قیمت خانه‌های مسکن ملی حداقل ۱٫۵ میلیون تومان/پیشخوان
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. افکارنیوز
  4. اقتصادی
قیمت خانه‌های مسکن ملی حداقل ۱٫۵ میلیون تومان/پیشخوان

قیمت خانه‌های مسکن ملی حداقل ۱٫۵ میلیون تومان/پیشخوان

افکارنیوزخبرگزاری افکارنیوز |
روزنامه های اقتصادی امروز یکشنبه 19 آبان 98 را در اینجا مشاهده کنید.

به گزارش افکارنیوز،

تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های اقتصادی ۱۹ آبان ماه به شرح زیر است:

قیمت خانه‌های مسکن ملی حداقل ۱٫۵ میلیون تومان/پیشخوان - 2قیمت خانه‌های مسکن ملی حداقل ۱٫۵ میلیون تومان/پیشخوان - 4قیمت خانه‌های مسکن ملی حداقل ۱٫۵ میلیون تومان/پیشخوان - 5قیمت خانه‌های مسکن ملی حداقل ۱٫۵ میلیون تومان/پیشخوان - 6

در سایت خبری بخوانید: اخبار اقتصادی امروز در بازار تهران

قیمت خانه‌های مسکن ملی حداقل ۱٫۵ میلیون تومان/پیشخوان - 8قیمت خانه‌های مسکن ملی حداقل ۱٫۵ میلیون تومان/پیشخوان - 9قیمت خانه‌های مسکن ملی حداقل ۱٫۵ میلیون تومان/پیشخوان - 10قیمت خانه‌های مسکن ملی حداقل ۱٫۵ میلیون تومان/پیشخوان - 11قیمت خانه‌های مسکن ملی حداقل ۱٫۵ میلیون تومان/پیشخوان - 12

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

روحانی: در بستن هنر نیست، بازکردنش هنر است +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین9 ساعت قبل
فارسفارس5 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری فارس، سید حجت‌اله علم الهدی با اشاره به تعریف حقوق عامه اظهار کرد: طبق قانون اساسی یکی از وظایف قوه قضاییه احیای حقوق عامه است. علم الهدی با اشاره به اینکه حقوق عامه یک اصطلاح حقوقی است، به دستورالعمل نظارت و پیگیری حقوق عامه اشاره کرد و گفت: حقوق عامه در قانون اساسی و سایر قوانین، شناخته شده و لازم‌الاجراست. در حال حاضر طبق دستور العمل اخیر، دادستانی کل کشور، دیوان عدالت اداری و سازمان بازرسی کل کشور سه نهاد متولی اجرای حقوق عامه هستند. رئیس پژوهشگاه قوه قضائیه دولت را متولی اصلی امور اقتصادی در کشور دانست و ادامه داد: دولت می‌تواند بر اساس قوانین لایحه ارائه دهد و اصلاح کند. در نهایت اگر خللی صورت گیرد به صورت پرونده در آمده و اینجاست که قوه قضائیه وارد خواهد شد.

فیلم | میدان نفتی جدید ایران را بشناسید

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
عکس‌های منتشر شده حاکی از دیوارنویسی و حمله وندال‌ها به بنای دژ اژدها پیکر در لارستان استان فارس است. دژ اژدها پیکر که به مقبره مادر نادرشاه هم معروف است، یکی از بناهای تاریخی و ثبت ملی استان فارس به حساب می‌آید که در دو سال اخیر ۱۸۰ میلیون تومان برای آن هزینه شده‌ است اما به دلیل فقر فرهنگی گردشگران و نبود نگهبان دائم دیوارهای این اثر به صورت بسیار گسترده مورد دیوارنویسی قرار گرفته‌ است.

۲۶ آبان، همایش فعالان اقتصادی کارآفرینان

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا وسیما، رئیس سازمان ملی کارآفرینی در نشست خبری گفت: همایش فعالان اقتصادی کارآفرینان و ۵۰۰ شرکت دانش بنیان ۲۶ آبان در اتاق تعاون ایران برگزار می‌شود. حسین سلاح ورزی افزود: این همایش همزمان با آغاز هفته جهانی کار آفرینی و با حضور معاون علمی فناوری رئیس جمهور نمایندگانی از قوه قضاییه و مقننه برگزار خواهد شد و در نشست‌های تخصصی هم موانع ومشکلات شرکت دانش بنیان بررسی می‌شود. وی گفت: درتلاشیم تا با حضور فعالان اقتصادی، کارآفرینان وشرکت‌های دانش بنیان، یک هم افزایی میان آن‌ها ایجاد کرده و راه را برای همکاری‌های بیشتر تسهیل کنیم. سلاح ورزی تاکید کرد: بدون تردید فعالیت شرکت‌های دانش بنیان یک کار آفرینی موثر و همچنین اجرای عملی بخش قابل توجهی از اقتصاد مقاومتی است بنابراین فاصله میان فعالان اقتصادی، کارآفرینان شرکت‌های دانش بنیان و دانشگاه‌ها باید نسبت به همدیگر کمتر شود تا خروجی محسوس داشته باشد.
مهرمهر1 روز قبل
عامری ادامه داد: من محمد وکیلی از متهمین پرونده را فقط چند باری دیده و با ایشان ملاقات داشتم. چون ارقام واریزی در دبی به حساب بانک مرکزی قابل توجه بود ایشان هم گ نگرانی‌هایی داشت و به همین دلیل به صرافی زیاد مراجعه می‌کرد. این متهم ادامه داد: سلطانی هنوز بابت کارمزد هایی که به شرکت نفت واریز شده است به من بدهکار است چرا که من در لیست تحریم خزانه‌داری آمریکا بودم. قاضی موحد خطاب به متهم گفت: کیفرخواست صادره از واریز ۱۶ میلیارد تومان خبر می‌دهد در این رابطه چه می‌گویید که متهم پاسخ داد پسرم علیرضا بابت دریافت کارمزد آنها را واریز کرده است. متهم در پاسخ به سوال قاضی موحد مبنی بر اینکه از تبدیل تعهد آقایان که منجر به واردات جو شده است مطلع بودید گفت من هیچ اطلاعی نداشتم.
جام نیوزجام نیوز9 ساعت قبل
شما قبلا به این مطلب رای داده ایدبه گزارش سرویس اقتصادی جام نیوز، آژانس بین المللی انرژی اتمی در گزارش فصلی جدید خود گفته ایران از تاریخ ۹ نوامبر اقدام به غنی‌سازی اورانیوم در سایت فردو کرده است. در گزارش فصلی آژانس بین المللی انرژی اتمی که روز دوشنبه برای اعضای شورای حکام ارسال شده تصریح کرده میزان ذخایر اورانیوم کم‌غنای ایران ۳۷۲٫۳ کیلوگرم بوده است. نهاد دیده‌بان هسته‌ای سازمان ملل متحد گفته ایران اقدام به نصب سانتریفیوژهای پیشرفته از جمله IR-۸B، IR-۹، IR-S و IR-۶SMO کرده است. در بخشی از این گزارش ادعا شده آژانس بین المللی انرژی اتمی در منطقه‌ای که به آژانس اعلام نشده ذرات اورانیوم طبیعی کشف کرده است. اقدامات ایران در کاهش تعهدات برجامی ذیل سازوکار بندهای ۳۶ و ۳۷ توافق برجام صورت می‌گیرند.

نظرها

اخبار بیشتر