باید به «استکی» فرصت بدهیم/ اردوی تیم‌های ملی ادغام می‌شوند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایسنا
باید به «استکی» فرصت بدهیم/ اردوی تیم‌های ملی ادغام می‌شوند

باید به «استکی» فرصت بدهیم/ اردوی تیم‌های ملی ادغام می‌شوند

ایسناخبرگزاری ایسنا |
ایسنا/کرمانشاه مدیرتیم‌های ملی بوکس ایران از برنامه ریزی برای ادغام اردوی تیم‌های ملی بوکس ایران خبر داد.

رضا مهدی پور که اخیرا به عنوان مدیر تیم‌های ملی بوکس ایران منصوب شده در گفت و گو با ایسنا، گفت: نگاه ما به تیم‌های ملی مطابق با برنامه‌های روز دنیا و همگام با شرایط کنونی اقتصاد کشور است.

وی تصریح کرد: بزودی کمیته‌ای تحت عنوان کمیته محتوایی تشکیل خواهیم داد که در آن دنبال تدوین برنامه‌های تیم‌های ملی با نگاه روز دنیا هستیم. با تشکیل کمیته اجرایی نیز برنامه‌هایی که توسط متخصصین در کمیته محتوایی تشکیل شده را اجرایی خواهیم کرد.

مدیر تیم‌های ملی بوکس ایران در ادامه بابیان اینکه فرمایشات مقام معظم رهبری درخصوص اقتصاد مقاومتی و استفاده از توان و نیروهای مستعد داخلی سرلوحه مدیریت تیم‌های ملی قرار دارد، اظهارکرد: براین اساس در بخش مربیگری از ظرفیت‌های داخلی استفاده می‌کنیم، چر اکه در وضعیتی که کشور به خاطر تحریم‌های ظالمانه دارد، نباید اجازه ‌دهیم با جذب مربی خارجی ارز از کشور خارج شود.

وی تاکید کرد: علی استکی سرمربی کنونی تیم ملی از جمله مربیان توانمند داخلی است که با علم روز بوکس دنیا آشنایی دارد، اما کمی فرصت نیاز دارد تا تیم ملی بوکس ایران را به جایگاه واقعی خود برساند.

مهدی پور در ادامه از برنامه ریزی برای ادغام اردوی تیم‌های ملی خبر داد و گفت: پراکندگی اردوهای تیم‌های ملی بوکس عایدی جز ضرر برای فدراسیون ندارد، برای همین در نظر داریم تا بزودی اردوی تیم‌های ملی «امید و بزرگسالان» و «جوانان و نوجوانان» را باهم ادغام کنیم تا هم از لحاظ مالی بتوانیم آنها را مدیریت کنیم و هم اینکه برنامه ریزی‌ بهتری برای آنها داشته باشیم.

وی باتاکید بر اینکه ادغام اردوی تیم‌های ملی با برنامه‌ای کاملا علمی انجام خواهد گرفت، اعلام کرد: همچنین در نظر داریم تا برای اردوهای تیم‌های ملی تمرکز زدایی کنیم و در استان‌های مختلف این اردوها برگزار شوند.

مدیر تیم‌های ملی بوکس ایران در ادامه از برنامه ریزی‌ انجام گرفته برای بخش مربیان و کمک مربیان تیم‌های ملی نیز یاد کرد و گفت: تا پیش از این سرمربی تیم‌های ملی مربیان و کمک مربیان تیم‌ها را انتخاب می‌کردند، اما از این پس انتخاب این دو براساس نظر فدراسیون خواهد بود که آن هم در راستای شناسایی مربیان و کمک مربیان قهرمان پرور و رعایت عدالت بین مربیان و کمک مربیان توانمند کشور است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

بارش دومین برف پاییزی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
گزارش اختصاصیبارش دومین برف پاییزیامروز آسمان شمال پایتخت و شهرستان‌های ملارد، دماوند، پردیس و بومهن برفی بود و شهروندان در این هوای پاک نفسی تازه کردند.

پمپئو به فکر گرسنگان آمریکایی باشد

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
آقای سید عباس موسوی سخنگوی وزارت خارجه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، ضمن تقبیح و محکومیت اظهارات مداخله جویانه اخیر وزیر خارجه آمریکا، اظهار داشت: تنها چیزی که به آقای پمپئو نمی‌چسبد، اعلام حمایت از ملت ایران است. پمپئو به فکر گرسنگان آمریکایی باشدسخنگوی وزارت امورخارجه، تاکید کرد: ملت ایران، ملت بالغ و رشیدی است و از موانع مختلف عبور کرده و ناملایمات بسیاری را پشت سرگذاشته است و این ملت از این مرحله نیز عبور خواهد کرد و مسایل داخلی خودش را حل و فصل خواهد کرد. امنیت مرزها، محور گفتگوی فرمانده ارتش پاکستان در تهرانسخنگوی وزارت امور خارجه، سفر فرمانده ارتش پاکستان به تهران را بی نظیر توصیف کرد و گفت: مسایل دوجانبه و امنیت مرز‌ها محور گفتگو‌های فرمانده ارتش پاکستان در تهران است. آقای سید عباس موسوی اظهارداشت: آقای قمر جاوید باجوا، فرمانده ارتش پاکستان در صدر هیاتی بلند پایه نظامی امنیتی امروز (دوشنبه) وارد ایران شد و قرار است وی با برخی از مقامات جمهوری اسلامی ایران دیدار و رایزنی کند. فرمانده ارتش پاکستان در صدر هیاتی بلند پایه نظامی امنیتی امروز وارد ایران شدآقای موسوی، افزود: فرمانده ارتش پاکستان فردا (سه شنبه) با آقای ظریف وزیر امور خارجه دیدار و گفتگو خواهد کرد.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
زمان اتصال اینترنت نامعلوم استخبرگزاری ایلنا نیز به نقل از یک منبع آگاه نوشته است: تصمیم برای قطع اینترنت توسط دستگاه‌های امنیتی گرفته شده است. ناامنی‌های اخیر موجب شده شورای امنیت تصمیم به قطع اینترنت بگیرد. وی قطع خطوط اینترنت تلفن همراه را در تمام اپراتورها همراه اول، ایرانسل و رایتل عنوان کرد و زمان اتصال اینترنت را نامعلوم دانست. البته در حالی گفته شده که رسانه‌ها محدودیت دسترسی به اینترنت ندارند که اینترنت دفتر رسانه‌هایی همچون «آفتاب‌نیوز» نیز همزمان با قطع اینترنت در سراسر کشور، قطع شده است. قطع دسترسی کاربران ایرانی به اینترنت جهانی انتقادهایی را در پی داشته است.

جریان فناوری کشور در مسیر خدمت رسانی

صدا و سیماصدا و سیما8 ساعت قبل
جریان فناورانه در فضای علمی کشور روان است و با شتاب فراوان در مسیر خودکفایی و خود اتکایی ادامه دارد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا وسیما؛ استفاده از شبکه ملی اطلاعات و اجرای ساختارهای کسب و کارهای نوپا در بسته‌های بومی و داخلی راهبردی است که فناوران کشور پیش گرفتند تا از خروج اطلاعات به شبکه‌های خارجی جلوگیری کنند.
الفالف1 روز قبل
مردم حق دارند خشمگین باشند چرا که در اجرای تصمیم بنزینی شبانه مثل دزدها عمل کرده. حتی ائمه جمعه می‌توانند تریبون را به میان معترضان ببرند و مسئولان شهر را دعوت کنند به حرف مردم گوش دهند. آنچه مسلم است، معترضان تریبون می‌خواهند. جلوی مسئولان، اعتراض کنند، حتما بهتر از این است که با سنگ و چوب جلوی عابر بانکها اعتراض کنند. به معترضان تریبون بدهید تا صف معترضان از اوباش جداشود.

تحریم‌ها علیه ایران، تروریسم اقتصادی است

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
این کار درباره جلوگیری از دستیابی ایران به مواد غذایی هم مصداق دارد اما از خوش شانسی ماست که ایران کشوری بزرگ و قوی است. تحمیل تحریم‌ها علیه ایران بهترین مثال درباره تروریسم اقتصادی است. وی درباره اتهام ایران به صدور احکام اعدام گفت: ما در ایران مجازات اعدام داریم و این امر بر کسی پوشیده نیست. ۹۰ درصد احکام اعدام در ایران درباره جرائم مرتبط به مواد مخدر است در نتیجه مواد مخدر یکی از عوامل اساسی صدور حکم اعدام است. گفتم که ۹۰ درصد اعدام‌ها در ایران به دلیل مواد مخدر است.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری1 روز قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری1 روز قبل

مدارس و دانشگاه‌ها در برخی شهرها تعطیل شدند

خبری1 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

آخرین وضعیت طرفداری در روزهای اختلال اینترنت: سرویس نتایج زنده و جدول‌ها در اپلیکیشن و سایت قابل دسترسی شد (بهبودها انجام خواهد شد)، وضعیت پوشش اخبار بهبود یافت، بخش گفتگو (در فهرست قابل دسترسی است) در سایت راه اندازی شد. ادامه در مشروح: …

طرفداریچند ثانیه قبل

بررسی تمام معادلات گروه مرگ انتخابی جام جهانی/ ایران چطور صدرنشین می‌شود؟

ایسنا10 دقیقه قبل

۵ قاب از ۶۰ سالگی بن‌هور

همشهری13 دقیقه قبل

کپچر ۲۰۲۰ معرفی شد/ خودرویی با امکانات متنوع و قیمت رقابتی (+تصاویر)

عصر ایران16 دقیقه قبل

یک رکورد و یک سقوط برای قهرمانان لیگ برتر انگلیس/ آیا آرسنال به پله‌های پایین‌تر باز می‌گردد؟! +آمار

میزان‌آنلاین17 دقیقه قبل

تخصیص کارت بلیت ۳۰۰ هزار تومانی به سربازان در صورت تصویب شورای شهر

ایسنا18 دقیقه قبل