هشدار هونس: ‌ بعضی از روزنامه‌نگاران باید با این حقیقت روبرو شوند که من باز هم در موضع هجومی قرار خواهم گرفت
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. طرفداری
  4. ورزشی
هشدار هونس: ‌ بعضی از روزنامه‌نگاران باید با این حقیقت روبرو شوند که من باز هم در موضع هجومی قرار خواهم گرفت

هشدار هونس: ‌ بعضی از روزنامه‌نگاران باید با این حقیقت روبرو شوند که من باز هم در موضع هجومی قرار خواهم گرفت

طرفداریخبرگزاری طرفداری |
اولی هونس می گوید آماده است در هر شرایطی از منافع بایرن مونیخ دفاع کند.

طرفداری - اولی هونس همیشه رابطه جالبی با رسانه‌ها داشته و گهگاه این رابطه به بازی پینگ پنگ شبیه بوده است. او پاسخ سوالات را رک می‌دهد و از ابراز نظرات واقعی اش هیچ ابایی ندارد.

به گزارش کیکر، اولی هونس به رسانه‌ها هشدار داده است:

بعضی از روزنامه نگاران باید با این حقیقت روبرو شوند که من باز هم در موضع هجومی قرار خواهم گرفت. من دیگر هیچ کارکرد رسمی ندارم و این یعنی بیشتر می‌توانم به این مسائل بپردازم. من هر جا و هر زمان که ببینم محتوای نامناسبی منتشر شده حتما عکس العمل نشان خواهم داد. قطعا از منافع باشگاه بایرن مونیخ دفاع می‌کنم و همه شرایط و رسانه‌ها را زیر نظر خواهم داشت.

خبری: پربازدیدترین اخبار ورزشی ایران،اروپا و سراسر نقاط دنیا

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

آتش استراماچونی در خرمن وزیر/ آینده نامعلوم استقلال (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
آندره آ استراماچونی اعلام کرده از هیچ تیمی پیشنهاد ندارد و اگر مطالباتش پرداخت شود، فردا به استقلال برمی گردد. عصرایران؛ بهنام اکبری - آندره‌آ استراماچونی، سرمربی استقلال به دلیل برخی مشکلات مالی و هم‌چنین بلوکه شدن حساب‌هایش قراردادش را به صورت یک طرفه فسخ و ایران را ترک کرد. به دنبال این اتفاق هواداران استقلال امروز مقابل باشگاه استقلال تجمع کردند و علیه مدیرعامل و وزیر ورزش شعار دادند. بیشتر ببینید:

فیلم / درخواست هواداران از بازیکنان استقلال: با پیکان بازی نکنید!

ایلناایلنا1 روز قبل

زرینچه: از فردوسی پور گله دارم / به عشق استقلال به کارم ادامه می‌دهم (فیلم)

ایلناایلنا22 ساعت قبل
سرپرست تیم استقلال تهران که پیش از دیدار مقابل پیکان تهران با هجمه‌های زیادی رو به رو شده بود در میکسدزون ورزشگاه آزادی احساساتی شد و درباره موضوعات مختلف صحبت کرد. سرپرست تیم فوتبال استقلال ادامه داد: من از جزئیات قرارداد استراماچونی اطلاع ندارم. من در آن لحظه اعلام کردم که خسته شده‌ام و نمی‌توانم به بازی ادامه دهم. بعد از بازی از باشگاه استقلال نظری‌جویباری، منزوی، فتح‌الله و … با من تماس گرفتند و خواستند که آخر شب به باشگاه بروم. من از ناصرخان رخصت گرفتم و اولین تمرین را بعد از آن اتفاق در زمین پیکان برگزار کردیم.

بیرانوند: برانکو بهترین گزینه برای تیم ملی است (ویدیو)

ایلناایلنا2 روز قبل

هجوم هواداران خشمگین به باشگاه استقلال/در پارکنیک شکسته شد؛ معاون باشگاه کتک خورد/ شعار علیه وزارت ورزش/شایعه مدیرعامل استقلال استعفا کرد+فیلم و عکس

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
هواداران ناراضی باشگاه استقلال علیه مدیرعامل این باشگاه و نیز وزارت ورزش و جوانان شعارهایی سر دادند. همچنین یکی از کارمندان باشگاه استقلال به هواداران ناراضی گفت که استراماچونی هنوز ایران را ترک نکرده است! بعضی از هواداران خشمگین استقلال، ‌ در پارکینگ باشگاه استقلال را شکستند. مشاهده فیلم حمله هواداران استقلال به باشگاهجدیدترین اخبار از باشگاه استقلال تهران پس از استعفای استراماچونی* دیدار استقلال و پیکان از شهر قدس به آزادی منتقل شد. مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال: تا این لحظه هیچ‌کدام از اعضای هیات مدیره و هم‌چنین مدیرعامل باشگاه استعفا نکرده‌اند و خبر هیچ‌ استعفایی تایید نمی‌شوند.

فیلم/ وضعیت قرمز در استقلال

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر