نجات غریق‌های خراسان شمالی تمایلی به کار کردن ندارند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایسنا
نجات غریق‌های خراسان شمالی تمایلی به کار کردن ندارند

نجات غریق‌های خراسان شمالی تمایلی به کار کردن ندارند

ایسناخبرگزاری ایسنا |
ایسنا/خراسان شمالی رئیس هیات ورزشی نجات غریق خراسان شمالی گفت: نجات غریق های این استان تمایلی به کار کردن ندارند.

فرزاد ارکی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به اینکه ۵۰۰ نجات غریق در این استان دارای کارت هستند، افزود: از این تعداد فقط ۱۵۰ نفر در استخرها فعال هستند.

وی تاکید کرد: صدور کارت برای همه نجات غریق‌ها به این معنا نیست که تمامی آن‌ها در استخرها فعالیت کنند بلکه نوعی آموزش به آن‌ها است.

ارکی ادامه داد: از سوی دیگر کمبود استخر شنا در سطح استان یکی دیگر از عواملی است که سبب می‌شود تا بیشتر نجات غریق‌ها نتوانند در این رشته ورزشی کار کنند.

وی در ارتباط با مشکلات نجات غریق‌ها در این استان اظهارکرد: نجات غریق رشته پرمسئولیتی است چراکه اگر برای فردی در استخر مشکل به وجود آید و یا اینکه شخصی غرق شود، نجات غریق زندانی می‌شود و باید دیه پرداخت کند.

این مسئول تصریح کرد: اما با این مسئولیت سنگین، دست مزد پرداختی به نجات غریق‌ها بسیار کم است و این افراد ترجیح می‌دهند که این کار را انجام ندهند.

وی توضیح داد: به عنوان مثال باید از رقم ۱۰ تا ۱۵ هزار تومان به ازای هر ساعت به نجات غریق‌ها پرداخت شود این در حالی است که این رقم به شش تا هفت هزار تومان می‌رسد.

رئیس هیات ورزشی نجات غریق خراسان شمالی خاطرنشان کرد: از سوی دیگر استخرها به افراد واجد شرایط واگذار نمی‌شود و هم اکنون دو استخر بسیار خوب در شهر بجنورد تعطیل هستند.

وی در ادامه بیان کرد: باید این فرصت به نجات غریق‌ها داده شود تا آن‌ها آماده شوند اما نه فرصت و نه فضایی به آن‌ها اختصاص داده نمی‌شود تا آن‌ها نیز تمرین و آموزش‌های مورد نیاز را انجام دهند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ویدیو؛ پلی به گذشته - گل دیدنی محمد صلاح به لیورپول از تمام زاویه‌ها (۲۰۱۷)

طرفداریطرفداری18 ساعت قبل
طرفداری- سال ۲۰۱۷ در چنین روزی، محمد صلاح در دیدار تیم‌های لیورپول و اورتون این گل دیدنی را به ثمر رساند. او تاکنون در ۱۲۶ بازی با پیراهن لیورپول، ۸۲ گل به ثمر رسانده است.

نقد و بررسی مرسدس بنز جی‌ال‌اس مدل ۲۰۲۰

تابناکتابناک1 روز قبل
«مرسدس بنز جی‌ال‌اس / Mercedes-Benz GLS» یک خودرو اس‌یو‌وی لاکچری فول‌سایز است که توانایی آفرود نیز دارد. این مدل یعنی مرسدس بنز جی‌ال-کلاس از سال ۲۰۰۶ در سه نسل تولید و عرضه شده است و نسل سوم این مدل با همین خودرو و از سال ۲۰۲۰ آغاز می‌شود. مرسدس برای این نسل از جی‌ال‌اس علاوه بر بهبود توانایی‌های عملکردی در آفرود را تقویت کرده است، بلکه تقریبا تمام تجهیزات و فناوری روز خود را هم روی آن پیاده کرده است تا صاحب خودرو بتواند در هر محیطی که بخواهید، بهترین استفاده را از آن ببرد. در این ویدیو مدل ۲۰۲۰ از این خودرو مورد نقد و بررسی قرار گرفته است.

فیلم آتش سوزی وحشتناک در پارکینگ پاساژ امت تبریز

رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش رکنا، طبق گفته پرخیده، فرمانده شیفت ایستگاه شماره ۱۱ آتش نشانی تبریز، حادثه حریق در ساعت ۵۳: ۹ صبح اتفاق افتاد که با اعزام نیروهای آتش نشانی در سریع‌ترین زمان این حریق، اطفاء شد. این حادثه هیچ گونه خسارت جانی نداشته است و خسارت مالی و علت حادثه در حال بررسی است و متعاقبا اعلام خواهد شد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

له شدن یک مرد در زیر کالسکه اسب‌های رم کرده + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، رم کردن اسب‌ها در ایالت مهاراشترا هند باعث وقوع اتفاق دردناکی شد. یک مرد که سوار بر موتورسیکلت بود قصد داشت تا اسب‌ها را نگه دارد، اما از روی موتور به زمین افتاد و کالسکه از روی او رد شد. بیشتر بخوانید: حمله وحشتناک ببر به اسب در سیرک + فیلمانتهای پیام/

همشهری TV | احتمال وقوع سونامی در دریای‌خزر

همشهریهمشهری1 روز قبل

بودجه نیازمند اصلاح ساختاری

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
بودجه سال آینده در حالی به مجلس ارائه شد که قرار بود برای پایدار شدن درآمد‌ها و کارایی هزینه‌ها با اصلاحی ساختاری تبیین شود. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما اصلاح نظام بودجه ریزی اگر سطحی و محدود باشد پاسخگو شرایط فعلی اقتصاد کشور نخواهد بود در فرصتی که تحریم‌ها برای جداشدن از درآمد‌های نفتی ایجاد کرده ضرورت اصلاح ساختار بودجه بیش از گذشته احساس می‌شود اصلاحی که انجام آن اراده عزم جدی را می‌طلبد.

نظرها

اخبار بیشتر