یورش نظامیان رژیم صهیونیستی به روستای العیسویه در نیمه شب + فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. باشگاه خبرنگاران
  4. سیاسی

یورش نظامیان رژیم صهیونیستی به روستای العیسویه در نیمه شب + فیلم

نظامیان ارتش اشغالگر قدس در نیمه شب به اهالی روستای العیسویه حمله کردند.
یورش نظامیان رژیم صهیونیستی به روستای العیسویه در نیمه شب + فیلم - 0

به گزارشگروه فیلم و صوتباشگاه خبرنگاران جوان، روستای العیسویه در قدس اشغالی صحنه درگیری‌های شدیدی بود. جوانان این روستا تلاش کردند نیمه شب با حمله بیش از صد نظامی صهیونیست به روستا مقابله کنند. نظامیان صهیونیست برای بازداشت فلسطینیان به العیسویه یورش بردند و ۱۶ فلسطینی را زخمی کردند. این درگیری تا صبح امروز ادامه داشت.

ارتش اشغالگر به جای آنکه مانع جنایات شهرک نشینان صهیونیست شود، صبح امروز به منطقه یورش برد و شهروندان عرب فلسطینی را سرکوب کرد.

در سایت خبری بخوانید: جدیدترین اخبار سیاسی بین المللی

تلاش‌های اشغالگران برای سلطه بر قدس پایان ندارد و این اقدامات در راستای بیرون راندن اهالی قدس از این شهر صورت می‌گیرد.

بیشتر بخوانید: کوکائین کشیدن تماشاچی زن در لیگ فوتبال رژیم صهیونیستی + فیلم 

کد ویدیو دانلودفیلم اصلیانتهای پیام/

حمله اسرائیل به فلسطین + فیلم

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ایلناایلنا1 روز قبل
نماینده مردم تهران گفت: اگر آقای رئیس مجلس صدای نمایندگان را در خصوص اصلاح قیمت بنزین منعکس می‌کرد، متوجه می‌شدید که ما مخالف این افزایش قیمت بودیم. نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: اگر آقای لاریجانی صدای مجلس را منعکس می‌کرد، متوجه می‌شدید که ما مخالفت این افزایش قیمت بودیم. وی یادآور شد: چیزی که برایم عجیب و قابل پذیرش نیست این است که همین شورای سه‌ نفره «FATF و پالرمو» را تصویب می‌کنند اما جاهای دیگر نظر این سران را غیرقابل قبول می‌دانند. وی ادامه داد: با این کارها مجلس از شأن خودش می‌افتد در صورتی که بر طبق قانون اساسی، مجلس مرجع تصمیم‌گیری است. امروز ما مشاهده می‌کنیم نهادهای دیگر مانند شورای نگهبان، مجمع تشخیص و سران قوا با تصمیم‌هایشان دست ما را می‌بندند.

به نام اعتراض اما به کام …

صدا و سیماصدا و سیما17 ساعت قبل
دیروز نقاطی از تهران و برخی از شهرستان‌های آن محل تعدادی اجتماع مردمی بعد از تغییر قیمت بنزین بود، اما رفته رفته این اجتماعات نه دیگر رنگ و بوی بنزینی داشت و نه مردمی …به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ شب وقتی دخلش را شمرده، کرکره را پایین کشیده و به خانه رفته تصور نمی‌کرده است چند ساعت بعد مغازه را اینطور بی سر و سامان ببیند. به نام اعتراض، اما به کام آن‌ها که می‌خواهند آتش به جان زندگی مردم بیفتد.

زخمی شدن یک خبرنگار از ناحیه چشم توسط نظامیان رژیم صهیونیستی + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، رژیم صهیونیستی در جنایتی جدید، بیش از دویست هکتار از زمین‌های فلسطینیان را در الخلیل مصادره کرد. وقتی که صاحبان این زمین‌ها در آن حضور یافتند، در معرض حملات نظامیان صهیونیست قرار گرفتند. نظامیان صهیونیست با شلیک گاز اشک آور و گلوله، مانع از آن شدند که فلسطینیان به درختان زیتون خود برسند. یک خبرنگار هم که برای خبرگزاری محلی فلسطین کار می‌کرد هنگام تلاش برای فیلمبرداری از عملیات مصادره زمین‌ها و اخراج مردم از زمین‌ها به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست، از ناحیه چشم چپ زخمی شد. + فیلمانتهای پیام/حمله نظامیان اسرائیلی به مردم فلسطین + فیلم
صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از ستاد نماز جمعه تهران، این ستاد در این اطلاعیه با اعلام تغییر مکان برگزاری نماز جمعه تهران افزود: نماز جمعه تهران از ۹۸/۰۹/۰۱ در مصلی امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.
برنابرنا22 ساعت قبل
نماینده مردم بوکان استعفای خود را تقدیم هیات رییسه کرد. به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری برنا، «محمد قسیم عثمانی»، نماینده مردم بوکان در مجلس، دقایقی پیش استعفای خود را تقدیم هیات رییسه کرد. گفتنی است امروز «محمود صادقی»، نماینده مردم تهران در مجلس، هم از استعفا خود خبر داده بود. تکمیل می‌شود.
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
عکس: خبرگزاری فارس۲ - فارغ از مصداق کنونی، هنوز ساز و کار مناسبی برای «بیان اعتراضات» در کشور وجود ندارد؛ گو این که اساسا چنین حقی به رسمیت شناخته نشده است! به عنوان مثال نوجوانانی که اساسا در ماجرای اعتراضات بنزینی نیستند و در عین حال، اینترنت بخشی جدایی ناپذیر از زندگی آنهاست نیز درگیر نارضایتی می‌شوند. وانگهی مگر در یکی دو روز گذشته، وقایع اعتراضی چقدر پرحجم بودند که کل اینترنت کشور را این گونه مختل کردند؟! این واکنش سنگین، چنین تداعی می‌کند که اعتراضات بسیار گسترده‌تر و خطرناک‌تر از آنی هستند که واقعا هستند. سران قوا با پشتوانه کارشناسی یک تصمیم گرفتند و باید اجرا شود. "

نظرها

اخبار بیشتر