کارگاه شارژ و تست هیدرواستاتیک در خرمشهر بهره‌برداری شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خوزستان آنلاین
  4. سیاسی

کارگاه شارژ و تست هیدرواستاتیک در خرمشهر بهره‌برداری شد

خوزستان آنلاینخبرگزاری خوزستان آنلاین |
کارگاه شارژ و تست هیدرواستاتیک در خرمشهر بهره‌برداری شد - 0

بزرگنمایی:

پیام خوزستان - آبادان - کارگاه شارژ انواع کپسول‌های خاموش کننده‌ مجهز به دستگاه تست هیدرواستاتیک با حضور جمعی از مسئولان محلی روز یکشنبه در خرمشهر به بهره‌برداری رسید.

به گزارش ایرنا دستگاه تست هیدروستاتیک و شارژ کپسول‌های خاموش کننده‌های گاز کربنیک و سیلندرهای هوا می‌تواند به بیمارستان‌ها، شهرک‌های صنعتی، بندر و دریانوردی و ادارها و منازل مسکونی که با کپسول گاز سرو کار دارند خدمات رسانی کند.

شهردار خرمشهر در آیین افتتاحیه این کارگاه گفت: برای تجیهز و بهره برداری از این کارگاه ۲ میلیارد ریال از محل اعتبارات شهرداری هزینه شده است.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار سیاسی روز ایران و جهان

عزیز ساعدی تامین اعتبار برای احداث شهرک تخصصی آموزشی کارکنان سازمان آتش نشانی خرمشهر را خوستار شد و افزود: احداث این شهرک می‌تواند در پیشبرد اهداف سازمان آتش نشانی و آموزش آتش نشانان در خوزستان و استان‌های همجوار مورد استقاده قرار گیرد.

وی میزان اعتبار مورد نیاز برای راه اندازی این شهرک تخصصی را ۲۰ میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: درصورتی که این میزان اعتبار از سوی منطقه آزاد اروند تامین شود در مدت ۱۵۰ روز این شهرک را راه‌اندازی می‌کنیم.

برچسب‌ها

آتش‌نشانی خرمشهر خوزستان

کارگاه شارژ و تست هیدرواستاتیک در خرمشهر بهره‌برداری شد - 13

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

:: رم- بحران در بزرگترین مجتمع فولادسازی ایتالیا

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل

:: پاریس - هشتمین روز اعتصاب‌ها در فرانسه

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از پاریس، گزارش روز گذشته ادوارد فیلیپ نخست وزیر فرانسه درباره جزئیات طرح اصلاح بازنشستگی برای اکثریت مردم قانع کننده نبود و نتوانست شعله‌های خشم معترضین را کاهش دهد. اکثر شهرهای فرانسه همچنان شاهد تظاهرات ضد سیاست‌های دولت فرانسه است و ضرر و زیان ناشی از اعتصاب‌ها در فرانسه برای بخش‌های تجاری و صنعت گردشگری این کشور نجومی و غیر قابل تصور است.

سالگرد یک قتل خاموش

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ آمار دقیقی از کشتار مسلمانان نیجریه‌ای در شهر زاریا اعلام نشده اما تعداد کشته شدگان از ۳۵۰ تا هزاران نفر تخمین زده شده است.

انتخابات انگلیس، پایان بحران یا آغازی دیگر

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از لندن، تازه‌ترین نظرسنجی‌های منتشر شده حکایت از این دارد که حدود یک چهارم از چهل و شش میلیون واجد شرایط رای دادن در انتخابات انگلیس حتی روز انتخابات تصمیم نگرفتند به نامزد کدام حزب رای دهند.

نظرها

اخبار بیشتر