تکذیب شایعه گروگان گیری در گچساران
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. رکنا

تکذیب شایعه گروگان گیری در گچساران

رکناخبرگزاری رکنا |
حوادث رکنا: گروگان گیری در شهرستان گچساران کذب است و با بر هم زنندگان آرامش برخورد می شود.

تکذیب شایعه گروگان گیری در گچساران - 1

به گزارش رکنا، فرمانده انتظامی شهرستان گچساران گروگان گیری در این شهرستان را تکذیب کرد.

سرهنگ سید محمد موسوی پیش از ظهر یکشنبه خبر منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر گروگان گیری در شهرستان گچساران را شایعه دانست و تکذیب کرد.

موسوی با بیان اینکه در این خبر آمده بود عصر شنبه حادثه گروگانگیری در یکی از محله‌های گچساران با حضور مقتدرانه سازمان اطلاعات سپاه و نیروی انتظامی با دستور مقام قضایی و بدون هیچ گونه اتفاق ناگواری پایان یافت، اظهار کرد: بعد از پیگیری‌های انجام گرفته، مشخص شد این خبر بی‌اساس و کذب بوده است.

وی افزود: عصر دیروز یک مورد حکم قضایی با همکاری اطلاعات سپاه اجرایی شد که هیچگونه ارتباطی با گروگانگیری نداشته است.

موسوی از اصحاب رسانه و مردم خواست تا اخبار موثق را از منابع معتبر دریافت و از انتشار اخبار بدون منبع خودداری کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان گچساران گفت: ضمنا با کسانی که اقدام به انتشار اخبار کذب که باعث تشویش اذهان عمومی و ایجاد رعب و وحشت در جامعه می‌شود، برخورد قانونی خواهد شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فارسفارس1 روز قبل
افشاری با تاکید بر اینکه دستگاه‌هایی که در مدیریت بحران کمک‌کننده هستند باید آماده به کار باشند گفت: به محض اینکه کار از حالت عادی خارج شود اعضای مدیریت بحران باید در محل کار و حوزه استحفاظی خود حضور داشته باشند. وی با اشاره به اینکه گاهی ممکن است در بروز بحران خطوط ارتباطی قطع شود خاطرنشان کرد: حضور اعضای مدیریت بحران الزامی است و می‌تواند خسارات را به حداقل برساند. فرماندار شهرستان همدان با بیان اینکه چشم امید مردم در هنگام بحران به دست مسوولان است اظهار کرد: در مدیریت بحران هماهنگی حرف اول را می‌زند. افشاری افزود: برای حل مشکل سیل‌برگردان غربی شهرستان همدان به رئیس دانشگاه بوعلی و علوم پزشکی همدان ابلاغ شود که مسیر براساس طرح مشاور مورد تایید شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان همدان است. فرماندار شهرستان همدان در پایان به تخریب بناهای غیرمجاز در حاشیه و بستر رودخانه اشاره کرد و گفت: به ناچار در مواقع خاص با هماهنگی مقامات قضایی اقدام به تخریب این بناها می‌کنیم.

مرگ هایی که نباید اتفاق می‌افتادند / کمی مراقب باشید +فیلم خارجی

رکنارکنا1 روز قبل

فیلم/ کنترل توپ تماشایی ستارگان فوتبال

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز11 ساعت قبل
مهرمهر4 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، زهره عبادتی با اشاره به اینکه با توجه به سردی هوا و افزایش غلظت آلاینده‌های جوی و وارونگی هوا، این اداره طرح ضربتی پایش واحدهای آلاینده هوا را در دستور کار خود قرار داده، گفت: در هفته جاری بیش از ۲۰ واحد بزرگ صنعتی، تولیدی و خدماتی آلاینده هوا پایش شده و به واحدهایی که الزامات محیط زیستی را رعایت نکنند اخطاریه، ابلاغ و اقدامات قانونی لازم، اجرا خواهد شد. وی با بیان اینکه شهروندان در صورت برخورد با هرگونه آلایندگی هوا می‌توانند موضوع را به اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ری اطلاع داده و کارشناسان این اداره در اسرع وقت به موضوع رسیدگی می‌کنند، تصریح کرد: با توجه به تمرکز واحد‌های صنعتی در شهرستان ری و مشکلات محیط زیستی شهرستان در بخش آلودگی هوا، این پایش‌ها به صورت مستمر تا پایان فصول سرد سال ادامه خواهد داشت. بر اساس اطلاعات ایستگاه‌های سنجش آلودگی هوا و انباشت آلاینده و همچنین تداوم آلودگی هوا در چند روز گذشته، امروز مدارس ابتدایی و پیش دبستانی ناحیه یک و دو شهر ری و کهریزک به همراه مدارس ابتدایی شهرستان‌های ورامین، پیشوا، پاکدشت و قرچک با اعلام کارگروه مواقع اضطرار آلودگی هوای استان در دو شیفت صبح و عصر تعطیل بود.
انتخابانتخاب7 ساعت قبل
، علایمی که هنگام سکته مغزی به سراغ همه می‌آید و اگر اطرافیان متوجه آن شوند می‌توانند کمک کنند. این موضوع وقتی اهمیت بیشتری می‌یابد که بدانیم سن سکته مغزی کاهش یافته و ممکن است هنگامی که از عرض خیابان عبور می‌کنیم جوانی در کنارمان به زمین بیفتد و سکته کند. نکته مهم دیگر این است که سکته مغزی همچنان به عنوان علت مهم و اصلی ناتوانی‌ها در کشور شناخته می‌شود. کاهش سن سکته مغزیهم اکنون سکته‌های مغزی در سنین ۴۰ سال و در بعضی موارد زیر ۴۰ سال هم دیده شده است. اگر در کمتر از چهار ساعت بتوانیم بیمار سکته مغزی از نوع بدون خون ریزی‌دهنده را به بیمارستان برسانیم، حتما می‌توانیم اقدامات خیلی خوبی برایش انجام دهیم.

نوزادی که ۹۲ روز پس از به کما رفتن مادر به دنیا آمد

مهرمهر21 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر