۵ هزار هکتار برنج در خرمشهر کشت شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خوزستان آنلاین
  4. سیاسی

۵ هزار هکتار برنج در خرمشهر کشت شد

خوزستان آنلاینخبرگزاری خوزستان آنلاین |
۵ هزار هکتار برنج در خرمشهر کشت شد - 0

بزرگنمایی:

پیام خوزستان - خرمشهر- مدیر جهاد کشاورزی خرمشهر گفت: امسال ۵ هزار هکتار برنج در خرمشهر کشت شد.

محمد مطرودی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: امسال و پس از خشک‌سالی در زمین‌های زراعی خرمشهر، پنج هزار هکتار برنج که بیشتر از گونه عنبربو بوده است در این شهرستان کشت شد.

وی به عوامل دخیل در این اتفاق اشاره کرد و گفت: اقداماتی که ظرف چند سال اخیر در بحث کشاورزی خرمشهر انجام شده از جمله تسطیح اراضی و ایجاد زهکش‌های روباز اطراف اراضی کشاورزی، آبشویی اراضی باعث این اتفاق بوده‌اند.

در خبری بخوانید: جدیدترین اخبار سیاسی بین المللی

مدیر جهاد کشاورزی خرمشهر همچنین کیفیت مناسب آب امسال را عامل مهم دیگری برای از سر گیری کشت برنج در این شهرستان دانست.

۵ هزار هکتار برنج در خرمشهر کشت شد - 10

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین22 ساعت قبل
نائب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی: پیام خوزستان - دزفول- نایب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی درخصوص راه‌های افزایش درآمد در بخش کشاورزی گفت: سود سالانه صادرات محصولات کشاورزی ۴۰۰ درصد است. نائب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از سیاست خرد کردن اراضی کشور افزود: این سیاست اشتباه باعث افت بازدهی بخش کشاورزی شده است. نماینده دزفول در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه محصولات کشاورزی این شهرستان با ابتدایی‌ترین روش‌ها صادر می‌شوند، گفت: همین شکل ابتدایی نیز سوددهی بالایی دارد و حداقل ۴۰۰ درصد میزان سود صادرات محصولات در سال است. متولی طرح شرکت تعاونی عام شهرستان دزفول افزود: این تعاونی به اجرای طرح‌ها ورود نمی‌کند و فقط نقش کارگزاری دارد. طرح هایپرمارکت آنلاین شرکت تعاونی دزفول امروز با حضور امام جمعه و نماینده دزفول در مجلس بهره برداری شد.

رقابت‌های انتخاباتی، پشت پرده استیضاح ترامپ

صدا و سیماصدا و سیما23 ساعت قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از نیویورک، علیرغم موافقت ۵۳ درصد نمایندگان مجلس آمریکا بر استیضاح ترامپ، کارشناسان بر آین باورند، این اقدام بدون نتیجه و موجب برکناری اش نخواهد شد.
خبرآنلاینخبرآنلاین21 دقیقه قبل
وی ادامه داد: دشمنان در هر دوره از انتخابات بیشترین تلاش و برنامه‌ریزی را انجام می‌دهند تا مشارکت در انتخابات کم شود یا انتخابات با اعتراضات و تنش مواجه شود که به طور قطع این دوره هم با این مسائل مواجه هستیم. وزیر کشور گفت: انتخابات ضمن اینکه یک امر سیاسی و مربوط به تعیین سرنوشت مردم در اداره امور است یک بحث دفاعی و عامل و مانور قدرت در عرصه‌های گوناگون نیز هست. وزیر کشور اجرای قانون، حرکت در مسیر کلی انقلاب و منافع مردم را مورد تاکید قرار داد و گفت: به موضوع نظارت، اعتقاد داریم همان گونه که به اجرا اعتقاد داریم و سیاست وزارت کشور نیز اجرای دقیق قانون است. رحمانی فضلی با بیان اینکه چیزی به جز قانون نداریم و اگر قانون ضعیف است باید اصلاح شود افزود: قانون موجود، میثاق ما با مردم است. وی ادامه داد: در انجام کار باید اول خدا را در نظر بگیریم و با طهارت روح و بدن نظر بدهیم.

محمود صادقی: رئیس هلال احمر آلوده به فساد است اما روحانی او را نگه داشته است

الفالف20 ساعت قبل
محمود صادقی: رئیس هلال احمر آلوده به فساد است اما روحانی او را نگه داشته استگروه سیاسی الف، ۲۳ آبان ۱۳۹۸، ۱۲:۲۴ ۳۹۸۰۸۲۳۰۳۹۰ نظر، ۴ در صف انتشار و ۰ تکراری یا غیرقابل انتشار
صدا و سیماصدا و سیما18 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، شیخ نعیم قاسم در مراسم گشایش سی و سومین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی گفت: تنها راه آزادی فلسطین مقاومت و وحدت است؛ ما توانسته‌ایم با وحدت خود، در برابر دشمنان مقاومت کنیم و تا زمانی که اشغال‌گری موجود است، جوانان مقاومت نیز در میدان هستند و مناقین مایوس می‌شوند. وی تأکید کرد: تنها راه آزادی فلسطین مقاومت و وحدت است. ما توانسته‌ایم با وحدت خود، در برابر دشمنان مقاومت کرده و تا زمانی که اشغال‌گری موجود است، جوانان مقاومت نیز در میدان هستند و مناقین مایوس می‌شوند. نعیم قاسم درباره قدرت حزب الله در منطقه افزود: قدرت حزب الله در زمینه فرهنگ و تجهیزات و سایر امکانات توسعه پیدا کرده است. معاون دبیرکل حزب الله لبنان همچنین تأکید کرد: وحدت نقطه قدرت ماست و ما باید بدانیم چگونه با یکدیگر تعامل داشته باشیم.
برنابرنا15 ساعت قبل
ظریف در این زمینه گفت: بازگشت داعش تهدیدی علیه ایران، هند و پاکستان است. داعش تهدیدی علیه یک کشور نیست بلکه تهدیدی علیه کل منطقه است. ظریف با اشاره به این‌که «گزارش‌هایی حاکی از آن است که عوامل داعش در افغانستان عملیات‌هایی را در تاجیکستان و ارمنستان اجرا کرده‌اند»، گفت: این‌ها تحولاتی جدی هستند. ما در خصوص تغییر مکان داعش و تهدیدات حاصل از این اقدامشان با دوستان هندی‌مان در ارتباط هستیم. ما همچنین با چین، پاکستان و روسیه نیز در ارتباطیم.

نظرها

اخبار بیشتر