عکس | نظرسنجی جالب بین عادل فردوسی‌پور و محمدحسین میثاقی با ته سیگار!
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. آفتاب‌نیوز
  4. سلامت

عکس | نظرسنجی جالب بین عادل فردوسی‌پور و محمدحسین میثاقی با ته سیگار!

آفتاب‌نیوزخبرگزاری آفتاب‌نیوز |
پارک هنرمندان تهران نظرسنجی جالبی بین عادل فردوسی‌پور و محمدحسین میثاقی انجام داده و از مردم خواسته تا با ته سیگارهای خود به این دو رای بدهند.

آفتاب‌‌نیوز :

تصویری از نظرسنجی جالب بین عادل فردوسی‌پور و محمدحسین میثاقی را مشاهده می‌کنید.

عکس | نظرسنجی جالب بین عادل فردوسی‌پور و محمدحسین میثاقی با ته سیگار! - 2

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

بلاتکلیفی تکنسین‌های سلامت دهان ودندان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار

مهرمهر2 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، شب گذشته بعد از افتتاح پروژه‌ها دانشگاه علوم پزشکی سبزوار توسط سعید نمکی، وزیر بهداشت، چند نفر از تکنسین‌های سلامت دهان و دندان به نحوه اجرا نشدن تعهدات خدمت سه برابر تحصیل خود اعتراض کردند. با توجه به دستور وزیر بهداشت قرار بر آن بود تا تکنسین‌های سلامت دهان و دندان جذب دانشگاه علوم پزشکی شوند ولی امروز با توجه به جذب نیروهای شرکتی، تکنسین‌ها بلاتکلیف مانده‌اند. گفتنی است، مطابق مصوبه جلسه شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی مقرر شده تا محل به کارگیری تکنسین‌های سلامت دهان در حوزه معاونت بهداشت در مراکز خدمات جامع سلامت به روستاییان به عنوان مراقب سلامت دهان (دستیار دندان‌پزشک) و در مناطق محروم و شهرهای زیر ۲۰ هزار نفر باشد. همچنین تعیین محل خدمت نیز بر عهده معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی خواهد بود.

چرا رنگ موز تغییر می‌کند؟ (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 روز قبل
ساعت ۲۴-پیر شدن یک فرایند طبیعی هنگام رشد و تکامل بدن انسان است که اغلب از تغییرات هورمونی به وجود می‌آید. پیر شدن یک فرایند طبیعی هنگام رشد و تکامل بدن انسان است که اغلب از تغییرات هورمونی به وجود می‌آید. چرا در پیری رنگ موها تغییر می‌کند؟ رنگ موها به دلیل وجود رنگ‌دانه‌هایی در موست که مهم‌ترین آن ملانین است. بر خلاف تصور عموم، پارچه هایی که با پوست بدن در تماس هستند یکی از مهمترین عواملی هستند که روند پیر شدن را تسریع میکنند. هر چه پوست مرطوب‌تر باشد، دیرتر پیر میشود.
سلامت نیوزسلامت نیوز1 روز قبل
سلامت نیوز: سخنگوی سازمان غذا و دارو گفت: واردات واکسن آنفلوانزا در سال جاری نسبت به سال گذشته ۳۰ درصد افزایش داشته است. او با اشاره به افزایش واردات ۳۰ درصدی واکسن آنفلوانزا نسبت به سال قبل گفت: پارسال یک میلیون و ۴۰۰ هزار واکسن آنفلوانزا وارد کشور شد که از این تعداد ۴۰۰ هزار عدد در پایان زمستان امحا شد. سالیانه سالانه ۲۰۰ تا ۴۰۰ هزار واکسن برای گروه‌های در معرض خطر در شبکه‌های بهداشتی توزیع می‌شود. جهان پور تاکید کرد: هیچگاه قرار نیست همه جامعه واکسن آنفلونزا تزریق کنند و میزان واکسن آنفلوانزا به میزان جمعیت ایران نیست، چون ضرورتی برای تزریق واکسن در افراد سالم و کل جمعیت کشور وجود ندارند، اما برخی در تلاش هستند واکسن باقی مانده درشرکت‌های تولیدکننده واکسن آنفلوانزا را به مردم ایران بفروشند. سخنگوی سازمان غذا و دارو درباره زمان اثربخشی واکسن آنفلوانزا اظهار کرد: باید توجه داشت که واکسن در مدت خاصی بیشترین اثربخشی را دارد.
ایسناایسنا1 روز قبل
ایسنا/خراسان شمالی نماینده مرکز درمان اعتیاد خراسان شمالی گفت: پزشکان درمان اعتیاد در این استان دیگر انگیزه‌ای برای کار کردن در مراکز درمان اعتیاد ندارند. دکتر رامتین جهانگیری در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به اینکه هزینه‌های درمان اعتیاد در مراکز درمان اعتیاد بسیار بالا رفته است، افزود: همین امر موجب شده تا فعالیت در این مراکز برای پزشکان درآمد چندانی به همراه نداشته باشند. وی ادامه داد: اگر وضعیت به همین منوال ادامه یابد، مراکز درمان اعتیاد یکی پس از دیگری تعطیل می‌شوند و پزشکان درمان اعتیاد به سوی انجام فعالیت‌های دیگری همچون حوزه تغذیه، پوست و … بروند. هیچ دارویی از مراکز درمان اعتیاد استان خارج نمی‌شودوی بیان کرد: یکی دیگر از مشکلاتی که مراکز درمان اعتیاد با آن مواجه هستند، هجمه هایی که برخی از رسانه‌ها و دستگاه‌ها به این مراکز بابت خروج دارو وارد می‌کنند، است. نماینده مرکز درمان اعتیاد خراسان شمالی تاکید کرد: در حال حاضر تمامی مراکز درمان اعتیاد تحت نظارت دستگاه‌های نظارتی مربوطه است و هیچ دارویی از این مراکز خارج نمی‌شود.
مهرمهر1 روز قبل
خبرگزاری مهر- گروه استان‌ها: بیماری آنفلوانزا یک بیماری ویروسی تب دار حاد دستگاه تنفسی و به شدت واگیردار است که با تب، سردرد، درد عضلانی، آبریزش بینی، گلو درد و سرفه تظاهر می‌کند و این روزها به عنوان شایعترین بیماری فصل سرما شناخته می‌شود. با شروع موج اول این بیماری در کشور، تعداد زیادی از مردم خراسان جنوبی نیز درگیر با این بیماری شده و روز به روز نیز بر تعداد آن‌ها افزوده می‌شود. وی ادامه داد: از این افراد آزمایشی در آزمایشگاه‌های مرجع گرفته می‌شود که نمونه هایی که در این آزمایشگاه تایید می‌شوند، موارد قطعی بیماری هستند. معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند ادامه داد: در استان ما نیز هنوز آمار دقیقی در دسترس نیست اما کسانی که نمونه آن‌ها مثبت شده تعدادشان خیلی کم است. مهدی زاده در ارتباط با اقدامات دانشگاه علوم پزشکی برای مقابله با این بیماری نیز گفت: کاری که دانشگاه علوم پزشکی باید انجام دهد یکی حفظ شهروندانی است که هنوز درگیر با بیماری نشده‌اند.

نظرها

اخبار بیشتر