سردترین نقطه ایران زیر نقطه انجماد/ آسمان تهران صاف اما آلوده
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. برنا
  4. اجتماعی
سردترین نقطه ایران زیر نقطه انجماد/ آسمان تهران صاف اما آلوده

سردترین نقطه ایران زیر نقطه انجماد/ آسمان تهران صاف اما آلوده

برناخبرگزاری برنا |

به گزارش گروه روی خط رسانه‌های خبرگزاری برنا؛ فریبا گودرزی، کارشناس سازمان هواشناسی، گفت: از امروز تا روز پنجشنبه جوی پایدار در بیشتر نقاط کشور حاکم می‌شود.

وی افزود: افزایش آلاینده‌ها و کاهش کیفیت هوا در شهر‌های صنعتی و پر جمعیت مانند تهران، کرج، اراک و تبریز خواهیم داشت.

گودرزی اظهار کرد: امروز در جزایر جنوبی کشور، برخی مناطق هرمزگان، سیستان و بلوچستان و جنوب کرمان بارش باران، وزش باد شدید و رعد وبرق پیش بینی شده است.

کارشناس سازمان هواشناسی گفت: از بعدازظهر امروز و روز دوشنبه در نوار شرقی کشور وزش باید افزایش پیدا می‌کند.

کارشناس سازمان هواشناسی درباره تهران افزود: امروز آسمان تهران صاف همراه با غبار محلی است. همچنین دمای تهران امروز ۱۸٫۹ است و بعداظهر به ۱۸ درجه بالای صفر می‌سد.

وی گفت: سردترین منطقه امروز شهرکرد با هفت درجه زیر صفر و گرم‌ترین نقطه شهر اهواز با ۳۱ درجه بالای صفر است.

در وبسایت خبری بخوانید: برترین اخبار اجتماعی در ایران

منبع: میزان

بیشتر بخوانید:

هوای تهران همچنان آلوده است هوای امروز تهران در شرایط «اضطرار» قرار دارد

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

مرگ ۲ دانش آموز خوش زبان ورنکشی در زلزله (+فیلم)

عصر ایرانعصر ایران2 روز قبل
سایت نصر نوشت: شب گذشته آذربایجان باری دیگر لرزید و مردم آذربایجان را در غم از دست دادن تعدادی از عزیزانشان به سوگ نشاند. زلزله ۵٫۹ ریشتری آذربایجان شرقی در بامداد گذشته موجب خسارات سنگینی در تعدادی از روستاهای ترکمنچای شهرستان میانه شد. ریحانه و زهرا دو دخترکی هستند که از وضعیت مدرسه شان انتقاد دارند. این کودکان هم حق دارند در فردای این سرزمین نقش ایفا کنند و به قول زهرا، «مملکت را درست کنند». همه آذربایجان سوگوار ریحانه و زهراست و جا دارد مردم عزیزمان به نحو احسن این دو گل پرپر شده آذربایجان و خانواده هایشان را عزیز شمارند.

خاطره رهبر انقلاب از دوران تبعید در ایرانشهر و برگزاری هفته وحدت

الفالف1 روز قبل
خاطره رهبر انقلاب از دوران تبعید در ایرانشهر و برگزاری هفته وحدتگروه اجتماعی الف، ۱۹ آبان ۱۳۹۸، ۲۰:۵۱ ۳۹۸۰۸۱۹۱۷۹رهبر معظم انقلاب در سخنرانی که در مهرماه سال ۹۰ در جمع مردم ایرانشهر بیان داشتند از خاطرات دوران تبعید و برگزاری هفته وحدت در بین مسلمانان این شهر صحبت کردند.

یوسف‌آباد تهران؛ داستان یک آرزوی سرسبز (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل

از گود برداری تا خانه شهر

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
گزارش اختصاصیاز گود برداری تا خانه شهراز سال ۹۵ یک گود عمیق در میدان امام خمینی خودنمایی می‌کند، گودی که گلایه‌های کسبه و رهگذران را در این منطقه به همراه داشته است.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 روز قبل
تحقیقات از دکتر داروسازی که متهم است همکارش را به خانه کشانده و مورد آزار و اذیت قرار داده است آغاز شد. زنی جوان تیر سال جاری به مأموران پلیس مراجعه کرد و گفت: از سوی دکتری داروساز و دوستش مورد آزار و اذیت قرار گرفته است. او گفت: من خودم دکتر داروساز هستم و با مردی که به من تجاوز کرد هم‌کلاس و دوست بودیم. او مرا مورد تجاوز قرار داد و دوست دیگرش هم آمد و من را مورد آزار و اذیت قرار داد. گفته‌های متهم از سوی پزشکی‌قانونی رد شد، چراکه پزشکی‌قانونی اعلام کرد دختر جوان از سوی مرد داروساز مورد آزار و اذیت قرار گرفته و آثار آن باقی مانده است.

تدابیر برای کاهش آلودگی هوا

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما، آلودگی که مشاهده می‌کنید معمولا در این فصل اتفاق می‌افتد اما تصمیمات اضطرای می‌تواند راهگشای مناسبی برای کاهش آلودگی شهرمان باشه؟

نظرها

اخبار بیشتر