خوردن خرچنگ در برنامه اعجوبه‌ها
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. الف

خوردن خرچنگ در برنامه اعجوبه‌ها

الفخبرگزاری الف |
حرکت ناگهانی مهمان برنامه اعجوبه‌ها جلو دوربین که باعث تعجب حاضرین در سالن شد او خرچنگی را در دهان خود می‌اندازد.

در ادامه بخوانید

فارسفارس13 ساعت قبل
نخست وزیر تاجیکستان وارد کویت شد و با ولیعهد این کشور دیدار و گفت‌وگو کرد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس در دوشنبه، «قاهر رسول زاده» نخست وزیر تاجیکستان وارد کویت شده و با «نواف ال احمد الجبیر الصباح» ولیعهد این کشور دیدار کرد. در جریان این دیدار مسائل مربوط به توسعه روابط تاجیکستان و کویت در زمینه‌های اقتصادی، سرمایه گذاری، گردشگری و همچنین مبارزه مشترک با تروریسم و افراط‌گرایی مورد بحث و بررسی قرار گرفت. نخست وزیر تاجیکستان از ولیعهد کویت برای انجام سفر رسمی به «دوشنبه» دعوت به عمل آورد. همچنین رسول زاده در چارچوب این سفر با «جابر المبارک الحمد الصباح» رئیس شورای وزرای کویت دیدار و دورنمای روابط دوجانبه میان ۲ کشور را بررسی کرد.

نوزادی که ۹۲ روز پس از به کما رفتن مادر به دنیا آمد

مهرمهر1 روز قبل

خاطرات یک پورن استار در اصفهان روی پرده رفت + فیلم

ایمناایمنا20 ساعت قبل
به گزارش ایمنا مستند داستانی «ایکسونامی» در ژانر اجتماعی آماده نمایش شده است. در این مستند، یک پورن‌ استار آمریکایی تجربه رسیدن به آزادی‌‌های جنسی در ایالات متحده را روایت می‌کند. محسن آقایی اصفهانی است و تولید این فیلم اولین تجربه او در زمینه مستندسازی نام گرفته است. تولید این مستند ۹۰ دقیقه‌ای که ۲٫۵ سال زمان برده، به صورت مشترک در ایران و آمریکا انجام شده است که روز گذشته (۲۰ آبان ماه) در شهرهای تهران، مشهد و اصفهان، به صورت همزمان رونمایی شد. نمایش این فیلم برای افراد کودکان، نوجوانان، افراد زیر ۱۸ سال، بیماران قلبی و … اکیدا توصیه نمی‌شود
خبر فوریخبر فوری10 ساعت قبل
زمانی آن‌ها را گفتید که کسر عظیمی از آنان که بشما رای دادند از هر چه صندوق رای و انتخابات است ناامید شده‌اند. بشما رای دادند که سه رکن فراموش شده دمکراسی، «انتخابات آزاد»، «محدودیت قدرت حکومت به‌قانون» و «پاسخگو بودن آن» تحقق یابد. بشما رای دادند که «آمریکا ستیزی»، «صدورانقلاب»، «اصراربرنابودی اسرائیل» و آرزوی مرگ این و آن را که چهل سال است تیشه برریشه منفع ملی‌مان زده را کناربگذاریم. اماشما وتندروها آنچنان بلایی برسر «صندوق رای» آوردید که فکر دعوت مردم به شرکت درانتخابات عرق سرد برپیشانی ام می‌نشاند. شما وتندروها نشان دادید که امثال صادق زیباکلام که بعد ازخداوند متعال همه امیدشان برای اصلاح وتغییربه «صندوق رای» هست، چقدرساده اندیشند.

غافلگیری قاچاقچیان در طرح «ظفر ۲»

صدا و سیماصدا و سیما11 ساعت قبل
پلیس پایتخت در طرح «ظفر ۲»، ۲۷۰ خرده فروش را به همراه ۹۰۰ معتاد متجاهر جمع آوری کرد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، رئیس پلیس پایتخت در حاشیه اجرای طرح «ظفر ۲» گفت: از ابتدای سال تاکنون ۱۵ تن مواد مخدر کشف کردیم که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۴۲ درصد افزایش کشفیات داشتیم.

موافقت نمایندگان مجلس با عضویت ایران در یاسا

صدا و سیماصدا و سیما13 ساعت قبل
نمایندگان امروز با عضویت ایران در موسسه بین المللی تحلیل سامانه‌های کاربردی (یاسا) با هدف گسترش تعامل فعال و سازنده در حوزه علم موافقت کردند. با هدف گسترش تعامل فعال و سازنده در حوزه علمبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ نمایندگان مجلس شورای اسلامی امروز با عضویت ایران در موسسه بین المللی تحلیل سامانه‌های کاربردی (یاسا) با هدف گسترش تعامل فعال و سازنده در حوزه علم موافقت کردند.

نظرها

اخبار بیشتر