جوی نسبتا آرام و پایدار در کشور
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. اجتماعی

جوی نسبتا آرام و پایدار در کشور

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
کارشناس هواشناسی: براساس آخرین اطلاعات هواشناسی در اکثر مناطق کشور جوی نسبتا آرام و پایدار را خواهیم داشت.

خانم معصومه احمدی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا وسیما؛ افزود: این جو آرام و پایدار در نیمه شمالی کشورمان موجب افزایش غلظت آلایند‌ه‌های شهری به ویژه درکلانشهر‌هایی مثل تهران، کرج، قم و اصفهان خواهد شد.

کد ویدیو دانلودفیلم اصلیوی گفت: در بخش جنوبی کشورمان نیز در بخش‌هایی از سیستان و بلوچستان، بخش‌های مرکزی و جنوبی کرمان و در برخی نقاط استان هرمزگان، جنوب فارس، جزایر خلیج فارس و تنگه هرمز در برخی ساعات باید منتظر رگبار، رعد و برق و وزش باد شدید لحظه‌ای باشیم.

در وبسایت خبری بخوانید: خبر های آنلاین اجتماعی از سراسر وب

احمدی افزود: وزش باد کماکان مهمترین پدیده در شرق کشور است که در برخی ساعات شدت می‌گیرد به ویژه در کانون این شرایط یعنی زابل در شمال سیستان و بلوچستان.

وی گفت: به لحاظ شرایط دمایی فعلا​ نوسانات خاصی در سطح کشور پیش بینی نمی‌کنیم.

کارشناس هواشناسی افزود: امروز آسمان تهران صاف همراه با غبار محلی است و دما درگرمترین ساعات به حدود ۱۹ درجه می‌رسد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
وزیر دادگستری آلمان در این باره گفت: تصویربرداری از یک زن از زیر دامن یا تصویربرداری از خط سینه، نقض توهین آمیز و بدون توجیه حریم خصوصی این خانم است. دولت آلمان تصویربرداری زنان از زیر دامن را به عنوان جرم اعلام کرد. به گزارش عصرایران به نقل از خبرگزاری آلمان، دولت آلمان قانونی را تصویب کرده که براساس آن عکاسی و فیلمبرداری از زنان از زیر دامن جرم اعلام شد. این قانون همچنین درباره افرادی است که از زنان عکس و فیلم هایی بگیرند که خط سینه زنان را بدون اراده آنها، برجسته کند. قبل از این در آلمان، تصویربرداری زنان از زیر دامن، غیرمجاز بود اما جرم نبود مگر اینکه فرد، اقدام به لمس یا توهین کند.
تسنیمتسنیم3 ساعت قبل
به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سرهنگ صادق قره‌باقری با اعلام خبر ده‌ها هزار جلد کتاب غیرمجاز درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: با دریافت خبری مبنی بر اینکه دو نفر با همکاری یکدیگر در جنوب غرب تهران اقدام به انبار کردن مقادیر فراوانی کتب بدون مجاز چاپ و غیرمجاز کرده‌اند، بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت. رئیس پایگاه هشتم پلیس امنیت عمومی افزود: در این تحقیقات مشخص شد این افراد سودجو مقادیر زیادی کتاب غیرمجاز یا بدون مجوز را در انباری نگهداری کرده و این کتابها آماده توزیع است. وی تصریح کرد: مأموران پایگاه هشتم پلیس امنیت عمومی موفق به شناسایی مخفیگاه متهمان شده و با هماهنگی مقام قضایی تیمی برای بازرسی از محل و دستگیری متهمان وارد عمل شدند. این مقام انتظامی با اشاربه با بازداشت متهمان و کشف دو هزار کتاب بدون مجوز و غیرمجاز، گفت: متهمان در بازجویی اولیه محل اصلی نگهداری کتب بدون مجوز را اعلام کردند که با اعتراف متهمان انبار دوم کتابهای بدون مجوز نیز شناسایی شده و مأموران موفق شدند، ۴۵ هزار کتاب بدون مجوز نیز در این محل کشف کنند. قره‌باقری با بیان اینکه در مجموع ۴۷ هزار کتاب بدون مجوز کشف شد، عنوان داشت: کارشناسان ارزش ریالی کتب کشف شده را بیش دو میلیارد ریال برآورده کردند.
آناجآناج5 ساعت قبل
رئیس مرکز خدمات آموزش درمانی الزهرا (س): ماهیانه بیش از ۱۰۰ نوزاد در بیمارستان الزهرا (س) تبریز بستری می‌شودرئیس مرکز خدمات درمانی الزهرا (س) با اشاره به این‌که ماهانه حدود ۱۳۰۰ نفر در این بیمارستان بستری می‌شوند، افزود: از این تعداد بیش از ۱۰۰ مورد نوزاد هستند. وی در خصوص بخش نوزادان، بیان کرد: بالاترین سطح خدمات و مراقبت‌های تکاملی که مانع از آسیب‌های مغزی می‌شود، در بخش نوزادان ارائه می‌شود. واعظی با بیان این‌که ۶۴ درصد از تخت‌های بیمارستان الزهرا به زنان و ۳۶ درصد نیز به نوزادان تعلق دارد، اظهار کرد: متوسط بستری روزانه حدود ۳۰ الی ۳۶ بستری بوده و در هر شیفت هشت ساعته، ۲۳۰ نفر از اعضای پرسنل شامل پزشک، کارشناس و پرستار در بخش‌های مختلف خدمت می‌کنند. وی در خصوص بخش مامایی متذکر شد: بخشNICU می‌تواند زنانی را که در سنین پایین باردار شده‌اند و دارای حاملگی پرخطر هستند را پوشش داده و نوزادان سالمی را تحویل خانواده بدهد. رئیس مرکز خدمات درمانی آموزشی الزهرا (س) بیان کرد: روزانه حدود ۲۶۰ نفر و ماهانه حدود هفت هزار تا هشت هزار نفر در کلینیک‌ تخصصی و فوق تخصصی ویزیت می‌شوند، در پاراکلینیک نیز ۵۰ هزار خدمت آزمایشگاهی ارائه می‌شود.

شورای شهر

صدا و سیماصدا و سیما23 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما، حالا باید منتظر ماند و دید آیا دولت نظرات شورای شهری‌ها را درخصوص تامین منابع مالی برای توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی بویژه اتوبوس جدی خواهد گرفت یا همچنان در بر پاشنه بی توجهی به این خواهد چرخید.
فراروفرارو1 روز قبل
دبیر شورای عالی هماهنگی ترافیک شهر‌های کشور، سهمیه سوخت سرویس مدارس کشور را اعلام کرد. دبیر شورای عالی هماهنگی ترافیک شهر‌های کشور در خصوص سهمیه سوخت وانت‌بار‌ها و موتورسیکلت‌ها اظهار کرد: سهمیه سوخت وانت‌های پرمصرف بنزینی ۳۰۰ لیتر، دوگانه‌سوز ۱۲۰ لیتر و سهمیه سوخت وانت‌های کم مصرف بنزینی ۲۰۰ لیتر و دوگانه سوز ۶۰ لیتر در ماه پیش‌بینی شده است. وی در خصوص سهمیه سرویس مدارس نیز گفت: سرویس‌های مدارس در قالب سامانه سپند (ناوگان پایش حمل و نقل دانش‌آموزی) ساماندهی می‌شود و جابجایی مسافر که دانش‌آموز است، انجام می‌دهد و در نتیجه مشمول سهمیه سوخت قرار می‌گیرد. محمدیان با بیان اینکه در گذشته سرویس مدارس جزو سهیه‌بگیر‌های بنزین نبود، تصریح کرد: بر این اساس برای سرویس‌های مدارس ۱۲۰ لیتر در ماه سهمیه بنزین در نظر گرفته شده است. به گزارش فارس، محسن حاجی‌میرزایی وزیر آموزش و پرورش نیز اعلام کرد: با هماهنگی به عمل آمده، سهمیه سوخت مورد نیاز سرویس مدارس تأمین خواهد شد.
ایلناایلنا1 روز قبل
معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا با هشدار به مردم در خصوص پیامک‌هایی با عنوان «دریافت رمز یک‌بار مصرف» گفت: این پیامک‌ها جعلی بوده و به قصد کلاهبرداری ارسال می‌شود. به گزارش ایلنا، ‌ سرهنگ رامین پاشایی معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا درباره پیامک‌هایی با عنوان «دریافت رمز یک‌بار مصرف» گفت: این پیامک‌ها جعلی هستند و یک سری افراد سودجو از این موقعیت سوءاستفاده کرده و با ارسال پیامک به افراد خود را نماینده بانک معرفی می‌کنند. وی ادامه داد: این افراد سودجو با ارسال یک لینک به مردم از آنها می‌خواهند برای دریافت رمز یکبار مصرف در لینک مورد نظر ثبت‌نام کنند. معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا با تاکید براینکه مردم برای دریافت رمز به بانک عامل خود مراجعه کنند، خاطرنشان کرد: سرشماره‌های بانکی کاملا مشخص است و بانک‌ها از این طریق برای مشتریان خود پیامک ارسال می‌کنند. هیچگاه بانک‌ها از طریق شماره‌های شخصی و از طریق سیم‌کارت‌های همراه اول، ایرانسل و رایتل برای مشتریان خود پیامک ارسال نمی‌کنند.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری3 ساعت قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری3 ساعت قبل

مدارس و دانشگاه‌ها در برخی شهرها تعطیل شدند

خبری4 ساعت قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

خداحافظی‌های بی‌موقع از رحمتی تا شجاعی/ خیلی زود، خیلی دیر!

نود4 دقیقه قبل

چرا ایتالیا مقصد محتمل زلاتان است؟

نود5 دقیقه قبل

قوت گرفتن احتمال دائمی شدن قرارداد مهاجم آرژانتینی با پاریسن‌ژرمن

نود5 دقیقه قبل

فیلم | تاکسی کرایه‌اش را زیاد کند، سهمیه‌اش قطع می‌شود

خبرآنلاین6 دقیقه قبل

واکنش مهران غفوریان به کپی «اعجوبه‌ها» از یک برنامه خارجی

عصر ایران8 دقیقه قبل

آماده صدور دانش ذخیره‌سازی خون بندناف به کشورهای مختلف هستیم

ایسنا10 دقیقه قبل