سپاس‌گزاری یک نماینده مجلس از نیروی انتظامی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. میزان‌آنلاین
  4. سلامت

سپاس‌گزاری یک نماینده مجلس از نیروی انتظامی

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین |
خبرگزاری میزان- همایون هاشمی در فضای مجازی چنین پستی را منتشر کرد: داروی تقلبی به سلامت انسان و اقتصاد کشور آسیب‌های زیادی را وارد می‌کند.اینجانب از نیروی انتظامی برای برخورد با دلالان دارو و کشف۳۰۰ هزار قلم داروی قاچاق و تقلبی در پایتخت سپاسگزاری می‌کنم. تاریخ انتشار: 08:02 - 19 آبان 1398 - کد خبر: ۵۶۶۳۰۶

به گزارش خبرنگار گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، همایون هاشمی، نماینده مجلس در فضای مجازی چنین پستی را منتشر کرد:

«داروی تقلبی به سلامت انسان و اقتصاد کشور آسیب‌های زیادی را وارد می‌کند. اینجانب از نیروی انتظامی برای برخورد با دلالان دارو و کشف۳۰۰ هزار قلم داروی قاچاق و تقلبی در پایتخت سپاسگزاری می‌کنم.»

سپاس‌گزاری یک نماینده مجلس از نیروی انتظامی - 3

انتهای پیام/

خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

در وبسایت خبری بخوانید: تازه ترین اخبار پزشکی

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

لاغر شدن ناممکن نیست (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
لاغری آرزوی بسیاری از افراد است. اما برای آن‌ها که به بیماری چاقی مبتلا هستند، لاغری آرزویی ناممکن و دست نیافتنی است. با رعایت برخی نکته‌ها، اما می‌توانید خود را لاغر ببینید.

نوزادی که ۹۲ روز پس از به کما رفتن مادر به دنیا آمد

مهرمهر21 ساعت قبل
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین22 ساعت قبل
برای بیشتر افراد، هلیکوباکتر پیلوری موجب بروز زخم یا علائم دیگر نمی‌شود. با عادات سلامت خوب، شما می‌توانید از خود و فرزندانتان در برابر هلیکوباکتر پیلوری محافظت کنید. در صورت تکثیر و فعالیت بیش از حد این باکتری و آسیب دیدگی دیواره داخلی معده، هلیکوباکتر پیلوری به همراه اسید می‌تواند موجب تحریک معده و در نهایت بروز زخم، گاستریت (التهاب دیواره داخلی معده) و سرطان معده شود. علائماگر به یک زخم معده مبتلا باشید، ممکن است دردی خفیف یا سوزان را در شکم خود احساس کنید. پیشگیریشما می‌توانید با اقداماتی مشابه که برای محافظت از خود در برابر میکروب‌های دیگر انجام می‌دهید از ابتلا به عفونت هلیکوباکتر پیلوری نیز پیشگیری کنید.
انتخابانتخاب1 روز قبل
مکن است بسیاری از داروها با سیستم بدن سازگاری نداشته باشد و به بروز آسیب منجرشود. مصرف بیش از حد داروها می‌تواند تصادفی یا عمدی باشد. زمانی که افراد برای ایجاد احساس بهتر تلاش می‌کنند از دارویی بیش از حد استفاده کنند نیز مسمومیت‌های دارویی رخ می‌دهد. مصرف بیش از اندازه داروها می‌تواند عواقب جدی و پایداری داشته باشد. به طور مثال داروی استامینوفن که این روزها دارویی پرمصرف در میان همه است، اگر در طولانی مدت مقدار این ماده در بدن بیشتر شود سبب بروز مسمومیت‌های دارویی می‌شود. افرادی که اقدام به خوددرمانی می‌کنند ممکن است بر اثر اشتباهات سهوی از داروهای تاریخ مصرف گذشته استفاده کنند که این خود باعث بروز آسیب‌های جدی می‌شود. برخی از داروهای گیاهی ممکن است با داروهای شیمیایی تداخل ایجاد کند.

نظرها

اخبار بیشتر