انصاری‌فرد: متضرر می‌شویم و حرف می‌شنویم؛ وای به روزی که از ما حمایت شود!
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فوتبالی
  4. ورزشی
انصاری‌فرد: متضرر می‌شویم و حرف می‌شنویم؛ وای به روزی که از ما حمایت شود!

انصاری‌فرد: متضرر می‌شویم و حرف می‌شنویم؛ وای به روزی که از ما حمایت شود!

فوتبالیخبرگزاری فوتبالی |

پایگاه خبری فوتبالی- آخرین احکام کمیته انضباطی با ریاست اسماعیل حسن زاده هم عصبانیت پرسپولیسی‌ها را در پی داشت.

به گزارش فوتبالی و به نقل از خبرورزشی، محمدحسن انصاری‌فرد همچنان شاکی است و با اینکه دیگر خبری از حسن زاده در جایگاه ریاست کمیته انضباطی فدراسیون نیست، اما قصد دارد موضوع محرومیت گابریل کالدرون را پیگیری کند. تازه‌ترین حرف‌های مدیرعامل پرسپولیس را بخوانید.

احکام علیه ما سختگیرانه است

اسماعیل حسن زاده در این مدت در فدراسیون بود و حالا از کمیته انضباطی رفته است. در واقع ایشان استعفا کرده، اما موضوع اینجاست که کمیته انضباطی سر جای خودش است و ما باید احکام اخیر را با مسئولان دیگر در این کمیته بررسی کنیم. احکام اخیر علیه پرسپولیس واقعا سختگیرانه است زیرا هیچ دلیلی برای محرومیت فرشاد احمدزاده، شجاع خلیل‌زاده، تماشاگران ما و حالا هم کالدرون وجود نداشت.

همه چیز علیه پرسپولیس است

بنده به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس و نماینده هواداران، پیگیر آن هستم که حق تیم و باشگاه را بگیرم، چون به عقیده همه، حق ما ضایع شده است. در بحث داوری متضرر شدیم و در مکانیزم بلیت‌فروشی، همه چیز به ضرر ماست. در شهر‌های دیگر تا زمان شروع بازی می‌توانند به فروش بلیت ادامه بدهند، اما به ما می‌گویند صبح بازی سایت بسته شود. حتی برای برخی باشگاه‌ها مجوزی وجود دارد که بتوانند بلیت کاغذی بفروشند، اما نگاه به پرسپولیس کاملا متفاوت است. این هم از احکام انضباطی که می‌بینید چقدر سختگیرانه است.

از ما حمایت می‌شد بلوا می‌کردند

این مسائل نشان می‌دهد پرسپولیس همیشه متضرر بوده و تحت حمایت هیچ نهادی قرار ندارد. امروز بابت هر اتفاقی متضرر می‌شویم و باز هم می‌گویند از ما حمایت شده، وای به روزی که واقعا از پرسپولیس حمایت می‌شد! آن وقت حتما بلوا می‌کردند. هواداران می‌دانند که من آدم اهل جار و جنجال نیستم، اما اینجا دیگر سکوت نمی‌کنم، چون پای منافع یک تیم، زحمات کادر فنی، بازیکنان، عوامل باشگاه و به خصوص هواداران در میان است. باید از حق پرطرفدار‌ترین تیم آسیا دفاع کنیم.

نباید حق‌مان پایمال شود

اجازه نمی‌دهم حق‌مان پایمال شود. البته من فقط وظیفه‌ام را انجام می‌دهم. از این به بعد، یک بار دیگر به پرسپولیس اتهام بزنند، شدیدا پیگیری می‌کنیم و قویا از پرسپولیس دفاع خواهیم کرد. هواداران بدانند هرگز دست روی دست نگذاشتیم و کارمان را انجام می‌دهیم. البته انتظاری هم جز این نیست. ما فقط می‌خواهیم همه چیز برای تیم‌ها و باشگاه‌ها برابر باشد تا امکان رقابت عادلانه به وجود بیاید. قرار نیست پرسپولیس در همه جا ضرر کند. امیدواریم صدای ما را بشنوند.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار ورزشی را آنلاین بخوانید

انصاری‌فرد: متضرر می‌شویم و حرف می‌شنویم؛ وای به روزی که از ما حمایت شود! - 12

برای حرف‌هایم دلیل دارم

عادت ندارم بدون سند و مدرک حرفی بزنم. مطمئن باشید برای همه حرف‌هایم سند دارم؛ برای تک‌تک جملاتی که به زبان می‌آورم. صحبت کردم و اعتراض دارم، دلیل و مدرک هم وجود دارد. این‌طور نیست که ما یک حرفی بدون مدرک بزنیم و چند روز بعد هم از یاد‌ها برود.

به حسن زاده پیامکی گلایه کردم

حسن زاده از فدراسیون رفته و به شخصه برای ایشان احترام زیادی قائل هستم. اتفاقا بابت تمام احکامی که علیه باشگاه صادر شد، هم به صورت تلفنی و هم حضوری و حتی پیامکی گلایه کردم. البته همه این گلایه‌ها در نهایت احترام بوده ولی با رفتن حسن زاده هم چیزی عوض نمی‌شود و پیگیری‌ها را ادامه می‌دهم.

نمی‌دانم حسن زاده حکم داده یا نه

حکم محرومیت کالدرون با شکایت یک باشگاه که حتی حق دادرسی را واریز نکرده وقتی روی میز من رسید و مشغول مطالعه آن بودیم، به یکباره خبر رسید که حسن زاده از کمیته انضباطی رفته است. از این رو هنوز نمی‌دانم حکم کالدرون را حسن زاده داده یا نه.

می‌توانستیم ملی‌پوشان بیشتر داشته باشیم

در مورد تیم ملی باید بگویم برای ایران آرزوی موفقیت می‌کنم. ان‌شا‌ءا … با یک برد شیرین بتوانیم از اردن برگردیم و عراق را شکست دهیم. از سوی دیگر آرزو می‌کنم ملی‌پوشان به موقع و در سلامت کامل برگردند. ما در حال حاضر ۶ بازیکن ملی‌پوش در تیم بزرگسالان و امید داریم و یک بازیکن ملی‌پوش هم در تیم ملی عراق. البته اعتقاد دارم بازیکنان دیگری از تیم ما می‌توانستند به تیم ملی دعوت شوند. این حرف من به معنای انتقاد از ویلموتس نیست، چون باید به سلیقه ایشان احترام گذاشت. قطعا می‌دانم کادر فنی تیم ملی، بازیکنان همه تیم‌ها را زیر نظر دارد و ما انتقادی نمی‌کنیم، اما تصور می‌کنم بازیکنان بیشتری از پرسپولیس استحقاق حضور در تیم ملی را دارند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ایسناایسنا1 روز قبل
تشریح موفقیت ورزشی و یافتن دلایل موفقیت خود پیش‌نیاز و زمینه ساز موفقیت‌های آتی است؛ اندازه جمعیت و ثروت یک کشور عوامل اصلی در کسب موفقیت و مدال هستند. همچنین مهم‌ترین عوامل در موفقیت بین‌المللی ورزشکاران، کشف افراد مستعد، داشتن برنامه صحیح توسط مدیران ارشد فدراسیون و تخصیص بودجه و حمایت مالی می‌باشد. حال آنکه مسابقات المپیک بالاترین سطح ورزشی برای بازیکنان بوده و علاوه بر افتخارات کسب شده توسط قهرمانان، می‌تواند جوایز مالی قابل توجهی نیز برای آنان به همراه داشته باشد.» در ادامه این پژوهش آمده است: «عامل موفقیت بعدی توجه به ورزش بانوان بود. استفاده از مربیان توانمند یکی دیگر از عوامل شناسایی شده موثر بر موفقیت کاروان‌های المپیک بود. از جمله عوامل بسیار مهمی که در بهره‌دهی و یا عدم نتیجه‌گیری تیم‌های ورزشی موثر است، مربی آن‌ تیم‌ها است.
الفالف9 ساعت قبل
ساعت حساس‌ترین بازی هفته چهاردهم تغییر کردگروه ورزشی الف، ۱۶ آذر ۱۳۹۸، ۲۱:۳۰ ۳۹۸۰۹۱۶۱۴۵ساعت مسابقه دو تیم شهر خودرو مشهد و سپاهان اصفهان از هفته چهاردهم لیگ برتر تغییر کرد.

همشهری TV | مصطفی دنیزلی از تراکتور اخراج شد

همشهریهمشهری15 ساعت قبل
برترین‌هابرترین‌ها17 ساعت قبل
در این گزارش ۵ بازیکن آسیایی را می‌بینیم که شایسته حضور در تیم‌های بزرگ اروپایی هستند. ۵- علیرضا بیرانوند (ایران) یکی از بهترین دروازه‌بان‌های این قاره، شجره نامه داخلی و بین‌المللی علیرضا بیرانوند خود خواستار حرکت به اروپا است. روبین کازان، اولین تیم لیگ برتر روسیه بود که در سال ۲۰۱۳ آزمون را از سپاهان به اروپا آورد. وی تصمیم گرفت اولین ایرانی باشد که در لیگ روسیه بازی می‌کند و علاقه رفتن به تیم‌های بزرگ داخلی استقلال و پرسپولیس را رد کرد. علاوه بر این، آزمون نیز در سطح اروپا درخشید و در هر دو لیگ یوفا اروپا و لیگ قهرمانان اروپا گلزنی کرده است.
تسنیمتسنیم1 روز قبل
سرمربی تیم فوتبال چلسی اظهار داشت: کاهش محرومیت چلسی اتفاقی است که افتاده و حالا می‌دانیم باشگاه درحال کارکردن برایمان بود و نتیجه مثبتی هم داشت. می‌توانیم به جلو نگاه کنیم و از نظر فوتبالی این موضوع خوب است. اخراج سیلوا توسط اورتون یک زمان‌بندی عالی بود؛ درست قبل از بازی با ما! سیلوا همه چیز را در اورتون امتحان کرد و مطمئنم در باشگاه دیگری به خوبی مربیگری خواهد کرد. سوال اینجاست که آیا می‌توانیم یک بازی سخت را پشت سر بگذاریم و بعد در لیگ قهرمانان اروپا هم خوب باشیم؟ ژانویه زمان دشواری برای جذب بازیکن است.
ورزش۳ورزش۳9 ساعت قبل
العربی در حضور مدافع ایرانی خود مقابل الدحیل به تساوی رسید. به گزارش «ورزش سه»، در مسابقه آغازین هفته پنجم گروه B جام ستارگان قطر، تیم العربی که مرتضی پورعلی‌گنجی را همانند دو دیدار اخیرش در ترکیب و خط دفاعی داشت، از ساعت ۱۸:۴۰ امشب در ورزشگاه الشمال به مصاف تیم رده پنجمی الدحیل رفت. العربی که در جام ستارگان قطر شکست‌ناپذیر بوده و در چهار هفته گذشته یک پیروزی و سه تساوی داشت، امشب نیز این روند را در دیدار خانگی مقابل الدحیل حفظ کرد و به تساوی ۲ بر ۲ رضایت داد تا ۷ امتیازی شود و در رده سوم جدول این رقابت‌ها بایستد. مرتضی پورعلی‌گنجی که در این فصل هشت بازی در لیگ ستارگان انجام داده است، امشب در سومین مسابقه خود در جام ستارگان قطر حضور ۹۰ دقیقه‌ای مقابل الدحیل داشت.

نظرها

اخبار بیشتر