کشف ۲۱۵۰ لاستیک مسروقه از ۶ واحد صنفی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
  4. اجتماعی
کشف ۲۱۵۰ لاستیک مسروقه از ۶ واحد صنفی

کشف ۲۱۵۰ لاستیک مسروقه از ۶ واحد صنفی

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
سرپرست معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت از اجرای طرح مبارزه با خریداران و فروشندگان اموال مسروقه خبر داد و گفت: در این طرح ۶ واحد صنفی متخلف، پلمب شد.

- اخبار اجتماعی -

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سرهنگ عبدالله مؤمنی با اعلام کشف تعداد قابل توجهی لاستیک سرقتی درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: روز گذشته مأموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت در یک عملیات مشترک با همکاری کارآگاهان پلیس آگاهی طرح مبارزه با خریداران و فروشندگان اموال سرقتی را در شهر تهران اجرا کردند.

سرپرست معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تصریح کرد: در این طرح مشترک، مأموران از ۶ واحد صنفی رینگ و لاستیک دست دوم بازدید کرده که چهار واحد صنفی به دلیل نگهداری غیرمجاز اقلام و کالاهای موجود و خرید و فروش اموال سرقتی، با دستور قضایی پلمب شد و دو واحد صنفی دیگر نیز اخطار پلمپ دریافت کردند.

خبری: اخبار اجتماعی این هفته در ایران و سایر نقاط جهان

وی با اشاره به بازداشت ۶ متهم در این رابطه خاطرنشان کرد: در مجموع تعداد ۲ هزار و ۱۵۰ حلقه لاستیک دست دوم، تعداد ۱۷۳ عدد رینگ خالی و تعداد ۲۲۵ عدد رینگ و لاستیک دست دوم کشف و متهمان به همراه اقلام کشف شده برای ادامه تحقیقات به پلیس آگاهی منتقل شدند.

این مقام انتظامی از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه جرم، از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ موضوع را با پلیس درمیان بگذارند تا در اسرع وقت موضوع اعلامی مورد بررسی قرار گیرد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

(ویدیو) ماجرای نوزاد رها شده در یکی از خیابان‌های شهرضا

فراروفرارو2 روز قبل
مدیرکل روابط عمومی اداره بهزیستی اصفهان گفت: نوزاد رها شده در یکی از خیابان‌های شهرستان شهرضا هم‌اکنون در شیرخوارگاه این شهر تحت مراقبت قرار دارد. به گزارش برنا؛ محمدرضا عسکریان‌زاده، افزود: این نوزاد در وضعیت سالم و مطلوب قرار دارد و تمامی اقدامات موردنیاز درباره او در حال انجام است. وی از دادن هر گونه اطلاعات بیشتر در این زمینه خودداری کرد و آن را بسته به اعلام مسوولان عنوان کرد. روز گذشته کلیپی مبنی بر رهاشدن یک نوزاد در یکی خیابان‌های شهرضا در جنوب اصفهان منتشر شد. براساس روال قانونی نوزادانی که در سطح معابر و خیابان‌ها رها می‌شوند پس از دریافت حکم قضایی و طی شدن یک دوره زمانی و مطمئن شدن از عدم بازگشت والدین، به خانواده‌هایی که تائید صلاحیت شوند و نوزاد امنیت جانی و روانی داشته باشد، سپرده می‌شوند.

فیلم | دانشجوی دکترای اقتصاد است، پول نداشت کولبری می‌کند

همشهریهمشهری2 روز قبل
وی بعد از اخذ مدرک کارشناسی ارشد اقتصاد، موفق به قبولی در رشته دکترای این رشته شد اما اکنون کولبر استدریافت ۳ MB کد خبر ۴۶۹۶۵۸

یه سوال از بچه‌های بالاشهر و پایین‌شهر: آرزوتون چیه؟

مهرمهر1 روز قبل

بارندگی‌ها تا پایان امشب ادامه دارد

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
آقای مرتضی ضرابی در گفتگو با خبرگزاری صدا و سیما گفت: در آخرین ساعات دیشب یک سامانه بارشی از نوار غربی وارد کشور شد و نخستین بارش‌ها به شکل برف از ارومیه، سردشت آذربایجان غربی و سقز کردستان گزارش شد. وی افزود: همچنین از دیشب تا صبح امروز در بندر ماهشهر، ایلام، آبادان، بوشهر، شیراز و بروجرد گزارش بارندگی شده است. کارشناس سازمان هواشناسی ادامه داد: در مناطق مرتفع و سردسیر، چون مراغه، سردشت، پیرانشهر، ارومیه و زنجان بارش برف گزارش شده است. آقای ضرابی گفت: مناطق مرکزی کشور و بخش‌هایی از استان‌های مرکزی و همدان در دامنه‌های زاگرس نیز تحت تأثیر این بارندگی‌ها قرار گرفتند. آقای ضرابی گفت: از بعدازظهر دوشنبه هفته آینده یک سامانه بارشی از سمت غرب و جنوب غربی وارد کشور می‌شود و از نیمه دوم هفته آینده شاهد فعالیت بارشی این سامانه خواهیم بود.

ساخت ایران؛ کاتالیست‌های خودرو

صدا و سیماصدا و سیما21 ساعت قبل

فیلم | آتش دوباره به جان پلاسکو افتاد

همشهریهمشهری2 روز قبل
وی با تاکید بر اینکه محل حادثه در ضلع شرقی پلاسکو قدیم واقع شده بود گفت: ساختمان محل آتش سوزی در گذشته گاراژ بوده و مغازه‌هایی در کنار آن وجود داشت. در طبقه بالایی این ساختمان که بیش از ١٠٠٠ متر وسعت داشت، چندین باب مغازه دچار اتش سوزی شده که انبارها و مغازهها کاربری تولید و نگهداری لباس داشتند و وسعت آتش سوزی حدود ٢٥٠متر بود. سخنگوی سازمان آتش نشانی ادامه داد: در ابتدا شعله زیادی از پنجره‌ها بیرون می‌زد اما بعد از مدتی با تلاش آتش نشانان شدت آن کاهش یافت. در ادامه نیز با توجه به اینکه آتش به شیروانی‌ها هم سرایت کرده بود عملیات را ادامه دادند تا آتش به طور کامل اطفاء شود. به گفته وی این عملیات مصدومی نداشته است.

نظرها

اخبار بیشتر