کنایه فرمانده سابق سپاه به روحانی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. الف
  4. سیاسی

کنایه فرمانده سابق سپاه به روحانی

الفخبرگزاری الف |
سرلشکر جعفری طی توئیتی درباره اظهارات اخیر روحانی نوشت: جناب رئیس‌جمهور اگر در مسیر مبارزه با بی‌عدالتی‌ها کاری نمی‌کنند، لااقل کارهایی که دیگران انجام می‌دهند را تخریب نکنند!

در ادامه بخوانید

:: پاریس - هشتمین روز اعتصاب‌ها در فرانسه

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از پاریس، گزارش روز گذشته ادوارد فیلیپ نخست وزیر فرانسه درباره جزئیات طرح اصلاح بازنشستگی برای اکثریت مردم قانع کننده نبود و نتوانست شعله‌های خشم معترضین را کاهش دهد. اکثر شهرهای فرانسه همچنان شاهد تظاهرات ضد سیاست‌های دولت فرانسه است و ضرر و زیان ناشی از اعتصاب‌ها در فرانسه برای بخش‌های تجاری و صنعت گردشگری این کشور نجومی و غیر قابل تصور است.

انتخابات انگلیس، پایان بحران یا آغازی دیگر

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از لندن، تازه‌ترین نظرسنجی‌های منتشر شده حکایت از این دارد که حدود یک چهارم از چهل و شش میلیون واجد شرایط رای دادن در انتخابات انگلیس حتی روز انتخابات تصمیم نگرفتند به نامزد کدام حزب رای دهند.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین1 روز قبل
پیام خوزستان - اهواز- استاندار خوزستان با بیان اینکه این استان بخش قابل توجهی از نفت کشور را تولید و تامین می‌کند گفت: بر همین اساس انتظار می‌رود تمرکز اختیارات و قدرت نفت در خوزستان همواره تداوم داشته باشد و این اختیارات به دیگر مراکز تصمیم‌گیری منتقل نشود. استاندار خوزستان با بیان اینکه وابستگی کشور در این حوزه هم اکنون به حداقل رسیده، ادامه داد: نمایشگاه نفت در استان خوزستان با چنین هدفی باید توسعه پیدا کند. شریعتی در بخش دیگری از سخنان خود اظهارداشت: برگزاری نمایشگاه ساخت تجهیزات نفت و حفاری در سال رونق اقتصادی با وجود تحریم‌های ظالمانه نشان از فعال بودن اقتصاد و صنعت نفت کشور دارد. یازدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت و هفدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت حفاری خوزستان از ۲۲ آذرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های استان خوزستان در اهواز آغاز به کار کرد. برچسب‌هاشرکت ملی مناطق نفت‌ خیز جنوب وزارت نفت نمایشگاه نفت غلامرضا شریعتی خوزستان اهواز

سالگرد یک قتل خاموش

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ آمار دقیقی از کشتار مسلمانان نیجریه‌ای در شهر زاریا اعلام نشده اما تعداد کشته شدگان از ۳۵۰ تا هزاران نفر تخمین زده شده است.

:: رم- بحران در بزرگترین مجتمع فولادسازی ایتالیا

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
دبیر کل انجمن اسلامی جامعه پزشکان خاطرنشان کرد: ما طبیبان این ملک و ملت هستیم و این روزها کشور حال و روز خوبی ندارد، علائم حیاتی و با ثباتی مشاهده نمی‌شود و درمان ضروری نیاز است. دبیر کل انجمن اسلامی جامعه پزشکان خاطرنشان کرد: یک بیانیه نوشته می‌شود اما تحمل نمی‌شود و در مقابل عده‌ای از دیوار سفارت عربستان بالا می‌روند کشور را با چالش‌های غیر قابل جبرانی مواجه می‌کنند اما هیچ اتفاقی نمی‌افتد و مواخذه نمی‌کنند اما یک بیانیه ساده کلی احضار پشت سرش دارد. دبیر کل انجمن اسلامی جامعه پزشکان تأکید کرد: گسست بین جوانان و مسئولان تاکنون بعد از انقلاب تا به این حد نبوده است، امروز تعامل کاهش یافته است و جوانان و حاکمان اساسا حرف یکدیگر را نمی‌فهمند. وی ادامه داد: برای برون رفت از این شرایط راهی جز اصلاحات اساسی باقی نمانده است. دبیر کل انجمن اسلامی جامعه پزشکان خاطر نشان کرد: دخالت در امر قانون‌گذاری باعث افول و تهدید شأن مجلس شده است.

نظرها

اخبار بیشتر