خرید واحد مسکونی در پونک چقدر تمام می‌شود؟
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. میزان‌آنلاین
  4. اقتصادی

خرید واحد مسکونی در پونک چقدر تمام می‌شود؟

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین |
خبرگزاری میزان- برای خرید واحد ۸۲ متری ۱۲ سال ساخت در پونک خیابان مالک اشتر به سرمایه یک میلیارد و ۳۱۲ میلیون تومانی نیاز است. تاریخ انتشار: 05:30 - 20 آبان 1398 - کد خبر: ۵۶۶۶۰۴

به گزارش خبرنگار گروه اقتصادی خبرگزاری میزان، برای خرید واحد مسکونی در پونک بسته به موقعیت و سال ساخت باید هزینه‌های متفاوتی پرداخت کرد.

خرید واحد مسکونی در پونک چقدر تمام می‌شود؟ - 2

خبری: اخبار اقتصادی امروز در بازار تهران

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

روحانی: در بستن هنر نیست، بازکردنش هنر است +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین8 ساعت قبل

بازتاب یک گزارش!

صدا و سیماصدا و سیما22 ساعت قبل
شرایط نابرابر برای تولید مواد ریز مغذی دامی برخی از کارخانه‌ها را به تعطیلی کشانده است. به گزارش خبرگزاری صدا وسیما؛ شرایط نابرابر برای تولید مواد ریز مغذی دامی برخی از کارخانه‌ها را به تعطیلی کشانده است و رقابت در این حوزه تولیدی را با مشکل مواجه کرده است برای اطلاع بیشتر گزارش همکارمان آذری بقا را پیگیری نمایید.

۲۶ آبان، همایش فعالان اقتصادی کارآفرینان

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا وسیما، رئیس سازمان ملی کارآفرینی در نشست خبری گفت: همایش فعالان اقتصادی کارآفرینان و ۵۰۰ شرکت دانش بنیان ۲۶ آبان در اتاق تعاون ایران برگزار می‌شود. حسین سلاح ورزی افزود: این همایش همزمان با آغاز هفته جهانی کار آفرینی و با حضور معاون علمی فناوری رئیس جمهور نمایندگانی از قوه قضاییه و مقننه برگزار خواهد شد و در نشست‌های تخصصی هم موانع ومشکلات شرکت دانش بنیان بررسی می‌شود. وی گفت: درتلاشیم تا با حضور فعالان اقتصادی، کارآفرینان وشرکت‌های دانش بنیان، یک هم افزایی میان آن‌ها ایجاد کرده و راه را برای همکاری‌های بیشتر تسهیل کنیم. سلاح ورزی تاکید کرد: بدون تردید فعالیت شرکت‌های دانش بنیان یک کار آفرینی موثر و همچنین اجرای عملی بخش قابل توجهی از اقتصاد مقاومتی است بنابراین فاصله میان فعالان اقتصادی، کارآفرینان شرکت‌های دانش بنیان و دانشگاه‌ها باید نسبت به همدیگر کمتر شود تا خروجی محسوس داشته باشد.
فارسفارس1 روز قبل
رئیس شورای اجرایی حزب‌الله اعلام کرد تمام سیاست‌های آمریکا علیه ایران از چهل سال پیش تاکنون شکست خورده و تحریم و جنگ نرم، ذره‌ای موجب عقب‌نشینی ایران نشده است. به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «سید هاشم صفی‌الدین» رئیس شورای اجرایی حزب‌الله اعلام کرد، آمریکا پشت سر هم متحمل شکست می‌شود، «جنگ نرم» آخرین تلاش‌های آمریکاست و همچنان به این جنگ علیه ایران و محور مقاومت ادامه خواهد داد. دوم: جنگ نرم. رئیس شورای اجرایی حزب­‌الله تأکید کرد، شکست آمریکا در سیاست تحمیل تحریم آغاز شده است و این تحریم‌ها به اندازه سرانگشتی باعث عقب­‌نشینی ایران نشده است، در این شرایط آمریکا فقط یک گزینه به نام جنگ نرم دارد. در همین ارتباط، هفته گذشته «مکس بلومنتال» نویسنده و روزنامه‌نگار آمریکایی اعلام کرد، واشنتگتن تلاش کرد بر تظاهرات لبنان تأثیر بگذارد اما شکست خورد (جزئیات بیشتر).
برترین‌هابرترین‌ها8 ساعت قبل
اعتمادآنلاین: تنها چند ماه پس از تعدیل بخش عمده‌ای از روزنامه نگاران، مشخص شده مدیران نیازمندیهای روزنامه همشهری ماهانه ۱۹ میلیون اضافه کار گرفته‌اند. بر اساس اسنادی که به صورت اختصاصی به دست اقتصادنگار رسیده دو نفر از مدیران سازمان نیازمندیهای همشهری حقوق‌های فوق نجومی گرفته‌اند. در حالیکه عمده نیروهای این سازمان حقوق زیر یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان میگیرند، دو نفر از مدیران این سازمان که زیر نظر روزنامه همشهری است، حقوق ۲۴ و ۳۰ میلیونی گرفته‌اند. جالب اینکه یکی از این افراددر یک ماه، علاوه بر اصل حقوق ۱۹ میلیون تومان نیز اضافه کار گرفته که معادل میانگین روزانه ۶۳۰ هزار تومان یعنی ۱۳ برابر حقوق روزانه یک کارگر ساده است. به عبارت دیگر این مدیر نیازمندیهای همشهری هر ۲/۵ روز یکبار اندازه حقوق ماهانه یک کارگر در جایی مانند هپکو و نیشکر هفت تپه، اضافه کار میگیرد.

نظرها

اخبار بیشتر