از فعالیت‌های قرآنی مهدی قره شیخلو قدردانی شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. فرهنگ
از فعالیت‌های قرآنی مهدی قره شیخلو قدردانی شد

از فعالیت‌های قرآنی مهدی قره شیخلو قدردانی شد

مهرخبرگزاری مهر |
مدیر شبکه قرآن و معارف سیما با اهدای لوحی به رئیس سابق سازمان دارالقرآن کریم، از تلاش ها و فعالیت های قرآنی وی تقدیر کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، طی مراسمی و با حضور مدیران شبکه قرآن و معارف سیما، جواد شیخ اکبری با اهدای لوحی به مهدی قره شیخلو، رئیس سابق سازمان دارالقرآن کریم و رئیس فعلی مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه، از فعالیت‌ها و خدمات ارزشمند چندساله وی در حوزه قرآن تشکر و قدردانی کرد.

یادآور می‌شود، در لوح اهدایی مدیر شبکه قرآن و معارف سیما به مهدی قره شیخلو آمده است:

تلاش‌های دلسوزانه در جهت اعتلای فرهنگ قرآنی جامعه و زحماتی که در راستای گسترش مفاهیم بلند قرآن کریم انجام می‌شود، توفیقی است از ناحیه خداوند متعال که به جان‌های مشتاق و فطرت‌های پاک عطا می‌شود که الحمدلله این توفیق در طول سال‌های متمادی خدمت به آستان قرآن کریم خصوصا در سازمان دارالقرآن الکریم نصیب جنابعالی گردید.

در سایت خبری بخوانید: مهم ترین اخبار فرهنگی و هنری جهان

لذا اینجانب ضمن قدردانی از مساعی شما، آرزوی دوام توفیقات و موفقیت در عرصه‌های جدید را برایتان دارم.

در سایه سار بلند قرآن کریم و در پناه عنایت اهل بیت علیهم السلام پیروز و سربلند باشید.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

پروژه رازی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ مجموعه رازی شامل دو بخش تجاری و فرهنگی است که به‌علت همجواری با برج طغرل از مصالح خنثی برای نمای آن استفاده شده است و بهره‌برداری از این مجموعه به تقویت زیرساخت‌های فرهنگی در منطقه تاریخی شهر ری کمک می‌کند.
صدا و سیماصدا و سیما6 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ آقای دکتر جلال پور احمد متخصص سم شناسی در حاشیه همایش پانزدهم سم شناسی و مسمومیت‌های غذایی که از امروز تا یکم آذر در دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در حال برگزاری است گفت: آلودگی هوا باعث مسمومیت‌هایی می‌شود که جان هزاران نفر را در کلانشهر‌های صنعتی تهدید می‌کند و باعث کاهش عمر می‌شود. وی درباره مسمومیت با قرص برنج نیز گفت: متأسفانه برای ورود غیر قانونی و غیر استاندارد این فراورده تصمیم جدی گرفته نشده و هنوز هم یک معضل است، حتی در در این فصل رطوبت هوا و واکنش قرص برنج باعث آزاد شدن یک گاز خطرناک می‌شود که باعث مسمومیت جدی است. وی درباره برگزاری این همایش گفت: ۲۵ سخنرانی کلیدی از استادان برجسته، ۴۰ سخنران کوتاه از متخصصان سم شناسی و نشست‌های تخصصی با موضوعات سلامت غذا، سم شناسی سلولی مولکولی، سم شناسی عصبی، سموم جانوری و گیاهی، سم شناسی بالینی و سم شناسی نانوذرات از برنامه‌های این همایش ۳ روزه است.
صدا و سیماصدا و سیما4 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، هجدهمین جشنواره کتاب و رسانه با معرفی برگزیدگان تندیس درخت معرفت و تقدیر شوندگان به کار خود پایان داد. در بخش دیداری هجدهمین جشنواره کتاب و رسانه تندیس درخت معرفت به آقای علی رئیسی از صدا و سیمای مرکز اصفهان برای پویانمایی‌ها و خانم محبوبه معافی از صدا و سیمای مرکز کرمان برای گزارش خبری «مردی که غریبه نیست» رسید. همچنین در این مراسم از خانم زهرا شفیعی خبرنگار حوزه کتاب خبرگزاری صدا و سیما در تهران برای گزارش‌های خبری «بحران کاغذ» و «نمایشگاه کتاب» قدردانی شد. از آقای امین طرفی جلالی بعنوان صاحب تندیس درخت معرفت برای برنامه‌های ترکیبی صدا و سیمای مرکز خوزستان تجلیل شد. در بخش گزارش رسانه‌های نوشتاری از آقای سیدمهدی موسوی تبار از روزنامه فرهیختگان و خانم‌ها مهسا کلانکی از خبرگزاری کتاب ایران و زهرا جعفری از روزنامه فرهیختگان و آقای شهاب دارابیان از خبرگزاری کتاب ایران تقدیر شد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 ساعت قبل
خبرگزاری میزان- رئیس تنها مرکز خصوصی توانبخشی معلولین در هرات گفت: عدم توجه حکومت به معلولین در هرات و نادیده گرفتن حقوق آنها سبب شده تا معلولین در جامعه امروزی با چالشهای زیادی دست و پنجه نرم کنند. از سوی دیگر نیز در هرات تنها یک مرکز توانبخشی معلولین وجود دارد که آنهم با حمایت برخی از بازرگانان این مرکز ایجاد شده است. موسس اولین مرکز نگهداری معلولان در هرات ادامه داد: معلولین از استعدادهای خوبی برخوردار بوده و نیاز تا زمینه آموزش برای آنها فراهم شود. وی تصریح کرد: استادان این بخش نیاز دارند تا از سوی حکومت به کشورهای پیشرفته و خارجی سفر کنند و در برنامه‌ها و سمینارهای گفتار در مانی و کمک به معلولین ذهنی شرکت کرده تابه نحوه بهتر کودکان را درمان کنند و با فراگیری متد جدید درمانی نیز معلولین ذهنی را به جامعه برگردانند. وی اضالفه کرد: تلاش داریم تا با جذب کمک‌های خصوصی نهادهای خارجی به مشکلات معلولین در هرات رسیدگی کنند.
فارسفارس16 ساعت قبل
حجت‌الاسلام زائری با اشاره به اینکه واقع‌گرایی یعنی دوری از سفیدنمایی و سیاه‌نمایی، تصریح کرد: برخی از دوستان می‌گویند هیچ انتقادی به انقلاب نکنیم تا مبادا با دشمن هم‌نوا شویم، اما باید دقت کنیم که انتقاد موجب رفع مشکلات می‌شود. نویسنده کتاب «تقاطع انقلاب» تصریح کرد: این نسل باید احساس کند در اداره کشور نقش دارد. رویکرد دوم نیز رویکرد بی‌منطق، بی‌انصاف و هتاک است که نمی‌خواهد نقاط مثبت انقلاب اسلامی را بپذیرد و اصرار می‌کند که هیچ دستاوردی در انقلاب وجود نداشته است. نویسنده کتاب «تقاطع انقلاب» با بان اینکه باید به پرسش‌های جوانان صادقانه و منصفانه پاسخ دهیم. وی با بیان اینکه جنس دفاع زائری از انقلاب با مدلی که صداوسیما دفاع می‌کند، متفاوت است، تصریح کرد: نویسنده کتاب «تقاطع انقلاب»، انتقادها و دردها را بیان می‌کند و البته خود به درمان نیز اشاره می‌کند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین12 ساعت قبل
درست است که گفته می‌شود مردم نیاز به تماشای نمایش‌های کمدی و شاد دارند اما این موضوع نباید سبب سخیف شدن تئاتر‌های کمدی شود. محسن حسینی کارگردان تئاتر و بازیگر درباره تئاترهای کمدی سخیف، گفت: اکثر هنرمندان ما مسابقه‌ای برای خنداندن مردم ترتیب داده‌اند. آثاری که در تئاتر شهر اجرا می‌‌روند از دولت کمک هزینه دریافت می‌کنند پس باید روابط عمومی تئاتر شهر فعالیت خود را بیشتر کند. در حال حاضر ما نیاز به تبلیغات داریم و تبلیغات هم بسیار ضعیف است. خانه هنرمندان هیچ فعالیتی برای تبلیغ تئاترهای روی صحنه ندارد و این اتفاق در مرکز هنرهای نمایشی و خانه تئاتر نیز رخ نمی‌دهد.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری1 روز قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری1 روز قبل

مدارس و دانشگاه‌ها در برخی شهرها تعطیل شدند

خبری1 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

آخرین وضعیت طرفداری در روزهای اختلال اینترنت: سرویس نتایج زنده و جدول‌ها در اپلیکیشن و سایت قابل دسترسی شد (بهبودها انجام خواهد شد)، وضعیت پوشش اخبار بهبود یافت، بخش گفتگو (در فهرست قابل دسترسی است) در سایت راه اندازی شد. ادامه در مشروح: …

طرفداریچند ثانیه قبل

بسیج مظهر ولایتمداری و خدمت‌رسانی/ راه اعتراض آشوب نیست

مهر8 دقیقه قبل

بررسی تمام معادلات گروه مرگ انتخابی جام جهانی/ ایران چطور صدرنشین می‌شود؟

ایسنا15 دقیقه قبل

تردد کند در گردنه‌های استان سمنان/ ضرورت همراه داشتن زنجیر چرخ

مهر17 دقیقه قبل

۵ قاب از ۶۰ سالگی بن‌هور

همشهری18 دقیقه قبل

سفر یک هیأت صهیونیستی به قطر

مشرق‌نیوز18 دقیقه قبل