربیاتش برای مردم ایران می‌گوید + تیزر
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. برنا
  4. فرهنگ

پورن استار آمریکایی از تجربیاتش برای مردم ایران می‌گوید + تیزر

برناخبرگزاری برنا |
در مستند «ایکسونامی»؛

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، مراسم رونمایی از مستند «ایکسونامی» به کارگردانی محسن آقایی روز دوشنبه ۲۰ آبان ماه در سه شهر تهران، مشهد و اصفهان بطور همزمان برگزار می‌شود.

در مستند «ایکسونامی» یک پورن استار آمریکایی تجربه رسیدن به آزادی‌های جنسی در ایالات متحده را برای مردم ایران روایت می‌کند.

عوامل مستند «ایکسونامی» عبارتند از نویسنده و کارگردان محسن آقایی، تهیه کننده: محمدرضا بورونی، تصویربردار: denny krown، صداگذار: خشایار خاتمی، موسیقی تیتراژ: علی نصیرنژاد، گوینده متن: نسیم رفیعی، روابط عمومی: بهنام توفیقی و مسئول تبلیغات و مشاور رسانه‌ای: حامد جلالی.

خبری: اخبار فرهنگی و هنری روز

«ایکسونامی» دوشنبه ۲۰ آبان ماه ساعت ۱۸، به صورت همزمان در شهرهای تهران، مشهد و اصفهان رونمایی خواهد شد.

مراسم رونمایی تهران در تالار اندیشه حوزه هنری، مشهد در سینما هویزه و اصفهان در سینما سوره برگزار می‌شود.

حضور در مراسم رونمایی برای عموم مردم آزاد و رایگان است. این مراسم به افراد زیر ۱۸ سال توصیه نمی‌شود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

همایش بین المللی زخم و ترمیم بافت

صدا و سیماصدا و سیما10 ساعت قبل
مهرمهر20 ساعت قبل
حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۸ از روز پنجشنبه (۲۳ آبان ماه) آغاز شده و با توجه به تمدید مجدد فرصت انتخاب رشته، این مهلت تا روز پنجشنبه ۳۰ آبان تمدید شده است. وی افزود: در این مرحله، پذیرش دانشجو برای دوره‌های روزانه، شبانه، پیام‌نور، غیرانتفاعی، پردیس خودگران، مجازی و دانشگاه آزاد اسلامی انجام می‌شود. توکلی خاطرنشان کرد: ظرفیت پذیرش در کد رشته‌های همه مؤسسات آموزش عالی این مرحله به جز دانشگاه آزاد اسلامی، ۵۷ هزار و ۳۰ نفر است. وی یادآور شد: تا امروز ۲۹ آبان تعداد ۲۷ هزار و ۱۵۲ نفر نسبت به انتخاب رشته، در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۸ اقدام کرده‌اند.

ایجاد سامانه تحویل دارو در منزل به بیماران پروانه‌ای

صدا و سیماصدا و سیما18 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، آقای دکتر سعید نمکی در حاشیه جلسه هیأت دولت در جمع خبرنگاران افزود: آمریکایی‌ها نقل و انتقال پول و حتی تحویل دارو به ایران را ممنوع کرده‌اند و ما به سختی دارو تهیه می‌کنیم، اما تا این لحظه اجازه نداده‌ایم هیچ بیمار خاصی دچار کمبود دارو شود. وی ادامه داد: در مورد بیماران پروانه‌ای هم آمریکایی‌ها دارو‌های مورد نیاز آن‌ها را نفروخته‌اند و ما از مسیر‌های دیگری این دارو‌ها را تأمین کردیم. ایجاد سامانه تحویل دارو در منزل به بیماران پروانه‌ایوزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی درباره آمار‌های باروری کل در کشور گفت: پیش از حضور بنده در وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، آمار‌هایی در این باره منتشر شده بود و ما یک تیم را برای راستی آزمایی تعیین کردیم، پس از راستی آزمایی اعداد به دست آمده با آمار‌های قبلی تفاوت داشت و اکنون آمار‌های جدید به تأیید مرکز آمار ایران رسیده است. آقای دکتر نمکی افزود: این موضوع که در ۲۰ سال آینده ما به سمت منفی شدن جمعیت می‌رویم یک واقعیت اجتماعی است و برای همین اقداماتی را در وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی دنبال می‌کنیم، نظیر افزایش مراکز درمان ناباروری و تشویق زوج‌های بارور به فرزندآوری بیشتر و همینطور با هماهنگی سایر دستگاه‌ها تلاش می‌کنیم تا اضطراب ناشی از مشکلات اقتصادی را برای مردم کاهش دهیم.
برنابرنا18 ساعت قبل
آخرین کاری که از وی روی آنتن سیما دیدیم نقش شهید مطهری در سریال «معمای شاه» محمدرضا ورزی بود. البته توکلی سال ۷۴ در تله‌فیلم «آوا و سکوت» به‌کارگردانی خسرو معصومی نقش دوران جوانی شهید مطهری را بازی کرد. در این فیلم بهروز شعیبی نوجوانی شهید مطهری را بازی کرد و محمود عزیزی هم میانسالی این شهید را به نمایش گذاشت. ماجرای علاقه مسعود کیمیایی به ساخت کار جنگیبازیگر فیلم «تاراج» درباره پیشنهاد کاری به مسعود کیمیایی درباره جنگ، گفت: طرحی به‌نام «به‌شرط عشق» را قرار بود که مسعود کیمیایی قبل از «خون شد» کار کند؛ فیلم جدیدی که به‌تازگی شروع کرده و در راه جشنواره فجر است. مسعود کیمیایی این طرح را با اشتیاق نوشت؛ متأسفانه خردی که در کار باشد و بیایند از این نوع فیلم‌ها حمایت کنند، وجود ندارد.
سینماپرسسینماپرس18 ساعت قبل
سینماپرس: سید حسین شهرستانی گفت: ادبیات ذاتا متعهد است و ما ادبیات غیر متعهد نداریم. بسط و گسترش نظام سرمایه داری در جهان نتیجه و تبعات فرهنگی و اجتماعی خاص خود را دارد. این منطق نظام سرمایه داری است و در واقع در این نظام، تعهد به هر چیزی در مصرف کننده محدودیت ایجاد می‌کند. وی بر اهمیت زبان فارسی تاکید کرد و اظهار داشت: ادبیات ذاتا متعهد است و ما ادبیات غیر متعهد نداریم. این تعهد است که مرا به سخن در می‌آورد؛ اما مهم‌ترین چیزی که ادبیات به آن تعهد دارد زبان است.
ایسناایسنا18 ساعت قبل
کانون پتنت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تاکنون از ۷۳ پتنت برای ثبت در دفاتر معتبر خارجی حمایت کرده است. حمایت کانون ثبت پتنت از اختراعات در راستای تسهیل فرآیند ثبت اختراعات است. عدم افشای نتایج ارزشمند حاصل از تحقیقات شرکت‌های دانش بنیان و کمک به تجاری سازی دستاوردهای پژوهشی از دیگر مزایای اقدامات حمایتی این کانون به شمار می‌رود. مخترعان برای دریافت این حمایت لازم است درخواست خود را به کانون ارسال کنند تا فرایند ارزیابی طی شود و پس از ارزیابی درخواست‌های تایید شده برای ثبت بین المللی حمایت می‌شوند. کانون پتنت از صفر تا صد فرایند ثبت اختراع از مراحل اولیه درخواست تا پیگیری مسائل حقوقی را انجام خواهد داد.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

حسن روحانی در مورد اعتراض مردم به گرانی بنزین چه گفت؟

خبری18 ساعت قبل

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری2 روز قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری2 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

آخرین وضعیت طرفداری در روزهای اختلال اینترنت: سرویس نتایج زنده و جدول‌ها در اپلیکیشن و سایت قابل دسترسی شد (بهبودها انجام خواهد شد)، وضعیت پوشش اخبار بهبود یافت، بخش گفتگو (در فهرست قابل دسترسی است) در سایت راه اندازی شد. ادامه در مشروح: …

طرفداریچند ثانیه قبل

فیلم | روایت عشقی که خود زندگی است

خبرآنلاین7 دقیقه قبل

کمک معیشتی دولت برای ۲۰ میلیون نفر دیشب واریز شد

ایران‌جیب8 دقیقه قبل

پاسخ پروفسور رضا به سوالی درباره مهاجرت بیش از ۵۰ ساله خود از ایران

ایسنا8 دقیقه قبل

راهکار‌های مؤثر برای کاهش وزن

خبر فوری10 دقیقه قبل

تخصیص سهمیه سوخت فقط به یکی از خودروهای مالکان دارای چند خودرو تکذیب شد

ایران‌جیب11 دقیقه قبل