برترین و زیباترین طراحی‌های داخلی خودروها در سال ۲۰۱۹!
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. چرخان
  4. تکنولوژی

برترین و زیباترین طراحی‌های داخلی خودروها در سال ۲۰۱۹!

چرخانخبرگزاری چرخان |

برترین و زیباترین طراحی‌های داخلی خودروها در سال ۲۰۱۹! - 1

هیچ‌کسی نمی‌تواند بگوید که طراحی داخلی یک خودرو و یا همان بحث زیبایی‌شناختی داخل کابین چندان مهم نیست. اگرچه ممکن است این‌گونه تصور شود که ظاهر بیرونی خودرو و خوش‌چهره بودن طراحی خارجی آن، بیشتر مهم بوده و تأثیرگذارتر است، اما بدون شک هرکسی وقت بسیار بیشتری را داخل خودرو و برای خودش صرف می‌کند.

شرکت‌های خودروسازی برتر دنیا نیز که به بحث مشتری مداری و جلب نظر مشتریان خود درست مخالف شرکت‌های وطنی، بسیار اهمیت می‌دهند، سعی می‌کنند تا در سبد محصولاتشان، خودروهایی باشد که طراحی داخلی بسیار مجلل و جذابی را در اختیار سرنشینان خود قرار دهد.

با چرخان باشید تا با برترین طراحی‌های داخل کابین در خودروها، فارغ از برچسب قیمتی‌شان در سال 2019، بیشتر آشنا شویم:

برترین و زیباترین طراحی‌های داخلی خودروها در سال ۲۰۱۹! - 6

برترین و زیباترین طراحی‌های داخلی خودروها در سال ۲۰۱۹! - 8

ولوو V۹۰

خودروهای برند سوئدی ولوو را در دنیا به ایمنی بالا می‌شناسند؛ اما این ایمنی دلیل نمی‌شود تا این شرکت خلاق و خوش‌ذوق، به سمت بحث زیبایی‌شناختی خودروهایش چه در بحث داخلی و چه طراحی خارجی نرود. در داخل کابین V۹۰ ولوو، همه‌چیز درست سر جای خودش قرارگرفته و با اندازه‌ای کاملا مناسب و با ترکیب زیبایی از چوب، فلز و مواد نرم به‌کاررفته، این خودروی لوکس، شاهکاری از یک شخصیت خودرویی جذاب سوئدی را به نمایش می‌گذارد. درواقع در عین سادگی و پیچیده نبودن، همه‌چیز همان‌گونه که باید، چیده شده است.

برترین و زیباترین طراحی‌های داخلی خودروها در سال ۲۰۱۹! - 11

برترین و زیباترین طراحی‌های داخلی خودروها در سال ۲۰۱۹! - 13

لینکلن آویاتور

لینکلن یک شرکت خودروسازی آمریکایی است که در سال ۱۹۱۷ و چیزی بیش از یک قرن پیش، تأسیس‌شده و هدف این شرکت نیز تولید خودروهای لوکس برای رقابت با رقیبان اروپایی خود بوده است. آویاتور این شرکت خودروساز نیز یک خودروی شاسی‌بلند و جذاب بوده که بیشتر جذابیت و راحتی خود را مدیون همین طراحی متفاوت و خاص داخل کابین است. لینکلن برای طراحی صندلی‌های آویاتور، از شرکت طراحی هرمان میلر کمک گرفته است تا بتواند راحتی بیش‌ازحد را با تلفیق علم ارگونومی و طراحی جذاب، به سرنشینان خود تقدیم کند.

برترین و زیباترین طراحی‌های داخلی خودروها در سال ۲۰۱۹! - 16

برترین و زیباترین طراحی‌های داخلی خودروها در سال ۲۰۱۹! - 18

مزدا MX-۵ میاتا

در سال‌های اخیر، شرکت ژاپنی مزدا توانسته کارهای فوق‌العاده‌ای را درزمینهٔ طراحی داخل کابین برای پیشبرد اهدافش و همچنین رقابت با لوکس سازان آمریکایی و اروپایی انجام دهد. خودروی MX-۵ نیز نشان داده است که نیاز نیست پول یک خودروی لوکس اروپایی را داد تا بتوان جذابیت‌های داخل کابین آن‌ها را مشاهده کرد. بلکه ارگونومی، راحتی، سادگی و زیبایی خاص این مزدا نیز می‌تواند با هزینه کمتر، همان چیزهای مدرن را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

برترین و زیباترین طراحی‌های داخلی خودروها در سال ۲۰۱۹! - 21

برترین و زیباترین طراحی‌های داخلی خودروها در سال ۲۰۱۹! - 23

مرسدس بنز کلاس S

بدون شک باید نام حداقل یک مدل از خودروهای محبوب و با اصالت مرسدس، در این فهرست وجود داشته باشد. خودروهای سری S این شرکت که با خاصیت لوکس بودن خود و هزینه‌ای که مشتریان برای آن‌ها می‌پردازند، تقریبا هر آن چیزی را که آن‌ها از این خودروها بخواهند را در اختیارشان قرار می‌دهند. درواقع،S کلاس مرسدس بنز، به‌راحتی، استفاده کردن از سامانه‌های مدرن و کاربردی، صندلی‌های عقب قابل تنظیم، استفاده از مواد لوکس و سیستم‌های سرگرمی عالی، معروف هستند.

برترین و زیباترین طراحی‌های داخلی خودروها در سال ۲۰۱۹! - 26

برترین و زیباترین طراحی‌های داخلی خودروها در سال ۲۰۱۹! - 28

بنتلی کانتیننتال جی تی

شاید نام این خودروی بریتانیایی نسبت به خودرویی مانند S کلاس کمی سخت‌تر باشد اما هر چه که باشد باید این را دانست که خودروهای لوکس و البته بسیار گران‌قیمت بنتلی، هیچ کم و کسری برای سرنشینان خود باقی نمی‌گذارند. درواقع بنتلی عادت دارد که با ترکیب طراحی سنتی و حفظ اصالت خود و البته اضافه کردن مؤلفه‌های مدرن و به‌روز در خودروهایش، یک طراحی داخلی عالی و منحصربه‌فرد را رقم بزند. خودرویی که در کابین آن، از چوب یا فلز باکیفیت بالا و همچنین بیش از ۲ مایل (۳٫۲ کیلومتر) تاروپود نخ برای رودوزی‌های صندلی‌ها به‌کاررفته است.

برترین و زیباترین طراحی‌های داخلی خودروها در سال ۲۰۱۹! - 31

برترین و زیباترین طراحی‌های داخلی خودروها در سال ۲۰۱۹! - 33

جنسیس جی ۹۰

جنسیس زیرمجموعه لوکس ساز هیوندای کره است که خودروهای خاص و جذابی را تولید کرده و می‌کند. خودروهایی که اگر کسی، آن‌ها را بدون برند چسبیده شده جنسیس روی خودروها مشاهده کند، نمی‌تواند متوجه تفاوتی بین آن‌ها و خودروهای لوکس اروپایی شود. استفاده از مواد مصرفی باکیفیت و عالی شامل روکش‌های صندلی چرم رودوزی شده و پنل‌های به‌کاررفته روی درب‌ها و سادگی زیبا برای طراحی داخلی، همه و همه به جذابیت این خودرو افزوده‌اند.این رو هم بخون:

خبری: اخبار و تازه های علم و تکنولوژی

وقتی جیپ گلادیاتور تبدیل به یک خودروی نظامی می‌شود! مهر ۲۹, ۱۳۹۸

برترین و زیباترین طراحی‌های داخلی خودروها در سال ۲۰۱۹! - 38

برترین و زیباترین طراحی‌های داخلی خودروها در سال ۲۰۱۹! - 40

رولزرویس فانتوم

بازهم یک برند دیگر از بریتانیا که با خودروهای فرست کلاس لوکس و گران‌قیمت خود، حرف تازه‌ای را به صنعت خودروسازی آورده است. هر جزئی از طراحی داخلی فانتوم این شرکت، با دقت فراوان و با حساسیت بالایی طراحی‌شده که به همین خاطر این خودرو تا این حد به طراحی داخلی لوکس و منحصربه‌فردی رسیده است.

برترین و زیباترین طراحی‌های داخلی خودروها در سال ۲۰۱۹! - 43

برترین و زیباترین طراحی‌های داخلی خودروها در سال ۲۰۱۹! - 45

مک لارن ۷۲۰S

یک خودروی اسپرت تمام‌عیار، بدون شک به طراحی داخلی تمام‌عیارتری نیز نیاز خواهد داشت و در این مورد، مک لارن برای مدل 720S خود، سنگ تمام گذاشته و یک خودروی اسپرت با طراحی کابین منحصربه‌فردی را تولید کرده است. خودرویی که مشتریان، جه نوع کلاسیک و چه اسپرت آن را انتخاب کنند، بازهم با کابین خاص و بسیار زیبایی روبرو می‌شوند که با ترکیب رنگ جذاب، راحتی و امکانات عالی توانسته یک خودروی اسپرت کامل و بدون عیب و نقص باشد.

برترین و زیباترین طراحی‌های داخلی خودروها در سال ۲۰۱۹! - 48

برترین و زیباترین طراحی‌های داخلی خودروها در سال ۲۰۱۹! - 50

جیپ گلادیاتور

اگرچه شرکت جیپ برای مدل رنگلر (Wrangler) خود سنگ تمام گذاشت و با تمام به‌روزرسانی‌هایی که چه درزمینهٔ قوای فنی و موتوری و چه طراحی آن انجام داد، رنگلر را یک خودروی تمام‌عیار کرد اما دراین‌بین نمی‌توان از زیبایی خاص طراحی داخل کابین گلادیاتور این شرکت نیز گذشت. طراحی زمخت و متفاوت، شاه‌کلید طراحی‌های جیپ بوده که خودروهای این شرکت آمریکایی را خاص کرده‌اند.

برترین و زیباترین طراحی‌های داخلی خودروها در سال ۲۰۱۹! - 53

برترین و زیباترین طراحی‌های داخلی خودروها در سال ۲۰۱۹! - 55

لکسوس LC

کافی است تنها نیم‌نگاهی به طراحی خاص و البته بسیار زیبای صندلی‌های لکسوس LC بیندازید تا عمق زیبایی کلی این خودروی لوکس ژاپنی را درک کنید. خودرویی که طراحی داخلی آن چیزی فراتر از خودروهای امروزی بوده و انگار طراحان سفینه‌های فضایی، این بخش از کار لکسوس را برای طراحی داخلی LC در دست خود داشته‌اند.

برترین و زیباترین طراحی‌های داخلی خودروها در سال ۲۰۱۹! - 58

برترین و زیباترین طراحی‌های داخلی خودروها در سال ۲۰۱۹! - 60

هوندا آکورد

هوندا شرکتی نیست که بخواهد طراحی داخلی خودروهایش در فهرستی قرار بگیرد که شرکت‌هایی مانند رولز-رویس، لکسوس، ولوو و امثال این شرکت‌های هستند؛ اما توجه خاص این خودروساز ژاپنی به طراحی داخل کابین محصولاتش در سال‌های اخیر موجب شده تا هوندا نیز یک نامزد در این لیست داشته باشد. خودرویی که بدون شک، طراحی داخلی بسیار خوبی را نسبت به پولی که برای آن پرداخت‌شده است، در اختیار سرنشینان قرار می‌دهد.

برترین و زیباترین طراحی‌های داخلی خودروها در سال ۲۰۱۹! - 63

برترین و زیباترین طراحی‌های داخلی خودروها در سال ۲۰۱۹! - 65

آئودی A۸

آئودی را می‌توان استاد طراحی خودروهای لوکس با بالاترین و بروزترین امکانات چه برای بحث فنی و چه طراحی داخل کابین دانست. کابین دیجیتالی و یا مجازی A۸ را می‌توان یکی از ویژگی‌های خاص و شاخص این خودرو دانست که می‌تواند با امکانات خاص خود، راننده و سرنشینان را از همه اطلاعات ریزودرشت باخبر کند.

برترین و زیباترین طراحی‌های داخلی خودروها در سال ۲۰۱۹! - 68

برترین و زیباترین طراحی‌های داخلی خودروها در سال ۲۰۱۹! - 70

فراری ۸۱۲ سوپر فست

نمی‌شد این فهرست را به پایان رساند و نام یک خودروساز ایتالیایی را در آن مشاهده نکرد. شاید توجه بیش‌ازحد به طراحی خارجی و قدرت و سرعت خودرو در محصولات شرکت‌های برتری مانند فراری، گاهی در بررسی خودروها، بحث داخل کابین آن‌ها را نادیده بگیرد؛ اما هیچ شرکتی، فرمانی مانند فراری با این شکل و شمایل و حس خاص خود، تولید نمی‌کند. خودرویی که برخلاف بسیاری از خودروهای لوکس امروزی، خط‌مشی متفاوت خود را در طراحی داخل کابین داشته و حتی از صفحه‌نمایش وسط داشبورد نیز خبری نیست. ولی بااین‌حال، همه‌چیز جذاب و متناسب، کنار هم قرارگرفته‌اند.منبع Carbuzz اشتراک

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

صدا و سیماصدا و سیما11 ساعت قبل
آقای میلاد منشی پور در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صداو سیما گفت: برای حمایت از رانندگان تپسی، ​ ۵ درصد از حق کمیسیون شرکت را کاهش داده‌ایم تا سهم راننده بیشتر شود. وی اضافه کرد: پیش از این، حق کمیسیون شرکت تپسی ۱۵ درصد بود و رانندگان ۸۵ درصد از کرایه را برداشت می‌کردند که اکنون برای حمایت از رانندگان، سهم شرکت به ۱۰ درصد کاهش یافت. آقای منشی پور با بیان اینکه روال دریافت خودرو اینترنتی مانند گذشته است گفت: حجم سفر‌ها به روال عادی برگشته است و مردم مشکلی برای دریافت خودرو ندارند. مدیرعامل تپسی افزود: در زمان حاضر مردم می‌توانند به راحتی اپلیکیشن دریافت خودرو اینترنتی تپسی را بر روی گوشی‌های خود نصب کنند و هیچ مشکلی برای دریافت خودرو وجود ندارد.
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد6 ساعت قبل
فروش در کشورهای عضو اتحادیه‌اروپا و نیز سازمان تجارت آزاد اروپایی در ماه اکتبر به ۲۱/ ۱ میلیون دستگاه رسید. این درحالی است که طی ماه‌های ابتدایی و میانی سال ۲۰۱۶، به دلیل تقلای خودروسازان برای اعمال استاندارد‌های جدید کاهش آلایندگی بر محصولات خود، فروش خودرو در این منطقه دچار رکود شده بود. در این بین، فروش محصولات فولکس‌واگن ۳۱ درصد افزایش یافت. اما درحالی‌که فروش خودروهای گروه پژو-سیتروئن افت ۹/ ۴ درصدی را تجربه کرد، فروش گروه رنو با رشد ۱۳ درصدی مواجه شد.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز21 ساعت قبل
یکی از دلایل مهم سهمیه بندی بنزین مصرف بالای آن در کشور است، در این معادله خودروهای داخلی نقش موثری دارند چرا که ساختار قدیمی آنها با بنزین تولیدی کشور تطابق نداشته و ضمن بالا بردن مصرف سوخت به علت احتراق ناقص بر آلودگی هوا می‌افزاید. هر چند سهمیه بندی و افزایش قیمت بنزین مجدد توسط دولت برای مدیریت مصرف سوخت اجرایی شده است و قطعا این سیاست در کوتاه مدت مصرف بنزین را کاهش خواهد داد اما بدون اصلاح روند تولید خودرو توسط خودروسازان داخلی حل این مشکل مقطعی خواهد و دوباره پس از مدتی میزان مصرف روند صعودی خواهد گرفت. در این باره فربد زاوه کارشناس صنعت خودرو در گفت و گو با خبرگزاری میزان اظهار کرد: متهم اصلی بالا بودن مصرف سوخت در کشور مردم نیستند بلکه خودروسازان و دولت در این زمینه مقصر هستند. این کارشناس صنعت خودرو افزود: دو فاکتور تقاضای سفر زیاد بواسطه بروکراسی اداری پیچیده در کشور و قدیمی بودن تکنولوژی خودرو‌ها موجب شده مصرف سوخت بالا باشد. وی گفت: سیاست حمایت بی حد از دو خودروساز بزرگ کشور توسط دولت موجب شده حل کردن مشکلات پیچیده شود.

اینترنت ملی اینترنت نیست؛ یک شبکه داخلی است (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران19 ساعت قبل
این روز‌ها به‌خاطر اعتراضات به گران شدن بنزین، شورای امنیت ملی اینترنت را قطع کرده است؛ شبکه دیگری جایگزین اینترنت شده است که همان شبکه ملی اطلاعات است که مردم به آن اینترنت ملی می‌گویند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
خبرگزاری میزان- در حالی که میانگین مصرف خودر‌وهای خارجی در سیکل شهری ۷ لیتر است، اما تولیدات داخلی کشور ما بین ۱۰ تا ۱۲ لیتر مصرف می‌کنند. یکی از دلایل مهم سهمیه بندی بنزین مصرف بالای آن در کشور است، در این معادله خودروهای داخلی نقش موثری دارند چرا که ساختار قدیمی آنها با بنزین تولیدی کشور تطابق نداشته و ضمن بالا بردن مصرف سوخت به علت احتراق ناقص بر آلودگی هوا می‌افزاید. هر چند سهمیه بندی و افزایش قیمت بنزین مجدد توسط دولت برای مدیریت مصرف سوخت اجرایی شده است و قطعا این سیاست در کوتاه مدت مصرف بنزین را کاهش خواهد داد اما بدون اصلاح روند تولید خودرو توسط خودروسازان داخلی حل این مشکل مقطعی خواهد و دوباره پس از مدتی میزان مصرف روند صعودی خواهد گرفت. این کارشناس صنعت خودرو افزود: دو فاکتور تقاضای سفر زیاد بواسطه بروکراسی اداری پیچیده در کشور و قدیمی بودن تکنولوژی خودرو‌ها موجب شده مصرف سوخت بالا باشد. وی گفت: سیاست حمایت بی حد از دو خودروساز بزرگ کشور توسط دولت موجب شده حل کردن مشکلات پیچیده شود.
ایلناایلنا16 ساعت قبل
تعدادی از کارگران بازنشسته کارخانه «فرآوری ساخت قطعات خودرو ایران» مستقر در شهر صنعتی رشت از خانه کارگر گیلان تقاضای رسیدگی به مطالباتشان را کردند. به گزارش خبرنگار ایلنا، کارگران بازنشسته کارخانه «فرآوری ساخت قطعات خودرو ایران» مستقر در شهر صنعتی رشت از خانه کارگر گیلان تقاضای رسیدگی به مطالباتشان را دارند. برخی از این کارگران بازنشسته به ایلنا گفتند: کارفرما برای پرداخت این هزینه از کارگران متقاضی؛ تعهدنامه محضری گرفته که به موجب آن درصد زیادی از مزایای سنوات پایان کار کارگر بازنشسته (مشارکت در پرداخت) بابت هزینه بازنشستگی وی هزینه می‌شود. او در همین باره گفت: از مسئولان خانه کارگر گیلان تقاضا داریم تا به مشکل ما رسیدگی نمایند. ایزدی با بیان اینکه یکی وظایف اصلی تشکیلات خانه کارگر استان گیلان رسیدگی به مشکلات صنفی کارگران در صنایع مختلف است، گفت: امروز شاهد هستیم که خانه کارگر به خانه امن کارگران تبدیل شده و آنها هر روزه جهت حل مشکلات و طرح مطالبات خود به دفاتر خانه کارگر در استان‌ها مراجعه می‌کنند.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

حسن روحانی در مورد اعتراض مردم به گرانی بنزین چه گفت؟

خبری18 ساعت قبل

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری2 روز قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری2 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

آخرین وضعیت طرفداری در روزهای اختلال اینترنت: سرویس نتایج زنده و جدول‌ها در اپلیکیشن و سایت قابل دسترسی شد (بهبودها انجام خواهد شد)، وضعیت پوشش اخبار بهبود یافت، بخش گفتگو (در فهرست قابل دسترسی است) در سایت راه اندازی شد. ادامه در مشروح: …

طرفداریچند ثانیه قبل

تمامی دستگاه‌ها برای احیای تالاب جازموریان همراه شوند

همشهری25 دقیقه قبل

خسارت ۲۰۰ میلیارد تومانی به فروشگاه‌های زنجیره‌ای

نامه‌نیور28 دقیقه قبل

سرنوشت نامعلوم خودروهای دپو شده در گمرک/ حاشیه هایی که همچنان ادامه دارد

میزان‌آنلاین28 دقیقه قبل

خواص پرتقال برای سلامت بدن

مشرق‌نیوز28 دقیقه قبل

محدودیت‌ تجمعات بر خلاف قانون اساسی است/ بستن راه گفت‌و‌گو بر پیکر جامعه زخم می‌زند / وزارت کشور ۲۰ سال است اجازه حتی یک تجمع را هم نداده است

خبر فوری28 دقیقه قبل