تصویرسازی‌های جالب یک هنرمند به درخواست فالورهایش
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. برترین‌ها
  4. سرگرمی

تصویرسازی‌های جالب یک هنرمند به درخواست فالورهایش

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها |
«چیلیک» یک هنرمند بلاروس است که دوست دارد با فالورهایش تعامل برقرار کند و هرچه که فالور‌های اینستاگرام یا توئیترش بخواهند را به شکل کمیک تصویرسازی می‌کند و همراه با متن درخواست آن‌ها منتشر می‌کند

برترین‌ها: «چیلیک» یک هنرمند بلاروس است که دوست دارد با فالورهایش تعامل برقرار کند و هرچه که فالور‌های اینستاگرام یا توئیترش بخواهند را به شکل کمیک تصویرسازی می‌کند و همراه با متن درخواست آن‌ها منتشر می‌کند. اگر دوست دارید بدانید تنهایی ایتالیایی‌ها چه شکلی است، این مطلب ر از دست ندهید.

«دختری که از وزن خودش راضی است»

تصویرسازی‌های جالب یک هنرمند به درخواست فالورهایش - 3

«شطرنجی که با آدم‌ها بازی می‌کند.»

تصویرسازی‌های جالب یک هنرمند به درخواست فالورهایش - 5

«چتربازان اسکاتلندی»

تصویرسازی‌های جالب یک هنرمند به درخواست فالورهایش - 7

«یک پسربچه‌ چطور به یک دختربچه خیانت می‌کند؟»

تصویرسازی‌های جالب یک هنرمند به درخواست فالورهایش - 9

«قورباغه قمارباز»

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار سرگرمی و تفریحی

تصویرسازی‌های جالب یک هنرمند به درخواست فالورهایش - 12

«اشتیاق شدید کسانی که نمی‌توانند با هم باشند»

تصویرسازی‌های جالب یک هنرمند به درخواست فالورهایش - 14

«تفاوت بین تحصیل کردن در یک شهر بزرگ و یک شهر کوچک»

تصویرسازی‌های جالب یک هنرمند به درخواست فالورهایش - 16

«یک پایان خوش برای تایتانیک»

تصویرسازی‌های جالب یک هنرمند به درخواست فالورهایش - 18

«تنهایی ایتالیایی»

تصویرسازی‌های جالب یک هنرمند به درخواست فالورهایش - 20

«دنیای بدون حشرات»

تصویرسازی‌های جالب یک هنرمند به درخواست فالورهایش - 22

«مار چطور با گوشی بازی می‌کند؟»

تصویرسازی‌های جالب یک هنرمند به درخواست فالورهایش - 24

«عنکبوتی که از عنکبوت‌ها می‌ترسد»

تصویرسازی‌های جالب یک هنرمند به درخواست فالورهایش - 26

«تک شاخ چگونه تک‌شاخ بودن خودش را پنهان می‌کند؟»

تصویرسازی‌های جالب یک هنرمند به درخواست فالورهایش - 28

«اگر ماشین‌ها پرواز می‌کردند چه اتفاقی می‌افتاد؟»

تصویرسازی‌های جالب یک هنرمند به درخواست فالورهایش - 30

«لامپی که باور ندارد لامپ است.»

تصویرسازی‌های جالب یک هنرمند به درخواست فالورهایش - 32

آتش‌نشان احساساتی

تصویرسازی‌های جالب یک هنرمند به درخواست فالورهایش - 34

انتقام انگشت کوچک پا

تصویرسازی‌های جالب یک هنرمند به درخواست فالورهایش - 36

منبع: brightside

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

هنرنمایی بانوی نقاش در خلق جذاب‌ترین طراحی‌های سه بعدی روی دست + فیلم

رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش رکنا، طراحی یکی از جذاب‌ترین هنرهاست که البته طرفداران بسیاری دارد. تاکنون هنرمندان زیادی در دنیا بوده‌اند که با روش‌های خلاقانه، سبکی نو ایجاد کرده‌اند که هر یک به نوعی جالب توجه بوده است. یکی از این سبک‌های جذاب، طراحی سه بعدی است که خیلی زود توانست در میان هنرمندان و هنردوستان جای خود را باز کند. خاص‌ترین ویژگی این سبک، ملموس بودن آن است به طوری که در برخی موارد برای بیننده تشخیص آن از واقعیت مشکل است. به همین بهانه، در ادامه ویدئویی از مجموعه هنرنمایی یکی از نقاشان حرفه‌ای طراحی سه بعدی ارائه شده است که تماشای آن خالی از لطف نیست.

شیطنت سید بشیر حسینی با دانشجوهایش سر کلاس + فیلم

رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش رکنا، سید بشیر حسینی، استاد دانشگاه و داور برنامه پرمخاطب عصر جدید در آخرین پست اینستاگرام Instagram خود ویدئویی را منتشر کرد که مورد استقبال بسیاری از مخاطبانش قرار گرفت. او در این ویدئو حین شوخی و خنده با دانشجوهایش، می‌گوید طبق قراری که با آنها دارد، هر زمان که دیر به کلاس بیاید باید برایشان ساندویج بگیرد. حال بر سر تاخیر در آمدنش به کلاس به عهدش عمل کرده و لحظاتی را با شاگردانش به خوشی و شادی سپری می‌کند. سید بشیر حسینی در توضیحات این ویدئو نوشته است: چرا خاطره کم داریم؟ باید بیشتر خطر و خلاقیت و رفاقت کنیم و قفس کلیشه‌ها رو بشکنیم. روح پدرم شاد که می‌گفت به استادفرزند مرا عشق بیاموز و دگر هیچ برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
نامه‌نیورنامه‌نیور1 روز قبل
ما دنبال بازارهایی بودیم که به طور مستمر جایگزین کشورهایی شوندکه در سال‌های اخیر ریزش گردشگران آن‌ها در ایران بیشتر بوده است. او ادامه داد: درحال حاضر بیشتر مطالعات و تمرکز بازاریابی گردشگری ایران علاوه بر کشورهای اروپایی، شبه قاره هند است. او ادامه داد: سوئیس یکی از کشورهایی بود که در سال‌های گذشته با وجود نوسانات سیاسی، همواره به ایران توریست فرستاده است، به اضافه این‌که مردم آن شناخت خوبی از ایران دارند. این سند چارچوب همکاری‌های دو کشور را مشخص می‌کند تا روابط و تعاملات گردشگری بین ایران و سوئیس منسجم‌تر شود. تجربیات گردشگری سوئیس و جایگاهی که گردشگری آن در درآمدزایی و اشتغالزایی این کشور دارد می‌تواند برای ایران مفید باشد.
کجاروکجارو1 روز قبل
سفر به گوشه و کنار دنیا فرصتی عالی برای آموختن چیزهای جدید است به خصوص سفر به کشوری مثل ژاپن که فرهنگی غنی و متفاوت دارد. من یک امتیاز داشتم تا به توکیو در کشور ژاپن برای مدت سه ماه به یک سفر کاری بروم. با وجود اینکه هم‌اتاقی نداشتم مثل بیشتر مسافرانی که به ژاپن سفر می‌کنند و انتخاب می‌کنند که در هاستل یا خوابگاه بمانند ولی هنوز هم فرصت داشتم تا فرهنگ مردم و نحوه زندگی اهالی ژاپن را از نزدیک ببینم. این‌ها چیزهایی است که از سفر به ژاپن یاد گرفتم؛ ۱۴ درسی که زندگی من را تغییر داد. حتی در سایر وسایل حمل و نقل عمومی به آرامی با تلفن صحبت می‌کنند و معمولا از کسی که تماس گرفته می‌خواهند تا بعدا به آنها زنگ بزند.

سفری به زیباترین روستاهای فرانسه+تصاویر

24+
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
ایده زندان بنا به گفته‌های براون و هاو کمک به زندانبان است و باعث می‌شود نگهبانان بتوانند بدون نیاز به تماس مستقیم، زندانیان را کنترل کنند و اصطکاک میان زندانیان را کاهش دهند. زندان دوار یا چرخان عجیب‌ترین طراحی زندانی است که در طول تاریخ دیده شده است، این زندان به دست دو مهندس آمریکایی به نان‌های «ویلیام براون» و «بنجامین اف. هاو» طراحی شد که عبارت است از زندانی استوانه‌ای که به تعدادی سلول انفرادی تقسیم و کل زندان با قفس آهنی دایره‌ای که فقط یک خروجی دارد احاطه شده است. این زندان دوار یک ستون مرکزی دارد که باعث چرخش زندان در قفس ثابت می‌شود و با این شیوه، زندانیان از زندانهایشان از طریق تک دریچه موجود در قفس داخل و خارج می‌روند. حدود ۱۶ مورد از این زندان‌های گردان در ایالات متحده ساخته شدند، اما بیشتر آن‌ها در میانه غربی آمریکا ساخته و زندان‌های (قفس سنجاب) نامیده شدند.

نظرها

اخبار بیشتر