فیلم | افزایش آمار طلاق
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. همشهری
  4. اجتماعی

فیلم | افزایش آمار طلاق

همشهریخبرگزاری همشهری |
سازمان ثبت احوال در آخرین آمار خود از کاهش 10 درصدی ازدواج و افزایش طلاق در کل کشور خبر داده است.

دریافت ۳ MB کد خبر ۴۶۲۶۶۴

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار اجتماعی این هفته در ایران و سایر نقاط جهان

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

نجات عقاب گرفتار در چنگ اختاپوس در اقیانوس آرام + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران2 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، یک عقاب سر سفید توسط ماهیگیران از دست یک اختاپوس نجات پیدا کرد. این اتفاق در آب‌های اقیانوس آرام در شهر کواتسینو ساند در ایالت بریتیش کلمبیای کانادا به وقوع پیوست. بیشتر بخوانید: حمله عقاب به مرغ دریایی نگون بخت + فیلمانتهای پیام/

بارندگی‌ها تا پایان امشب ادامه دارد

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
آقای مرتضی ضرابی در گفتگو با خبرگزاری صدا و سیما گفت: در آخرین ساعات دیشب یک سامانه بارشی از نوار غربی وارد کشور شد و نخستین بارش‌ها به شکل برف از ارومیه، سردشت آذربایجان غربی و سقز کردستان گزارش شد. وی افزود: همچنین از دیشب تا صبح امروز در بندر ماهشهر، ایلام، آبادان، بوشهر، شیراز و بروجرد گزارش بارندگی شده است. کارشناس سازمان هواشناسی ادامه داد: در مناطق مرتفع و سردسیر، چون مراغه، سردشت، پیرانشهر، ارومیه و زنجان بارش برف گزارش شده است. آقای ضرابی گفت: مناطق مرکزی کشور و بخش‌هایی از استان‌های مرکزی و همدان در دامنه‌های زاگرس نیز تحت تأثیر این بارندگی‌ها قرار گرفتند. آقای ضرابی گفت: از بعدازظهر دوشنبه هفته آینده یک سامانه بارشی از سمت غرب و جنوب غربی وارد کشور می‌شود و از نیمه دوم هفته آینده شاهد فعالیت بارشی این سامانه خواهیم بود.

ساخت ایران؛ کاتالیست‌های خودرو

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
ایمناایمنا3 روز قبل
فرهاد کاوه آهنگران در گفت و گو با خبرنگار ایمنا با اشاره به جزئیات این خبر، اظهار کرد: ساعت ۱۱:۳۴ صبح امروز پنجشنبه حادثه سقوط خانم ۶۰ ساله داخل چاه ۱۲ متری در محدود خیابان آبشار سوم اعلام و تیم‌های امدادی و آتش نشانی از ایستگاههای پنج و ۲۳ به محل حادثه اعزام شدند. وی با بیان اینکه علت حادثه در دست بررسی است، افزود: فرد حادثه دیده توسط نیروهای اورژانس به بیمارستان منتقل شده است.

نظرها

اخبار بیشتر