صندوق کارآفرینی امید ۱۲۸۸ فقره تسهیلات در کردستان پرداخت کرد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. کرد آنلاین
  4. سیاسی

صندوق کارآفرینی امید ۱۲۸۸ فقره تسهیلات در کردستان پرداخت کرد

کرد آنلاینخبرگزاری کرد آنلاین |
صندوق کارآفرینی امید ۱۲۸۸ فقره تسهیلات در کردستان پرداخت کرد - 0

بزرگنمایی:

عصر کرد - سنندج - مدیر صندوق کارآفرینی امید کردستان گفت: تاکنون ۵۰۰ میلیارد ریال از تسهیلات اشتغال پایدار روستایی مصوب این صندوق به یک هزار و ۲۸۸ طرح پرداخت شده که در نتیجه آن اشتغالزایی مستقیم برای یک هزار و ۷۸۰ نفر فراهم شده است.

جعفر شرف‌خانی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینکه پرداخت ۵۰۱ میلیارد ریال اعتبار در این صندوق در قالب تسهیلات اشتغال مصوب شده است، اظهار داشت: در صورت پرداخت کل این تسهیلات، برای یک هزار و ۸۲۱ نفر شغل جدید ایجاد می‌شود.

وی در خصوص طرح‌های عقد قرارداد شده بین صندوق و متقاضیان یادآور شد: یک هزار و ۲۹۰ طرح منعقد شده که برای این میزان طرح، ۵۰۰ میلیارد ریال تسهیلات تامین و منظور شده است.

مدیر صندوق کارآفرینی امید کردستان افزود: از سوی کارگروه اشتغال استان یک هزار و ۴۲۷ طرح با اشتغالزایی ۲ هزار و ۱۲۱ نفر به صندوق ارسال شده که برای این میزان طرح ۶۱۹ میلیارد ریال تسهیلات مورد نیاز است.

خبری: اخبار سیاسی روز ایران و جهان

وی با بیان اینکه سهم این صندوق از تسهیلات اشتغال پایدار روستایی نسبت به اعتبار استان ۲۰ درصد است، اضافه کرد: این صندوق ۱۹ درصد تسهیلات از سهم کل استان را تاکنون به متقاضیان پرداخت کرده است.

شرف‌خانی گفت: با هدف اجرای طرح‌های توسعه اشتغال پایدار روستایی ۲۳۰ میلیارد تومان تسهیلات به متقاضیان واجد شرایط در کردستان پرداخت شده که با آن زمینه اشتغالزایی تعدادی زیادی از افراد جویای کار فراهم شده است.

با هدف اجرای طرح‌های توسعه اشتغال پایدار روستایی ۲ هزار و ۳۶۰ میلیارد ریال تسهیلات از منابع اعتباری این صندوق به سه هزار و ۲۴۷ متقاضی واجد شرایط در استان کردستان پرداخت شده که با آن زمینه اشتغالزایی پنج هزار و ۹۲۹ نفر از افراد جویای کار فراهم شده است.

برچسب‌ها

کردستان تسهیلات اشتغال توسعه روستایی صندوق کارآفرینی

صندوق کارآفرینی امید ۱۲۸۸ فقره تسهیلات در کردستان پرداخت کرد - 15

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم‌ | لحظه دستگیری رسول دانیال زاده ابربدهکار فراری

همشهریهمشهری1 روز قبل

ونیز زیر آب رفت

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
شرایط نامساعد جوی و ادامه بارندگی در شهر ونیز ایتالیا، موجب بالا آمدن آب و اعلام وضعیت هشدار در این شهر شده استبه گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از رم؛ هم اکنون بیش از ۶۰ درصد شهر ونیز زیر آب رفته است. مردم در شهر ونیز در حالی که تا نیمه در اب فرو رفته‌اند مشغول تردد در این شهر هستند. بسیاری از رهگذاران و به ویژه گردشگران خارجی از پیاده رو‌های موقت چوبی که برای بالا امدن اب تعبیه شده است، استفاده می‌کنند. تعدادی از گردشگران خارجی نیز در میدان معروف «سان مارکو» که بزرگترین میدان اصلی و عمومی ونیز است با شنا کردن جا به جا می‌شوند. ۲ شهروند ایتالیایی نیز در جزیره پالسترینا در نزدیک ونیز بر اثر برخورد صاعقه و شرایط نامساعد جوی، جان خود را از دست دادند.

چرا مداحان، بازیگران و ورزشکاران فکر می‌کنند تافته جدا بافته هستند؟

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
حرف زدن در مورد اقتصاد، سیاست، فرهنگ و مسائل اجتماعی را به اهالی فن بسپاریم تا حداقل مردمانی که پای تلویزیون نشسته‌اند، حرف‌های خوب و درست بشنوند. درد دل از کسانی که به نام دین و امام حسین، به آلاف و الوف خود می‌رسند. کسانی که آنقدر جدی گرفته شده‌اند که فکر می‌کنند علامه دهر هستند. ما با بازیگران، خوانندگان و ورزشکاران هم همین رفتار را داشتیم. از بازیگر در مورد نقشی که بازی کرده است و از ورزشکار در مورد جامی که گرفته است.

محمود صادقی: رئیس هلال احمر آلوده به فساد است اما روحانی او را نگه داشته است

الفالف21 ساعت قبل
محمود صادقی: رئیس هلال احمر آلوده به فساد است اما روحانی او را نگه داشته استگروه سیاسی الف، ۲۳ آبان ۱۳۹۸، ۱۲:۲۴ ۳۹۸۰۸۲۳۰۳۹۰ نظر، ۴ در صف انتشار و ۰ تکراری یا غیرقابل انتشار
صدا و سیماصدا و سیما11 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، اقای موسوی در خصوص اظهارات یک مسئول اماراتی مبنی بر تمایل نداشتن این کشور بر تشدید بحران و حل مشکلات بر اساس گفتگو و اجتناب از وقوع جنگ در منطقه اظهارداشت: ایران بر اهمیت گفتگو و مذاکره سیاسی به عنوان تنها راه حل مشکلات و مسائل منطقه تاکید دارد و از همه توان خود برای ایجاد فضای گفت: وگو بین کشور‌های منطقه استفاده و در این عرصه پیش قدم بوده است. وی افزود: پیشنهاد «تشکیل مجمع گفتگو‌های منطقه‌ای» و «پیمان عدم تجاوز» و همچنین نهایتا رونمایی از «پویش صلح هرمز» در هفتاد و چهارمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل از سوی رئیس جمهور اسلامی ایران در این چارچوب است. سخنگوی وزارت امور خارجه با اشاره به ارائه «پویش صلح هرمز» به سران کشور‌های حاشیه جنوبی خلیج فارس و عراق افزود: این طرح بر امنیت مشترک ما و کشور‌های همسایه مبتنی بر پایبندی به اصول مشترک از جمله خودداری از تهدید به استفاده از زور، حل بحران‌ها به شکل مسالمت آمیز، احترام به حاکمیت کشور‌ها و خودداری از دخالت در امور داخلی کشور‌ها و حق تعیین سرنوشت ملت‌ها تاکید دارد. اقای موسوی با تصریح این نکته که جمهوری اسلامی ایران معتقد است با آغاز این فرایند ضمن احترام به اختلاف نظرها، منافع مشترک همۀ کشور‌های منطقه تأمین می‌شود افزود: جمهوری اسلامی ایران امیدوار است کشور‌های منطقه با پذیرش پویش صلح هرمز و شروع گفتگو‌های جامع و فراگیر منطقه‌ای، ریشه اختلافات در این منطقه را بخشکانند و در راستای حل بحران‌های منطقه گام‌های عملی، جدی و موثر بردارند.
صدا و سیماصدا و سیما15 ساعت قبل
وی افزود: کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی نقش مهمی در از بین بردن تفرقه بین مسلمانان دارد، زیرا وحدت یکی از ارکان جهان اسلام است. سالم عماد گفت: اگر اقداماتی برای احیای وحدت امت اسلامی به عنوان یکی از مهم‌ترین مسائل اسلام انجام نشود و کنفرانس‌هایی در این زمینه برگزار نشود، موضوع وحدت اسلامی در حاشیه قرار می‌گیرد. وی افزود: گسترش فرهنگ اسلامی، مطالعه همه مذاهب اسلامی و تعامل با دیگر مذاهب، تنها راه حل از بین بردن تفرقه است. این کارشناس علوم اسلامی یمن گفت: آمریکا و اسرائیل دیگر فرصت به فراموشی سپردن آرمان فلسطین را از دست داده‌اند. وی با تاکید بر اینکه جهان اسلام بیدار شده است، افزود: فراموش کردن آرمان فلسطین دیگر امکان پذیر نیست.

نظرها

اخبار بیشتر