روزنامه‌های ورزشی، یکشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۸؛ بنجل دیگر می‌آید!
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ورزش ۱۱
  4. ورزشی
روزنامه‌های ورزشی، یکشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۸؛ بنجل دیگر می‌آید!

روزنامه‌های ورزشی، یکشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۸؛ بنجل دیگر می‌آید!

ورزش ۱۱خبرگزاری ورزش ۱۱ |
اختصاصی | شما را به دیدن صفحۀ نخست روزنامه‌های ورزشی، یکشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۸ دعوت می‌کنیم.

روزنامه‌های ورزشی، یکشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۸؛ بنجل دیگر می‌آید! - 1

استقلال

روزنامه‌های ورزشی، یکشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۸؛ بنجل دیگر می‌آید! - 5

شوت

روزنامه‌های ورزشی، یکشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۸؛ بنجل دیگر می‌آید! - 8

گل

روزنامه‌های ورزشی، یکشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۸؛ بنجل دیگر می‌آید! - 11

در خبری بخوانید: جدیدترین اخبار ورزشی روز دنیا

ابرار ورزشی

روزنامه‌های ورزشی، یکشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۸؛ بنجل دیگر می‌آید! - 15

پیروزی

روزنامه‌های ورزشی، یکشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۸؛ بنجل دیگر می‌آید! - 18

ایران ورزشی

روزنامه‌های ورزشی، یکشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۸؛ بنجل دیگر می‌آید! - 21

فرهیختگان

روزنامه‌های ورزشی، یکشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۸؛ بنجل دیگر می‌آید! - 24

خبر ورزشی

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ورزش۳ورزش۳13 ساعت قبل
هالک ایرانی قراردادی با سازمان بوکس آمریکایی به نام BK FC امضا کرده و به زودی وارد رینگ می‌شود. البته مسئولان این سازمان در تلاش هستند تا رقیب قدرتمندی برای هالک ایرانی بیابند. قبلا قرار بود هالک ایرانی مبارزه‌ای در رشته MMA داشته باشد و در ادامه صحبت از مبارزه او با هالک برزیلی مطرح بود که هر دو مبارزه به سرانجام نرسید. در اعلامیه‌ای که BK FC منتشر کرده، ورود هالک ایرانی به این سازمان را با عباراتی همچون «جنگ جهانی سوم» و «ایالات متحده در مقابل ایران» همراه کرده است. ما از هالک ایرانی واقعا چیزهای بزرگی انتظار داریم.
وانانیوزوانانیوز1 روز قبل
به گزارش وانانیوز، در چارچوب هفته یازدهم رقابت‌های لیگ برتر، شاگردان گابریل کالدرون آرژانتینی باید به مصاف شاگردان مهدی تارتار بروند. این دیدار درحالی قرار است یک آذر در ورزشگاه آزادی برگزار شود که سرخ‌ها برای این بازی غایبانی دارند. بشار رسن هم غایب دیدار خواهد بود. همچنین گابریل کالدرون، سرمربی آرژانتینی پرسپولیس نیز به دلیل حکم کمیته انضباطی محروم است و باید از روی سکو‌ها تیمش را هدایت کند. این دیدار درحالی یک آذر برگزار می‌شود که سرخ‌ها با پیروزی احتمالی می‌توانند به رده دوم جدول برسند.
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
فوتبالیست زن تیم سپاهان بابت شادی گلی که در مسابقه تیمش انجام داده خبر ساز شده؛ او بابت راه ندادن خبرنگاران و خانواده‌ی بازیکنان به بازی زنان گلایه دارد. این فوتبالیست ۲۴ ساله که به تازگی ازدواج کرده، چند روز قبل در جریان مسابقه تیم سپاهان موفق شد به عنوان یک مدافع وسط یکی از گل‌های تیمش را بزند. او بعد از این گل شادی جالبی انجام داد که تصویر این شادی حسابی خبرساز شده است. عادلی درباره واکنش همسرش به این اتفاق تاکید کرد: او بسیار خوشحال شد اما از طرفی ناراحت هم بود که در ورزشگاه حضور نداشت. فوتبالیست تیم زنان سپاهان همچنین گفت: بر اساس قوانین جدیدی که در مسابقات فوتبال زنان اجرا می‌شود حتی خبرنگاران مرد هم نمی‌توانند بازی زنان را از نزدیک تماشا کنند.
ورزش۳ورزش۳12 ساعت قبل
عراقی‌ها اما قبل از بازی با بحرین یک بازی دشوار و سنگین را برابر تیم ملی ایران برگزار کرده‌اند که شاید این موضوع بتواند نتیجه گرفتن آن‌ها را برابر بحرین دشوار کند. در صورت مساوی در این بازی عراق ۱۱ و بحرین ۹ امتیازی خواهند شد و آن وقت شرایط صعود برای تیم ملی ایران کمی دشوار می‌شود. ایران در آزادی بحرین را ببرد بازهم بازی آخر برابر عراق تبدیل به یک جنگ بزرگ برای صعود خواهد شد. تیم ملی با سه امتیاز بازی با بحرین ۱۵ امتیازی شده و در صورت برد برابر عراق به امتیاز ۱۸ می‌رسد. در اینصورت ایران و بحرین صعود می‌کنند و عراق حذف خواهد شد.
مهرمهر11 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، رئیس فدراسیون کشتی در احکامی امیرحسین ندرلو را بعنوان سرپرست کمیته روابط عمومی و محسن وحدانی را به عنوان مشاور عالی در امور رسانه منصوب کرد. در حکم امیرحسین ندرلو آمده است: نظر به سوابق و تجربیات ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم به سمت سرپرست کمیته روابط عمومی فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی منصوب می‌شوید. ۴- برقراری ارتباط با سایر سازمان‌های دولتی و غیر دولتی، متناسب با اهداف و رسالت‌های فدراسیون. ۵- تهیه و تدوین اخبار، بیانیه‌ها، اطلاعیه‌ها، آگهی‌ها و پیامدهای فدراسیون و ترتیب نشر انعکاس آن در رسانه‌های گروهی. در حکم محسن وحدانی آمده است: نظر به تجربیات و سوابق ارزنده مدیریتی جنابعالی، به موجب این حکم، به عنوان مشاور عالی اینجانب در امور رسانه فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران منصوب می‌شوید.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری8 ساعت قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری9 ساعت قبل

مدارس و دانشگاه‌ها در برخی شهرها تعطیل شدند

خبری9 ساعت قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

مقایسه خودرو کیا سراتو ۱۶۰۰ سایپا و رنو سیمبل

میزان‌آنلاین4 دقیقه قبل

تیپ فیلم‌های کلاسیک دختر ستایش+عکس

رکنا5 دقیقه قبل

۴ قربانی بر اثر شلیک‌های مرگبار هنگام مسابقه فوتبال

رکنا7 دقیقه قبل

حداقل ۲۰ تن زعفران ایران به «افغانستان» قاچاق می‌شود

عصر ایران7 دقیقه قبل

۱۱ درصد؛ کاهش ارزش کالاهای صادراتی

اقتصاد آنلاین8 دقیقه قبل

اعلام حمایت مقامات آمریکا از ایران دروغی شرم آور است

اقتصاد آنلاین8 دقیقه قبل