وزارت ورزش و جوانان در بین پنج دستگاه برتر قرار دارد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. برنا
  4. ورزشی
وزارت ورزش و جوانان در بین پنج دستگاه برتر قرار دارد

وزارت ورزش و جوانان در بین پنج دستگاه برتر قرار دارد

برناخبرگزاری برنا |
ژاله فرامرزیان:

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، ژاله فرامرزیان، معاون توسعه مدیریت منابع وزارت ورزش و جوانان گفت: در جشنواره شهید رجایی، شاخص‌های عمومی، اختصاصی دستگاه، میزان رضایتمندی مردم و اثرگذاری در حوزه دولت الکترونیک و فعالیت سیستم نظام بدون کاغذ مورد بررسی قرار گرفت. در شاخص‌های عمومی و اختصاصی که وزارت ورزش با ارتقا یک رتبه نسبت به سال ٩٦ در سال ٩٧ به رتبه خوب ارتقا یافت.

وی افزود: بخش قابل توجهی از امتیازاتی به بخش فعالیت‌های عمومی و فعالیت‌های اختصاصی ورزش قهرمانی، همگانی، حوزه جوانان، افکار سنجی و میزان رضایت مردم بود. افکارسنجی در پنج بخش و هر بخش ٢٢ سوال و هر بخش ٢٠ امتیاز دارد که جمعا ١٠٠ امتیاز را به خود اختصاص داد.

او ادامه داد: در سال ٩٧، ٢٣ دستگاه بررسی و ارزیابی شدند و سال ٩٨ قرار است ٥٠ دستگاه بحث افکار سنجی در مورد آنها انجام شد که در سال گذشته ۶ امتیاز دستگاه‌ها بین ٩٠ تا ١٠٠ سطح عالی است، بین ٨٩ تا ٧٥ سطح خوب و بین ٧٤ تا ٦٠ سطح متوسط است.

فرامرزیان گفت: وزارت ورزش و جوانان ٧١/٢ امتیاز به خودش اختصاص داده است که شاخص‌های تعریف شده هم میزان آگاهی مراجعین از اطلاع رسانی دستگاه در زمینه وظایف، میزان اعتماد به مهارت کارکنان در انجام وظایف، نحوه رفتار کارکنان، وضعیت فضای اداری و تجهیزات برای ارائه خدمات و سایر موارد قانونمندی و نحوه اداره بوده که وزارت ورزش و جوانان بین ٥ دستگاه برتر در شاخص‌ها و سطح رضایتمندی مردم از بین ٢٣ دستگاه قرار دارد.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار ورزشی را آنلاین بخوانید

بیشتر بخوانید:

از عملکرد حوزه مشارکت های اجتماعی اداره کل ورزش و جوانان در یکسال گذشته تقدیر شد پایش فعالیت‌های استعدادیابی40 فدراسیون ورزشی از هفته آینده

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم/ کنترل توپ تماشایی ستارگان فوتبال

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز10 ساعت قبل
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز8 ساعت قبل
به گزارش مشرق، اصغر شرفی، پیشکسوت فوتبال ایران اظهار کرد: ‌ تیم ملی که اصلا مربی ندارد. او اضافه کرد: این در شأن فوتبال ایران است که مربی نداشته باشد؟ ‌ ما بیست و پنجمین کشور پول‌دار دنیا هستیم. پیشکسوت فوتبال ایران ادامه داد: من در این زمینه صد درصد فدراسیون فوتبال را مقصر می‌دانم. من به همه جای فوتبال ایران و دنیا رسیده‌ام. شاید هم ایران بازی را ببرد اما آخرش چه می‌شود.

فرصتی که کالدرون به باشگاه پرسپولیس داد

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
طرفداریطرفداری1 روز قبل
بایرن مونیخ در یک دیدار طوفانی با نتیجه ۴-۰ دورتموند را شکست داد و فاتح در کلاسیکر شد. مدیر بایرن مونیخ، کارل هاینتس رومنیگه پس از اتمام این دیدار درباره جانشین دائمی کواچ گفت تا اطلاع ثانوی هانسی فلیک به عنوان سرمربی موقت تیم به کارش ادامه خواهد داد. بدون گل خوردهپس از سپری شدن ۱۰ هفته از بوندسلیگا دروازه بایرن مونیخ ۱۶ مرتبه باز شده بود، که این آمار برای تیم هایی که در نیمه بالای جدول هستند اصلا مناسب نیست. تغییرات او تنها محدود به تغییر ترکیب به سیستم ۴-۲-۳-۱ نیست، او چینش بازیکنان را به طور محسوسی تغییر داده و برای اولین بار در این فصل بایرن مونیخ ۲ دیدار پیاپی را با ترکیبی مشابه به میدان رفت. در اختیار داشتن حمایت رختکنشکی نیست که بازیکنان بایرن مونیخ لبخند می‌زنند و گوش‌های فلیک سرخ می‌شود.
فوتبالیفوتبالی1 روز قبل
پایگاه خبری فوتبالی- آخرین احکام کمیته انضباطی با ریاست اسماعیل حسن زاده هم عصبانیت پرسپولیسی‌ها را در پی داشت. احکام علیه ما سختگیرانه استاسماعیل حسن زاده در این مدت در فدراسیون بود و حالا از کمیته انضباطی رفته است. امروز بابت هر اتفاقی متضرر می‌شویم و باز هم می‌گویند از ما حمایت شده، وای به روزی که واقعا از پرسپولیس حمایت می‌شد! به حسن زاده پیامکی گلایه کردمحسن زاده از فدراسیون رفته و به شخصه برای ایشان احترام زیادی قائل هستم. ما در حال حاضر ۶ بازیکن ملی‌پوش در تیم بزرگسالان و امید داریم و یک بازیکن ملی‌پوش هم در تیم ملی عراق.

نظرها

اخبار بیشتر