انتصابات جدید در دانشگاه آزاد اسلامی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایسنا
  4. فرهنگ
انتصابات جدید در دانشگاه آزاد اسلامی

انتصابات جدید در دانشگاه آزاد اسلامی

ایسناخبرگزاری ایسنا |
دکتر طهرانچی در احکام جداگانه‌ای "مشاور رئیس و سرپرست مرکز حراست دانشگاه" ، "مشاور رئیس دانشگاه و رئیس مرکز گزینش" و "معاون رئیس مرکز حوزه ریاست، روابط عمومی و امور استان‌های دانشگاه آزاد" را منصوب کرد.

به گزارش ایسنا، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور حکمی سیروس صابری را به عنوان مشاور رئیس دانشگاه و سرپرست مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی منصوب کرد.

در حکم دکتر طهرانچی خطاب به صابری آمده است: «نظر به مراتب تعهد و سوابق مدیریتی و اجرایی جنابعالی بدینوسیله به عنوان «مشاور اینجانب و سرپرست مرکز حراست دانشگاه» منصوب می‌شوید. امید است با اتکاء به خداوند متعال در ساماندهی امور نهایت دقت و تلاش را بعمل آورید.»

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی همچنین از زحمات مهندس سیدمجید موسوی در دوران تصدی این مسئولیت تشکر و قدردانی کرد.

حکم انتصاب مشاور رئیس دانشگاه و رئیس مرکز گزینش دانشگاه آزاد اسلامی

دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی همچنین در حکمی دیگر مهندس سیدمجید موسوی را به عنوان مشاور رئیس دانشگاه و رئیس مرکز گزینش دانشگاه آزاد اسلامی منصوب کرد.

در حکم دکتر طهرانچی خطاب به مهندس موسوی آمده است: «نظر به مراتب تعهد و سوابق مدیریتی و اجرایی جنابعالی، بدینوسیله به عنوان «مشاوراینجانب و رئیس مرکز گزینش دانشگاه» منصوب می‌شوید. امید است با شناخت دقیقی که از ظرفیت‌های معنوی و مادی دانشگاه دارید نسبت به ساماندهی این مرکز حساس و اثرگذار نهایت دقت و تلاش لازم را به کار ببندید. از خداوند متعال دوام توفیقات شما را خواهانم.»

خبری: بهترین اخبار فرهنگی ادبی ایران و جهان

انتصاب معاون رئیس مرکز حوزه ریاست، روابط عمومی و امور استان‌های دانشگاه آزاد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در حکمی معاون رئیس مرکز حوزه ریاست، روابط عمومی و امور استان‌های این دانشگاه را منصوب کرد. دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور حکمی محمد نقیب‌زاده را به عنوان معاون رئیس مرکز حوزه ریاست، روابط عمومی و امور استان‌ها منصوب کرد.

در حکم دکتر طهرانچی خطاب به مهندس نقیب‌زاده آمده است: «نظر به مراتب تعهد و تجارب ارزنده جنابعالی و با توجه به پیشنهاد رئیس محترم مرکز حوزه ریاست، روابط عمومی و امور استان‌ها، به عنوان معاون آن مرکز منصوب می‌شوید. توفیقات روزافزون شما را از خداوند تعالی خواستارم.»

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، محمد نقیب‌زاده دانش‌آموخته رشته مدیریت بازرگانی از دانشگاه علامه طباطبایی است که ۲۵ سال سابقه اجرایی در دستگاه‌های آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و جهاد دانشگاهی را در کارنامه خود دارد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

بازگشت دکتر سلیمانی به وطن

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

تبهکار ترسناک آمریکا را بشناسید / چارلز منسن کیست؟ (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران11 ساعت قبل
«چارلز منسن» رهبر یک گروه بی‌رحم بود که نیم قرن پیش شوک بزرگی به مردم آمریکا وارد کرد. او نام این فرد را هم برد؛ «چارلز منسن». دستگیری «چارلز منسن» و برخی اعضای گروه او، آمریکا را بهت‌زده کرد. در فیلم تارانتینو حرکت دسته سه نفری قاتلان به خانه هالیوودی‌ها بازسازی شده. «چارلز منسن» تا زمان مرگش در سال ۲۰۱۷ در زندان ماند و با وجود درخواست‌های مکرری که برای عفو داده بود، نتوانست حبس ابد خود را بشکند.

کمبود فراورده‌های خونی در فصل سرما

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

رحیم پور ازغدی: صوت جلسات را منتشر کنید ببینید چه کسی توهین کرد + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران2 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، مراسم بزرگداشت روز دانشجو، شنبه (۱۶ آذر ۱۳۹۸) با سخنرانی حسن رحیم‌پور ازغدی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در دانشکده مکانیک دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی تهران برگزار شد. رحیم پور ازغدی در بخشی از این مراسم گفت: برخی نقل‌ها درباره جلسه شورای انقلاب فرهنگی از من در فضای مجازی شد که نادرست است. صوت و متن جلسات را به طور کامل منتشر کنید و ببینید چه کسی توهین کرد. بیشتر بخوانید: صحبت‌های رئیس جهاد دانشگاهی درباره دعوای روحانی و رحیم‌پور ازغدی در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی + فیلمانتهای پیام/

ماجرای قبوض مدارس

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
گزارش تصویریماجرای قبوض مدارسپیرو مصوبه مجلس قرار بود که هزینه آب و برق و گاز مدارس در صورت رعایت کردن الگوی مصرف رایگان باشد، اما برخی مدارس که الگوی مصرف را هم رعایت کرده‌اند همچنان قبض و اخطار قطع انشعاب دریافت می‌کنند.

تولید نیاز صنعت در دانشکده نفت

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر