نام ۱۵ خیابان و کوچه تغییر می‌کند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. افکارنیوز
  4. اجتماعی
نام ۱۵ خیابان و کوچه تغییر می‌کند

نام ۱۵ خیابان و کوچه تغییر می‌کند

افکارنیوزخبرگزاری افکارنیوز |
در یکصدوهفتادوپنجمین جلسه شورای شهر موضوع سی‌وسومین صورتجلسه مصوبات کمیسیون نامگذاری و تغییر نام معابر و اماکن عمومی شهر تهران بررسی شد.

به گزارش افکارنیوز،

در یکصدوهفتادوپنجمین جلسه شورای شهر موضوع سی‌وسومین صورتجلسه مصوبات کمیسیون نامگذاری و تغییر نام معابر و اماکن عمومی شهر تهران بررسی شد.

اخبار اجتماعی- در این صورتجلسه تغییر نام ۱۵ کوچه، خیابان و بوستان، مطرح شد که همه ۱۶ عضو حاضر در صحن شورا به این صورتجلسه رای موافق دادند.

براساس این مصوبه بوستان بی‌نام در خیابان شهید عبقری به بوستان پدر، خیابان شهید باهنر به خیابان شهید حمید باکری، کوچه سوم غربی در جنت‌آباد شمالی به شهید مجید رستمی، ‌ بوستان اقاقیا به امدادگر و ایستگاه ۶۳ آ تش‌نشانی به ایستگاه شهید سیداحسان جامعی تغییر نام داشتند.

خبری: جدیدترین و بروزترین اخبار اجتماعی ایران

همچنین ۱۱ کوچه و خیابان در بزرگراه امام رضا (ع) به اسم تندر با شماره‌های مختلف نامگذاری شدند که محسن هاشمی رئیس شورای شهر گفت: تندر نام موشک است و آیا می‌خواهید با این نام اسم کوچه‌ها را تغییر دهید که حجت نظری عضو کمیسیون نامگذاری شورای شهر تهران گفت: بانک نام داریم و براساس این بانک نام‌ها را انتخاب می‌کنیم.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

مرگ ۲ دانش آموز خوش زبان ورنکشی در زلزله (+فیلم)

عصر ایرانعصر ایران2 روز قبل
سایت نصر نوشت: شب گذشته آذربایجان باری دیگر لرزید و مردم آذربایجان را در غم از دست دادن تعدادی از عزیزانشان به سوگ نشاند. زلزله ۵٫۹ ریشتری آذربایجان شرقی در بامداد گذشته موجب خسارات سنگینی در تعدادی از روستاهای ترکمنچای شهرستان میانه شد. ریحانه و زهرا دو دخترکی هستند که از وضعیت مدرسه شان انتقاد دارند. این کودکان هم حق دارند در فردای این سرزمین نقش ایفا کنند و به قول زهرا، «مملکت را درست کنند». همه آذربایجان سوگوار ریحانه و زهراست و جا دارد مردم عزیزمان به نحو احسن این دو گل پرپر شده آذربایجان و خانواده هایشان را عزیز شمارند.

خاطره رهبر انقلاب از دوران تبعید در ایرانشهر و برگزاری هفته وحدت

الفالف1 روز قبل
خاطره رهبر انقلاب از دوران تبعید در ایرانشهر و برگزاری هفته وحدتگروه اجتماعی الف، ۱۹ آبان ۱۳۹۸، ۲۰:۵۱ ۳۹۸۰۸۱۹۱۷۹رهبر معظم انقلاب در سخنرانی که در مهرماه سال ۹۰ در جمع مردم ایرانشهر بیان داشتند از خاطرات دوران تبعید و برگزاری هفته وحدت در بین مسلمانان این شهر صحبت کردند.

از گود برداری تا خانه شهر

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
گزارش اختصاصیاز گود برداری تا خانه شهراز سال ۹۵ یک گود عمیق در میدان امام خمینی خودنمایی می‌کند، گودی که گلایه‌های کسبه و رهگذران را در این منطقه به همراه داشته است.

یوسف‌آباد تهران؛ داستان یک آرزوی سرسبز (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 روز قبل
تحقیقات از دکتر داروسازی که متهم است همکارش را به خانه کشانده و مورد آزار و اذیت قرار داده است آغاز شد. زنی جوان تیر سال جاری به مأموران پلیس مراجعه کرد و گفت: از سوی دکتری داروساز و دوستش مورد آزار و اذیت قرار گرفته است. او گفت: من خودم دکتر داروساز هستم و با مردی که به من تجاوز کرد هم‌کلاس و دوست بودیم. او مرا مورد تجاوز قرار داد و دوست دیگرش هم آمد و من را مورد آزار و اذیت قرار داد. گفته‌های متهم از سوی پزشکی‌قانونی رد شد، چراکه پزشکی‌قانونی اعلام کرد دختر جوان از سوی مرد داروساز مورد آزار و اذیت قرار گرفته و آثار آن باقی مانده است.

مغناطیس اربعین در مرزهای شرقی ادامه دارد

مهرمهر1 روز قبل
اما پس‌ازاینکه موج بازگشت زوار آغاز شد و بسیاری از خادمان موکب‌های خود را جمع‌آوری کردند داستان زائران پاکستانی اربعین تازه شروع می‌شود. باوجوداینکه تقریبا همه موکب‌ها در عراق و ایران حالا جمع‌آوری شده‌اند اما خدمات‌رسانی مردم سیستان و بلوچستان به زوار پاکستانی همچنان ادامه دارد. خدمات رسانی به زوار پاکستانی اربعین در مسیر بازگشت ادامه داردرضا بختیاری، دبیر ستاد مردمی اربعین سیستان و بلوچستان در گفت‌وگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: میزبانی از این زوار عزیز افتخاری است که نصیب مردم سیستان و بلوچستان شده است. دبیر ستاد مردمی اربعین سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه خدمات‌رسانی به زوار پاکستانی اربعین در مسیر بازگشت ادامه دارد، افزود: زائرین پاکستانی برای بازگشت باید از خاک جمهوری اسلامی ایران بگذرند. وی با اشاره به اینکه سازمان تبلیغات اسلامی نیز در مسیر خدمت به زائران پاکستانی خدمات مختلفی ارائه کرده است، گفت: خدمات سازمان تبلیغات اسلامی در مسیر بازگشت زوار پاکستانی نیز ادامه دارد.

نظرها

اخبار بیشتر