تراز دیپلماسی جلالی در حد تصدی سفیری ایران در روسیه است
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خانه ملت
  4. سیاسی
تراز دیپلماسی جلالی در حد تصدی سفیری ایران در روسیه است

تراز دیپلماسی جلالی در حد تصدی سفیری ایران در روسیه است

خانه ملتخبرگزاری خانه ملت |

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، غلامرضا تاجگردون در جلسه علنی صبح امروز (یکشنبه، ۱۹ آبان ماه) مجلس شورای اسلامی در موافقت با استعفای کاظم جلالی نماینده مردم تهران برای تصدی سفارت ایران در روسیه گفت: بنده از دوره ششم مجلس تاکنون آقای جلالی را به خوبی می‌شناسم.

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: می‌توان به شوخی گفت مردم و شورای نگهبان زورشان به آقای جلالی نرسید، لذا نمایندگان باید همت کنند که ایشان از مجلس بروند.

وی افزود: شاید برخی از سفرا به دلیل عملکرد نسبتا نامناسبشان در تراز جمهوری اسلامی نباشند اما وی در تراز بالایی قرار دارد و این مهم در حالی است که برای تصدی سفارت کشورمان در روسیه، چین و حتی هند باید سفرای کاردان و مقتدری اعزام شوند.

در خبری بخوانید: اخبار سیاسی روز ایران و جهان

تاجگردون افزود: کاظم جلالی ۲۰ سال از عمر خود را در عرصه دیپلماسی گذرانده است و در مجلس تجارب خوبی را به دست آورده که می‌تواند راهگشای خوبی در سیاست خارجی باشد.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: شهادت می‌دهم در زمان‌های مختلفی مانند دورانی که وی ریاست گروه دوستی - پارلمانی ایران و اروپا را برعهده داشت با سیاست‌ورزی صحیح، عزت کشورمان را در جلسات مختلف حفظ می‌کرد و آنچنان با صلابت در جلسات صحبت می‌کرد که اظهارات ضد حقوق بشری برخی مخالفان کشورمان تغییر می‌کرد. /

پایان پیام

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
رئیس جمهور با اشاره به طرح‌ها و پروژه‌های مختلفی که در سطح استان یزد و در بخش‌های مختلف به بهره‌برداری رسید، اظهار داشت: اجرای طرح‌هایی با این وسعت به معنای حرکت در مسیر ایجاد تحول بزرگ در سطح استان یزد است. رئیس جمهور افزود: برای بخش راه و راه‌آهن استان ۵۲۵ میلیارد تومان اختصاص دادیم، ضمن اینکه با تأمین اعتبارات لازم به دنبال تکمیل طرح‌های نیمه تمام سفر قبلی هستیم. رئیس جمهور گفت: اقدامات و اعتبارات لازم برای تأمین آب آشامیدنی یزد برای ۳۰ سال آینده در نظر گرفته شده است و اجرای آن را با قوت ادامه خواهیم داد. ضمن اینکه در خصوص اجرای پروژه‌ها در استان یزد بانک‌ها اعتبارات خوبی بالغ بر ۶۰ هزار میلیارد تومان در نظر گرفتند که می‌تواند تحول بزرگی در استان ایجاد کند. رئیس جمهور در پایان خاطر نشان کرد: خوشبختانه استان یزد از ویژگی‌های بسیار خوبی در زمینه گردشگری برخوردار است و بافت تاریخی، معماری و بناهای تاریخی یزد از جمله جاذبه‌های گردشگری این استان است.

طرحی برای بومی گزینی در استخدام‌های دولتی

صدا و سیماصدا و سیما18 ساعت قبل
بومی گزینی در استخدام‌های دولتی، موضوع طرحی بود که نمایندگان به فوریت بررسی آن رای مثبت دادند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ بومی گزینی در استخدام‌های دولتی، موضوع طرحی بود که نمایندگان مجلس شورای اسلامی به فوریت بررسی آن رای مثبت دادند.
الفالف19 ساعت قبل
درغیراین صورت هیچ کدام از عقلای جامعه از جناح‌های مختلف حرف‌های امروز او را قبول نمیکنند زیرا قوه قضائیه در ماه‌های گذشته به‌هیچ وجه گزینشی عمل نکرده است. همه می‌دانیم که در ریاست جدید قوه قضائیه، عزم جدی و بی بدیل و بدون سوگیری جناحی و حزبی با مفسدان آغاز شده، اما جای تعجب دارد که آقای رئیس جمهور از تریبون ملی، قوه قضائیه را به نوعی کم کاری در معرفی مفسدان اقتصادی متهم می‌کند. این درحالی است که قوه قضائیه با ورود ریاست جدید در مدت زمان کوتاهی، کارنامه خوبی از عملکرد خود ارائه داده است. امروز حتی حامیان رئیس جمهور، انتقادهای سختی به عملکرد او دارند، اما ایشان در کمال ناباوری انتقاد بر کارنامه موفق قوه قضائیه می‌کند. پرونده و تخلفات دولت قبل که روحانی می‌گوید در زمان دولت قبلی مشخص نشد و زمانی که کارشان به اتمام رسید دولت بعد آن را بیرون کشید.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز8 ساعت قبل
به گزارش مشرق، سایت بی بی سی فارسی، در مقاله‌ای انتقادی علیه گروهک تروریستی، تنها به ممنوعیت رابطه جنسی در این فرقه اشاره کرده و از جنایات و خیانت‌های عوامل این گروهک هیچ مطلبی منتشر نکرد! عجیب‌تر اینکه، این رسانه انگلیسی، برای مظلوم جلوه دادن منافقین، علت فرار آنها از ایران و پیوستن به صدام را بازداشت عوامل این گروهک در داخل ایران عنوان کرد! این در حالی است که منافقین از همان ابتدای جنگ و در زمان حضورشان در داخل کشور، به عنوان ستون پنجم ارتش بعثی فعالیت کرده و ضمن بمبگذاری و ترور مردم بی گناه، به دشمن اطلاعات هم می‌دادند؛ پس از این اقدامات بود که مقامات کشور، برای حفظ جان مردم و امنیت کشور، مجبور به شدت عمل علیه اعضای این گروهک تروریستی شدند. به نظر می‌آید اشاره به جنایات و اقدامات تروریستی گروهک منافقین، جز خطوط قرمز بی بی سی است و حتی برای ژست بی طرفی هم اجازه ندارند به جنایات هولناک آنها اشاره کنند.
تسنیمتسنیم1 روز قبل
خراسان شمالی هم‌چنان درگیر و دار تحقق وعده‌هایی است که اگر فقط بخش کوچکی از این وعده‌ها محقق می‌شد٬ امروز وضعیت اقتصاد و معیشت مردم تا حدود زیادی مناسب‌تر از آنچه هست٬ می‌بود. در این گزارش بخشی از وعده‌های عمل نشده در خراسان شمالی را مرور می‌کنیم. موضوعی که می‌تواند به سرعت در کیفیت و کمیت توسعه خراسان شمالی تاثیرگذار باشد. نماینده مردم ۵ شهر استان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات پروژه فاز دوم پتروشیمی خراسان٬ گفت: مشکل پتروشیمی خراسان در وجود همین شرکت‌ها است. این لیست کوچکی از وعده‌های محقق نشده دولت در استان خراسان شمالی است که اگر فقط بخشی از این وعده‌ها محقق می‌شد٬ قطار توسعه استان به سرعت به راه می‌افتاد و مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم نیز کمی مرتفع می‌شد.

مهارت دختران و پسران روسی در باز و بسته کردن سلاح‌های جنگی (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران22 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر

پربحث‌ترین خبرها