خوزستان الگویی برای کادرسازی در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان است
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایسنا
خوزستان الگویی برای کادرسازی در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان است

خوزستان الگویی برای کادرسازی در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان است

ایسناخبرگزاری ایسنا |
ایسنا/خوزستان دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان با بیان اینکه امین بودن و وفادار بودن انجمن اسلامی به نظام و انقلاب باعث شده که این شجره طیبه با قوت و در اقتدار در نظام تعلیم و تربیت کشور فعال باشد، گفت: استان خوزستان برای ما در این زمینه استانی پیشرو است چراکه سابقه انجمن اسلامی در این استان به قبل از انقلاب اسلامی برمی گردد.

حسین تاریخی در مراسم تکریم و معارفه مسئول اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزان استان خوزستان که امروز، ۲۰ آبان ماه در مجتمع فجر اهواز برگزار شد، اظهار کرد: می‌توان از استان خوزستان به عنوان الگویی برای کادرسازی نام برد.

به گزارش ایسنا، وی ادامه داد: توقع از اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزی در نظام جمهوری اسلامی بسیار جدی و موثر است؛ عبارات مقام معظم رهبری درباره اتحادیه همچون «سنگرهای فکری و فرهنگی» و «اعضای غریق نجات» مؤید این است که مسئولیت سنگینی بر عهده ما قرار دارد. گرچه در طی چهل سال گذشته فراز و نشیب‌های بسیار داشتیم و بعضا مشمول عنایت‌های در خور و در شأن انجمن اسلامی از سوی بعضی از دولتمردان نبودیم اما امین بودن و وفادار بودن مجموعه ما به نظام و انقلاب باعث شده که این شجره طیبه با قوت و در اقتدار در نظام تعلیم و تربیت کشور فعال باشد و ایفای نقش کند. امیدوار هستم توقعات مقام معظم رهبری را به بهترین شکل در گام دوم انقلاب اسلامی برقرار کنیم.

تاریخی افزود: استان خوزستان برای ما در این زمینه استانی پیشرو است چراکه سابقه انجمن اسلامی در این استان به قبل از انقلاب اسلامی برمی‌گردد. این سابقه درخشان از یک سو و دروازه ورود تشیع به کشور هم از سوی دیگر، باعث می‌شود توقعات ما از خوزستان بسیار متفاوت باشد. حضور مسئولان نهادها و سازمان‌ها در این مراسم مؤید این مطلب است که هم‌افزایی بین دستگاه‌ها وجود دارد تا انجمن اسلامی بتواند مأموریت خود تحت عنوان نیروسازی و جریان سازی را در سطح مدارس در کشور انجام دهد.

به گزارش ایسنا، با حکم حسین تاریخی، دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، حجت‌الاسلام محمد عرب به عنوان مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان خوزستان منصوب شد و از خدمات پنج ساله حجت‌الاسلام اکبر محمدیان تقدیر به عمل آمد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

نجات عقاب گرفتار در چنگ اختاپوس در اقیانوس آرام + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران3 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، یک عقاب سر سفید توسط ماهیگیران از دست یک اختاپوس نجات پیدا کرد. این اتفاق در آب‌های اقیانوس آرام در شهر کواتسینو ساند در ایالت بریتیش کلمبیای کانادا به وقوع پیوست. بیشتر بخوانید: حمله عقاب به مرغ دریایی نگون بخت + فیلمانتهای پیام/

گل سلیم آمالا به آرسنال (استاندارد لیژ ۲-۰ آرسنال)

طرفداریطرفداری3 روز قبل

علت آتش‌سوزی در مغازه‌های ضلع غربی پاساژ پلاسکو اعلام شد

رکنارکنا3 روز قبل
به گزارش رکنا، سرکلانتر هفتم از آتش سوزی ۶ باب مغازه در مرکز پایتخت خبر داد و گفت: کارشناسان در برآورد اولیه خسارت وارده را ۲۵ میلیارد ریال برآورد کرده‌اند. سرهنگ دوستعلی جلیلیان گفت: ساعت ۰۵:۴۵ صبح روز گذشته تعدادی از شهروندان به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس و ماموران سرکلانتری هفتم را در جریان آتش سوزی گسترده در مغازه‌های ضلع غربی ساختمان پلاسکو (چهارراه استانبول) قرار دادند. سرکلانتر هفتم تصریح کرد: خوشبختانه این آتش سوزی، صدمات جانی به همراه نداشت. این مقام پلیسی، اضافه کرد: کارشناسان در محل حاضر هستند و تلاش ماموران برای یافتن علت دقیق حادثه ادامه دارد. وی در خصوص میزان خسارت وارده بیان کرد: در برآورد اولیه کارشناسان میزان خسارت وارده را حدود ۲۵ میلیارد ریال برآرود کرده‌اند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 روز قبل
معاون وزیر خارجه روسیه روز جمعه تاکید کرد که اوضاع لیبی باید توسط مردم خود این کشور و از طریق مذاکره حل شود. اعتمادآنلاین| معاون وزیر خارجه روسیه گفت که بحران در لیبی از جمله موضوعاتی است که محور تمرکز تماس‌های روسیه و ترکیه بوده و این دو کشور به دنبال پیدا کردن یک زمینه مشترک درباره این کشور هستند. معاون وزیر خارجه روسیه تاکید کرد: «اوضاع در لیبی باید توسط مردم لیبی و از طریق مذاکرات حل شود.» منبع: فارس

نظرها

اخبار بیشتر