ابطحی: جناحی شدن مبارزه با فساد، به معنای پایان مبارزه است
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایسنا
  4. سیاسی
ابطحی: جناحی شدن مبارزه با فساد، به معنای پایان مبارزه است

ابطحی: جناحی شدن مبارزه با فساد، به معنای پایان مبارزه است

ایسناخبرگزاری ایسنا |
یک فعال سیاسی گفت: کاش روحانی از مبارزه با فسادهای میلیونی و میلیارد تومانی تشکر می‌کرد و هم‌زمان برخورد با فسادهای میلیار دلاری را مطالبه می کرد.

به گزارش ایسنا، پیرو سخنرانی حسن روحانی در جمع مردم یزد سید محمدعلی ابطحی در اکانت رسمی توییتر خود نوشت:

روحانی در یزد از سه پرونده بزرگ فساد یاد کرد.

رییسی هم بارها گفته است که برای مبارزه با فساد خط قرمز ندارد.

با این اعلام علنی، ‌این سه پرونده معیار راستی آزمایی و بی طرفی قوه قضاییه شده است.

تعیین تکلیف علنی آنها یکی از بهترین فرصت هاست که مردم باور کنند مبارزه با فساد جدی است.

در سایت خبری بخوانید: اخبار سیاسی روز ایران و جهان

کاش روحانی از مبارزه با فسادهای میلیونی و میلیارد تومانی تشکر می‌کرد و همزمان برخورد با فسادهای میلیار دلاری را مطالبه می‌کرد.

جناحی شدن مبارزه با فساد، به معنای پایان مبارزه با فساد است.

تا وقتی هر دستگاه حاکمیتی فقط فساد رقبا را ببیند، نمی‌شود مبارزه با فساد جدی تلقی شود.

فاسد را فقط باید فاسد دید و با آن مبارزه کرد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ده‌ها هزار نفر از مردم الجزایر تظاهرات کردند

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
در کمتر از یک هفته به زمان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری، معترضان الجزایری بیش از هر زمان دیگری قاطع هستند. ما تنها الجزایر آزاد می‌خواهیم. زن دیگری می‌گوید نه به انتخابات، نه به این دولت که فرزندان ما را زندانی می‌کند. این شخصیت‌ها از زمان استقلال الجزایر در سال ۱۹۶۲ در راس قدرت هستند. تظاهرات روز گذشته یکی از قابل توجه‌ترین اعتراضات از زمان آغاز جنبش اعتراضی الجزایر در ماه فوریه بود. مناظره میان نامزد‌های انتخابات ریاست جمهوری در الجزایر کاملا بی سابقه است. سیاست خارجی و تمامیت ارضی نیز از دیگر مسائل مطرح شده در این مناظره بود.

آسمان سیدنی از آبی به رنگ نارنجی درآمد

همشهریهمشهری1 روز قبل
به گزارش همشهری آنلاین، رویترز که این خبر را منتشر کرده در ادامه گزارش کرده است: ابری غلیظ از دود و خاکستر در طول هفته اخیر آسمان سیدنی را فراگرفته است و اکثر مردم در سفرهای درون شهری از ماسک استفاده می‌کنند. تصاویر ماهواره‌ای منتشر شده در رسانه‌های اجتماعی نیز نشان می‌دهد دود تا نزدیک نیوزیلند که در فاصله ۲ هزار کیلومتر دورتر قرار دارد، آسمان دریای تاسمان را فراگرفته است. سازمان آتش نشانی نیوساوت ولز استرالیا با در پیامی اعلام کرد که ده آتش سوزی مجزا در فاصله ۵۰ کیلومتری شمال سیدنی به یکدیگر ملحق شده‌اند. تاکنون ۳۳۵ هزار هکتار از زمین‌های منطقه طعمه آتش شده‌اند.
وانانیوزوانانیوز1 روز قبل
به گزارش وانانیوز، سیده فاطمه ذوالقدر با تاکید بر ضرورت تصویب نهائی لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان گفت: از آنجا که کودک قدرت تشخیص نفع و ضرر خودش را ندارد، موضوع تامین و حمایت از حقوق آنها از دل‌مشغولی‌های اساسی است. بر این اساس، قانون فعلی حمایت از کودکان و نوجوانان (مصوب ۱۳۸۱) دارای نقص‌های جدی بوده و لذا یک لایحه جدید برای الحاق به قانون فعلی حمایت از کودکان و نوجوانان نیاز و ضروری به نظر می‌رسید. وی با بیان اینکه «ابلاغ این لایحه به عنوان ابزاری برای تامین حقوق کودکان و نوجوانان است که صدایی برای مطالبه‌گری ندارند»، یادآور شد: به همین دلیل لایحه‌ای با عنوان «حمایت از کودکان و نوجوانان» از سوی دستگاه قضا به مجلس ارائه شد که در آن پیش‌بینی‌هایی برای حمایت از کودکان و نوجوانان کار، ‌ کودکان و نوجوانان بزه‌دیده و کودکان و نوجوانان در معرض بزه آورده شده که در مجلس مورد بررسی و تصویب قرار گرفت و برای بررسی به شورای محترم نگهبان تقدیم شد. ذوالقدر اضافه کرد: شورای نگهبان ایراداتی در ماده ٩ این لایحه وارد دانسته که نظر آنها درخصوص این ماده مورد توجه قرار گرفت و برهمین اساس این لایحه این هفته در صحن علنی مجلس مورد بررسی قرار می‌گیرد و امیدواریم به تصویب نهائی برسد. انتهای پیام

اروپا در آخر خط …

صدا و سیماصدا و سیما20 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، دیروز در وین و پشت میز مذاکرات یک سوال مهم مطرح شد، سوالی که از ۱۹ ماه پیش همچنان بی پاسخ مانده است، اکنون نیز ۵ ماهی بیشتر به دو ساله شدن خروج آمریکا از برجام باقی نمانده است؛ خروجی که اروپای به ظاهر نگران در واکنش به آن از یک سو با صدور بیانیه از ۱۱ تعهدی گفتند که براساس آن هم باید پول نفت، گاز و محصولات پتروشیمی تامین می‌شد و هم سرمایه گذاری، حمل و نقل، هوانوردی و دریا نوردی تسهیل می‌شد …
فردا نیوزفردا نیوز12 ساعت قبل
مسعود سلیمانی استاد محبوس ایرانی در آمریکا گفت: به زندانی‌ها گفته بودند که من تروریست هستم و می‌خواستم در آمریکا اقدام به بمبگذاری کنم. مسعود سلیمانی استاد محبوس ایرانی در آمریکا گفت: به زندانی‌ها گفته بودند که من تروریست هستم و می‌خواستم در آمریکا اقدام به بمبگذاری کنم. به گفته وی می‌خواستند به این بهانه بقیه زندانیان نتوانند به من نزدیک شوند و از من فاصله بگیرند. سلیمانی اضافه کرد: این نشان داد که مشکل آنها با ایران و ایرانی است. «مسعود سلیمانی» استاد دانشگاه‌های تهران و استاد تمام دانشگاه تربیت مدرس و یکی از محققان برجسته حوزه سلول‌های بنیادی که بیش از یک سال در حبس غیرقانونی در آمریکا بود، امشب وارد فرودگاه مهرآباد تهران شد.
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
احتمال رقابت میان قالیباف و جلیلی از مشهد بالا گرفت. اگرچه حمیدرضا ترقی، دبیر حزب مؤتلفه اسلامی در خراسان رضوی، پیش‌تر احتمال نامزدی قالیباف و جلیلی از مشهد را رد کرده و گفته بود: «من تاکنون نشانه خاصی از نامزدی قالیباف و جلیلی از شهر مشهد ندیده‌ام. من تا الان در محافل سیاسی مشهد هم چیزی درباره نامزدی این دو از مشهد نشنیده‌ام. آرین‌منش درباره تصمیم جلیلی برای نامزدی در انتخابات مجلس از مشهد گفته بود: «آقای جلیلی در انتخابات مجلس پنجم از مشهد نامزد شد؛ اما رأی نیاورد، البته آن زمان چهره مشهور و شناخته‌شده در سطح ملی نبود. به‌تازگی جمعی از حامیان جبهه پایداری در مشهد با امضای طوماری از سعید جلیلی خواستند در انتخابات مجلس شورای اسلامی نامزد شود.

نظرها

اخبار بیشتر