صدور اخطاریه پلمب ۲۲ آموزشگاه علمی و مهدکودک در البرز
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. رکنا

صدور اخطاریه پلمب ۲۲ آموزشگاه علمی و مهدکودک در البرز

رکناخبرگزاری رکنا |
حوادث رکنا: سرپرست پلیس امنیت عمومی استان البرز از بازدید از آموزشگاه های علمی و مهدهای کودک استان خبر داد و گفت: اخطاریه پلمب 22 واحد در این طرح صادر شد.

صدور اخطاریه پلمب ۲۲ آموزشگاه علمی و مهدکودک در البرز - 1

به گزارش رکنا، عباس شاهی، سرپرست پلیس امنیت عمومی استان البرز گفت: در راستای نظارت بر آموزشگاه‌های علمی و مهدکودک‌های سطح استان و جلوگیری از جرائم و تخلفات این گروه، طرح بازدید از واحدهای یادشده در دستورکار اداره اماکن پلیس امنیت عمومی البرز قرار گرفت.

سرپرست پلیس امنیت عمومی استان البرز ادامه داد: در این طرح که به‌صورت همزمان در سطح استان به اجرا گذاشته شد از ۱۱۶ آموزشگاه و مهدکودک بازدید به عمل آمد و در این راستا برای ۲۲ واحد اخطاریه پلمب صادر و به ۷۹ واحد تذکر داده شد.

شاهی با بیان اینکه در این طرح از چهار واحد متخلف نیز تعهد کتبی گرفته شد، اظهار کرد: پلیس با نظارت مستمر بر عملکرد اصناف و گروه‌های مختلف از جرائم و تخلفات اصناف پیشگیری می‌کند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

چرا رنگ موز تغییر می‌کند؟ (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران17 ساعت قبل

فیلم / درخواست هواداران از بازیکنان استقلال: با پیکان بازی نکنید!

ایلناایلنا10 ساعت قبل

فیلم | رئیس جمهور: قدرت نقد نشود احتمال انحراف دارد

خبرآنلاینخبرآنلاین8 ساعت قبل
در نزدیکی و در فاصله‌ی حدود ۴۰ متری از شهرستان شهرکرد، شهری قرار دارد که کوه‌های استان، آن را احاطه کرده‌اند. نام این شهر جونقاه است. در این شهر جاذبه تاریخی وجود دارد که بسیار حائز اهمیت است. قلعه جونقان یکی از بناهای تاریخی استان چهارمحال و بختیاری است که در شهر کوچک جونقان قرار دارد و در بخش ایرانگردی امروز قصد داریم این قلعه را که نقش مهمی در تاریخ سرزمینمان داشته، به شما معرفی کنیم، پس همراهمان باشید.

فیلم | نطق جنجالی پروانه سلحشوری که به درگیری ختم شد | جز اقلیتی برخوردار مابقی مردم را رها کرده‌ایم

همشهریهمشهری8 ساعت قبل
به گزارش همشهری آنلاین، در آغاز این جنجال نمایندگان اصولگرا، ابتدا حاجی دلیگانی و علیرضا سلیمی شروع به انتقاد کردند بعد سامری از مجمع نماینگان خوزستان هم شروع به فریاد زدن کرد و خواستار خاموش شدن میکروفون سلحشوری شد. گزارش این جنجال را هم از اینجا بخوانید. فیلم کامل نطق پروانه سلحشوری را ببینید:

چگونه از سرایت آنفولاآنزا در خانه پیشگیری کنیم (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل

فیلم | بارسلونا ۵ بر ۲ مایورکا را در هم کوبید | لیونل مسی یک رکورد دیگر رونالدو را شکست

همشهریهمشهری1 روز قبل
هتریک لیونل مسی در این بازی سی‌وپنجمین «سه‌گل در یک بازی» او در دوران حرفه‌ای‌اش بود که به جز ۱۸ تای آنها بقیه‌شان در لالیگا به ثمر رسیده است. رونالدو قبلا با ۳۴ هتریک با تیمش رئال مادرید این رکورد را در دست داشت. لیونل مسی در دقیقه ۱۶ بازی حمله‌ای در طرف راست پشت محوط جریمه شروع کرد و یک پاسکاری عالی با هم تیمی‌هایش انجام داد. دومین گل مسی هم به همین طریق از پشت محوطه ۱۸ قدم با شوت او با پای چپ به ثمر رسید. دقایق شاخص از جمله گل‌های بازی بارسلونا و مایورکا را می‌توانید در فیلم ببینید.

نظرها

اخبار بیشتر