حمله سارقان به خودروی پلیس زن با سنگ + فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. باشگاه خبرنگاران
  4. حوادث

حمله سارقان به خودروی پلیس زن با سنگ + فیلم

سارقان حین فرار با سنگ به خودروی یک پلیس زن حمله کردند.
حمله سارقان به خودروی پلیس زن با سنگ + فیلم - 0

به گزارشگروه فیلم و صوتباشگاه خبرنگاران جوان، چهار سارق در ولز که سوار بر خودرو در حال فرار بودند به خودروی یک پلیس زن حمله کردند.

دو تن از سارقان حین فرار از خودرو پیاده شدند و به خودروی پلیس سنگ پرتاب کردند. آنها پس از تعقیب و گریز یک بار دیگر با خودرویشان به خودروی پلیس کوبیدند.

خبری: اخبار حوادث ناگوار

پلیس ولز اعلام کرده است هر چهار سارق را دستگیر کرده و از این مامور زن تقدیر به عمل آورده است.

بیشتر بخوانید: حمله سارقان مسلح به خودروی حمل پول + فیلم 

کد ویدیو دانلودفیلم اصلیانتهای پیام/

حمله سارقان به مامور پلیس + فیلم

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

خاطرات یک پورن استار در اصفهان روی پرده رفت + فیلم

ایمناایمنا20 ساعت قبل
به گزارش ایمنا مستند داستانی «ایکسونامی» در ژانر اجتماعی آماده نمایش شده است. در این مستند، یک پورن‌ استار آمریکایی تجربه رسیدن به آزادی‌‌های جنسی در ایالات متحده را روایت می‌کند. محسن آقایی اصفهانی است و تولید این فیلم اولین تجربه او در زمینه مستندسازی نام گرفته است. تولید این مستند ۹۰ دقیقه‌ای که ۲٫۵ سال زمان برده، به صورت مشترک در ایران و آمریکا انجام شده است که روز گذشته (۲۰ آبان ماه) در شهرهای تهران، مشهد و اصفهان، به صورت همزمان رونمایی شد. نمایش این فیلم برای افراد کودکان، نوجوانان، افراد زیر ۱۸ سال، بیماران قلبی و … اکیدا توصیه نمی‌شود
رکنارکنا21 ساعت قبل
به گزارش رکنا، با تلاش چند ساعته مسئولین و معتمدین و با رضایت خانواده مقتول، داماد ۴٣ ساله که دارای ۲ فرزند نیز بود لحظاتی بعد از به دار آویخته شدن به پایین چوبه دار کشیده شد. در حال حاضر این شخص با حال عمومی رضایت بخش در یکی از بیمارستان‌های بابل بستری می‌باشد. حسینعلی_ن، ٣ سال قبل و در یک نزاع خانوادگی، برادر زن خود با نام ابراهیم را با اسلحه شکاری به قتل رسانده‌بود. داماد و برادر خانم به دلیل اختلاف مالی در دادگستری بابل جلسه رسیدگی داشتند که پس از پایان جلسه، در بیرون از ساختمان دادگستری با یکدیگر درگیر شدند. داماد هنگام درگیری با استفاده از اسلحه شکاری و شلیک به برادر همسر خود، وی را به قتل رساند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

تصادف شاخ به شاخ در سر پیچ حین سبقت + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران22 ساعت قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، راننده یک خودرو در سر پیچ اقدام به گرفتن سبقت کرد. سبقت راننده ناشی باعث تصادف شاخ به شاخ با یک خودروی دیگر شد. این تصادف باعث شد تا این خودرو با یک کامیون هم تصادف کند که این حادثه منجر به برخورد خودروی سواری با خودرویی که در کنار جاده پارک کرده بود، شد. بیشتر بخوانید: جان سالم به در بردن مرد خوش شانس از تصادف + فیلمانتهای پیام/حادث وحشتناک در اتوبان + فیلم

استاد دانشگاه دوست دخترش را اره کرد!

تابناکتابناک1 روز قبل
اعتراف یک استاد برجستۀ رشته تاریخ دانشگاه‌های روسیه به قتل دوست دختر خود و تلاش برای از بین بردن جسد او، سراسر این کشور را در شوک فرو برد. ولگ سوکولوف، استاد دانشگاه ۶۳ ساله روس، متخصص تاریخ فرانسه و بطور ویژه ناپلئون بناپارت نخستین امپراتور این کشور است و در سال ۲۰۰۳ میلادی نشان «لژیون دونور» که بالاترین نشان افتخار فرانسه محسوب می‌شود را نیز دریافت کرده است. او روز شنبه پس از بیرون کشیده شدن از رودخانۀ یخ زدۀ «مویکا» در شهر سن پترزبورگ بازداشت شد؛ او در زمان بازداشت کوله‌پشتی به همراه داشت که درون آن بازوهای بریده شدۀ استازیا یشچنکو، دوست دختر ۲۴ ساله‌ و دانشجوی سابقش پیدا شد. به گفتۀ الکساندر پوچیوف وکیل این استاد تاریخ، او از کاری که کرده پشیمان است و به همین دلیل با پلیس همکاری کرده است. اولگ سوکولوف که در رشته تاریخ دانشگاه ایالتی سن پترزبورگ تدریس می‌کرد، به پلیس گفته است که در جریان مشاجره به سمت دوست دخترش شلیک کرده و او را کشته است و سپس سر، پاها و بازوهای او را اره کرده است.
تسنیمتسنیم14 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، فرودین‌ماه امسال بود که باران‌های سیل‌آسا تمام دار و ندار برخی از کشاورزان شالیکار و آبزی‌پروران با خود برد و عده‌ای نیز تا یک قدمی نابودی فاصله داشتند که سیل‌بند آمد. مدیرکل مدیریت بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد با تائید این موضوع می‌گوید: برای بررسی این مهم بازدیدی از حاشیه رود بشار در مسیر جاده یاسوج-سمیرم داشتیم که بدون شک ساماندهی آبراهه‌های روستایی و ایمن سازی دهانه پل‌های منتهی به بشار یک ضرورت است. وی خواستار ساماندهی آبراهه‌ها و ایمن سازی دهانه پل‌ها برای پیشگیری از بروز خطرات احتمالی در مسدود شدن دهانه پل و در نتیجه تخریب دیوارها و نیز شالیزارها شد و ادامه داد: لایه روبی و بازگشایی دهانه پل‌ها و مسیر آبراهه‌های روستایی را یک راهکار اساسی در جلوگیری از سیلاب است. محمدی‌تبار با تاکید بر اینکه ترمیم پل‌ها و ساماندهی وضعیت فعلی به جد در دستور کار است، خاطرنشان کرد: باید با لایروبی و ترمیم از بروز هر گونه خسارت احتمالی جلوگیری کنیم. مدیرکل مدیریت بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: هیچ گونه کم کاری و قصوری از دستگاه‌های اجرایی عضو ستاد بحران برای پیشگیری و کاهش هرگونه خسارات در پی حوادث از جمله سیل پذیرفتنی نیست.
تسنیمتسنیم14 ساعت قبل
وی افزود: سمینارهای زیادی در سال‌های اخیر در کشور برگزارشده اما به‌ندرت می‌شود نتایجی از این سمینارها گرفت که براساس آن‌ها بتوان کار اجرایی انجام داد. معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا ادامه داد: قطعا سیلاب اخیر تکرار می‌شود چراکه در کشوری زندگی می‌کنیم که تغییر اقلیم به سراغ ما آمده و به دنبال آن سیل نیز به سراغ ما خواهد آمد. تقی زاده خامسی تصریح کرد: تاریخ خوزستان نشان داده که این استان همیشه سیلابی بوده و سدها نیز برای جلوگیری از همین سیلاب‌ها تشکیل‌شده است. لذا باید بپذیریم چه در خوزستان و سایر نقاط کشور، همزیستی با سیل را بیاموزیم چراکه راهی جز این وجود ندارد. تقی‌زاده خامسی به دیگر تجربه‌های وقع سیل در دنیا اشاره کرد و بیان داشت: در سال ۱۹۳۶ در دیترویت سیل آمد و ۷۰۰ نفر کشته شدند؛ آموزه آن‌ها از سیل ضرورت تقویت مسئولیت دولت محلی بود.

نظرها

اخبار بیشتر